Jump to content

Svan

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  514
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,284

About Svan

 • Birthday 07/13/1963

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male

General Information

 • Пасека в
  Харківська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  багатокорпусний на 230; "рогатий", лежак на українську рамку
 • Порода пчел
  карпатка, бакфаст

Recent Profile Visitors

1,836 profile views
 1. Мабуть, що так. Бо раніше завжди були дві теми, що зазвичай ветувалися на різних форумах: політика та релігія. Вони практично завжди приводять до конфліктів. Схоже, "правило вето" слід приймати вже по вакцинації. Хоча... з іншого боку — чи є взагалі на світі така тема,де би українці не почали сварку?
 2. Ну, це вже розмова про вакцини: зовсім інша розмова. Я ж писав про своє здивування тими переконаннями, що , мовляв, всі живі-здорові, і великої небезпеки немає. А відносно того, що пишете ви... Можу тільки сказати декілька слів. По-перше, в світі більшість вакцин, якщо взагалі не всі, мають певні негативні наслідки для здоров"я людини. Власне, це можна сказати і про більшість ліків взагалі. Тому гарантувати держава може тільки одне: що шкода від вакцин (не тільки від корони, а взагалі від усіх) буде значно меншою, ніж шкода чи небезпека від хвороби. Я вже писав, що знаю багато випадків тяж
 3. А навесні що було? Знайомі лікарі просто падали з ніг. В мене особисто є знайомі, що померли. А перерехворіли — чи не чверть. Деякі й досі вичухуються. Нюх не повертається, пам"ять нікудишня стала, серце наче не своє. Ось що мене в цій історії дивує найбільше, так це слова людей, що, буцімто, "всі живі, всі здорові".
 4. Надворі холодно, і перспектива на місяць вперед — без тепла. В вуликах і так було мало розплоду, а тепер і поготів. Може, вже й біпіном можна обробляти?
 5. Дивно... В мене цьогоріч ос мало, як ніколи. А ми ж земляки практично.
 6. Два тижні їздив Україною. Останніми днями — всюди регулярні дощі. Телефонував в Харків — тут теж останніми днями добре пролило. Приїжджаю на дачу (30 км. від міста) — все пересохло. Дощу справжнього не було близько двох місяців.Бджоли всі заточені на те, щою пограбувати ближнього, бо трава вся пожовкла, ніби в Каракумах. На сьогодні, між іншим, в прогнозі без опадів і +32 в затінку.
 7. Вже й на бджіл звичка перейшла! https://www.mk.ru/incident/2021/07/09/vlasti-podmoskovya-predupredili-zhiteley-o-pyanykh-pchelakh.html
 8. Ого! Де це ти їх побачив, Романовичу? Біля моєї дачі добре, якщо днів за 10 зацвіте. Та й на днях їздив в Ізюм, теж нічого квітучого не помітив по дорозі.
 9. І, здається, не медує. Занадто сухо та спекотно. Бджоли злі.
 10. Ну так збірна — плоть від плоті народу.
 11. Просто неймовірно! Це в вас якась аномальна зона. Тут уже думаєш — хоч би день без дощу!
 12. Командна робота двох бджіл. 191433693_114190270854890_7288749166299054925_n.mp4
 13. Згоден! Логіка всіх відповідей мені зрозуміла. Вдячний всім, хто відгукнувся!
×
×
 • Create New...