Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Бджолопотам

Осінь2020\ Зима2021

Recommended Posts

1 минуту назад, Николай S сказал:

Романович, що знову випав сніг?:hmm:

Уже +6 * на  деревьях остались капли воды 

Снег изрядно потаял ,

особенно там где выпал на голую землю ,

так где упал на снег ,

ещё лежит и таять пока не думает 

2 часа назад, К. А. Е. сказал:

Выравнивание семей делают для того ,чтобы впоследствии все работы на пасеке проводить планово и перечень их с каждым ульем был одинаков начиная уже с периода развития.

С одной стороны так, но зачем подсиливать семью, в которой матка хреновая, она все равно будит отставать в развитии.

9 часов назад, Петрович 49 сказал:

Тільки б не забути вчасно розширити.

А то до акации полетять.

9 годин тому, Петрович 49 сказав:

Там декілька прийомів......Чи не краще з його досвідом (помітно, що він є) і кількістю сімей вирівнювати з осені. Весною, лиш непередбачуване. Пропонувати ролика  як методу - не розумію!!!:dntknw:

Я так гадаю, що там бджола родичка нашій УС :umora: і перед зимівлею  досить агресивна вирівнювати восени можна але весною коли сонна пчола значно швидше, з меншими нападами  агресії....

20210301_093823.thumb.jpg.ad3b3266ca1835bf1691fb2b1b4965e3.jpg

Только что, Н. Петрович сказал:

С одной стороны так, но зачем подсиливать семью, в которой матка хреновая, она все равно будит отставать в развитии.

Так я же по моему в том же  посту писал,что не всегда пчелы виновны в ослаблении семьи.Свои ошибки исправляет,а если это семья такая-выбраеовыаают либо с осени либо с весны.Держать такую смысла нет

10 годин тому, ромео сказав:

І в будь-якому випадку знайдуться невдоволені прийнятим рішенням...:)

Якщо залишать на "зимовому часі" то я буду перший із числа невдоволених. На "зимовому часі" в червні буде починати світати в третій ночі, а в 21.00 вже будуть сутінки - вважаю це ненормальним.

12 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Якщо залишать на "зимовому часі" то я буду перший із числа невдоволених. На "зимовому часі" в червні буде починати світати в третій ночі, а в 21.00 вже будуть сутінки - вважаю це ненормальним.

Аналогічно. Нахіба мені схід сонця о 4й ранку влітку і захід о 8й вечора? По суті у мене крадуть годину часу влітку. Про тих хто східніше - взагалі мовчу. 

20 минут назад, Sanich сказал:

Аналогічно. Нахіба мені схід сонця о 4й ранку влітку і захід о 8й вечора? По суті у мене крадуть годину часу влітку. Про тих хто східніше - взагалі мовчу. 

То вставайте раніше :umora:

Тільки що, ромео сказав:

То вставайте раніше :umora:

На роботу все одно на 9-10 ту. Навіщо раніше вставати? Крім того, щоб вставати раніше - потрібно лягати раніше. А це буде потребувати зміни соціального устрою. 

1 час назад, Н. Петрович сказал:

А то до акации полетять.

И побооольше, побоооольше.:vinny:

1 час назад, Sanich сказал:

На роботу все одно на 9-10 ту. Навіщо раніше вставати? Крім того, щоб вставати раніше - потрібно лягати раніше. А це буде потребувати зміни соціального устрою. 

Як то навіщо? Хочете встигати більше? Що Вас стримує? Стрілки на годиннику? 

8 хвилин тому, ромео сказав:

Всі ці переводи стрілок мінімум на тиждень, двічі на рік  вибивають організм з ритму,  заставляють по-новому перестроюватися... Залишили б вже як є...

17 хвилин тому, ромео сказав:

Ні. Мені достатньо того, що я встигаю. Але захід соняця влітку мені набагато приємніший після 9-ї, ніж після 8-ї.

Ще раз, соціальний устрій побудований на тому, що зараз більшість встають о 6-8 й годині ранку і йдуть на роботуна 8-му-10ту. Спати лягають люди об 11-12й вечора. Чим більше світлого часу в цей період - тим краще. 

2 години тому, Николай S сказав:

родичка нашій УС :umora: і перед зимівлею  досить агресивна вирівнювати

А для чого до них лазити восени? Вони включать режим захист зимових запасів після ГВ.  Та і збирати УС в зиму не потрібно, вони все самі зроблять так як їм треба. Кліща збити і до весни можна спати спокійно.;)

23 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

А для чого до них лазити восени? Вони включать режим захист зимових запасів після ГВ.  Та і збирати УС в зиму не потрібно, вони все самі зроблять так як їм треба. Кліща збити і до весни можна спати спокійно.;)

Теж правильно:umora: але питання стояло про вирівнювання сімей восени, в кінці зимівлі по ДВ чи при весняній перевірці якості засіву........

2 години тому, Sanich сказав:

Теж вважаю, що для більшості України було б набагато практичніше жити по "літньому" варіанту. Зимовий час більш-менш прийнятний тільки для крайніх західних областей. де проживає, може, з 15% населення.

15 годин тому, Николай S сказав:

в мене є практично повний комплект днищ на заміну,

в мене десь дві третіх, то теж проблем з заміною нема

13 годин тому, Петрович 49 сказав:

Бентежить те, що автор за 18 хв. вирівняв аж дві сім'ї і то не до кінця.

то він тільки для відео. він же ж говорить, що зазвичай працюють парами і робота йде швидко.

7 годин тому, Мико сказав:

В законопроекте не уточняется,

я читав шо зимове будуть залишати, але ше не ясно чи весною залишать, чи восени перейдуть останній раз

3 години тому, Sanich сказав:

Аналогічно.

а мені якось по барабану, чи переводять, чи ні.

18 хвилин тому, gardener сказав:

а мені якось по барабану, чи переводять, чи ні.

Сусід коли вийшов на пенсію навіть годинник з руки зняв зі словами - "тепер він мені не потрібен"

1 час назад, davolodya сказал:

Всі ці переводи стрілок мінімум на тиждень, двічі на рік  вибивають організм з ритму,  заставляють по-новому перестроюватися... Залишили б вже як є...

Мне как то по барабану этот перевод часов . Ни какого дискомфорта не ощущаю от того что стрелки часов дважды в году переводят . А вот как подумаю что летом  с восьми часов начнет темнеть - то уже как то не по себе  . И не от того что времени для роботы убавится , световой день как был при переводе стрелок так и без перевода останется одинаковым . А вот то что летом после восьми часов будет заход солнца - это на психику людям  будет давить поболее чем перевод стрелок . 

51 минуту назад, gardener сказал:

я читав шо зимове будуть залишати, але ше не ясно чи весною залишать, чи восени перейдуть останній раз

не мудрено  ,там с соображалкой у многих проблемы 

что скажет внешнее управление то и примут

1 час назад, Svan сказал:

Теж вважаю, що для більшості України було б набагато практичніше жити по "літньому" варіанту.

Ви згодні, щоб зимою було темно до пів дев'ятого ранку?

13 минут назад, цыганок сказал:

стрелки часов дважды в году переводят .

Одно радует , что на пасеке часы переводить не надо 

в конце марта приезжаю уже переводить не надо ,

в конце октября уезжаю ,тоже не перевожу 

1 хвилину тому, ромео сказав:

Ви згодні, щоб зимою було темно до пів дев'ятого ранку?

Зимою яко не темно до пів де"ятої до темно після половини четвертої. "Хрєн редьки не солодший". 

• Create New...