Jump to content

Svan

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Svan

 1. Сьогодні теж своїх продивлявся. Печатного ду-у-же мало. А яйця може й є, та я не зганяв бджіл з рамок, бо холоднувато було. Мене це не дуже дивує, згадуючи, що практично весна тільки-тільки починається. До цього часу були сталі холоди, і бджоли це відчували, мабуть.
 2. Шаруда, дякую вам за цю цікаву історію! Я знав про неї, але не зустрічав таких якісних світлин, з нею пов"язаних. Тарновська останній період свого життя провела в Аргентині, зі своїм останнім чоловіком, графом Альфредом де Віллемером. Померла в містечку Санта-Фе, в 1949-му. Про неї було написано декілька романів, знято три фільми. Навіть Лукіно Вісконті планував свій фільм, провів кінопроби з Ромі Шнайдер на головну роль. Фантастична жіноча доля!! Між іншим, Тетяна — дочка Маріїї та Василя, була першою жінкою Олексія Каплера, відомого радянського кінодраматурга, письменника, любовник
 3. В нього не питав, запитував в селищі Муцо, у хазяїна, в якого заночував (в того було два вулики). Але це було давненько, ще в 13-му році. Я, по-перше, погано вже пам"ятаю подробиці, а по-друге, я й сам тоді був пасічником-початківцем, який мало що знав про кавказькі породи бджіл. В тій подорожі я спілкувався ще на двох пасіках. Одна — на рівнинах перед Ніноцміндою. Там пасічник був колишнім офіцером РадянськоїАриіїї, людина досить толкова. Він впевнено сказав, що в нього бджола вірменська (жовта каквазька). А друга пасіка — в Аджаріїї. Той пасічник був "слабенький", і я так зрозумів, що вн
 4. Да, только что почитал в инете — действительно, токсичный! И невкусный. А тот был вкусный! Но я поверил местному пасечнику, ничего не проверяя. Значит, берут из чего-то другого. А пасечник, плохо говоря по-русски, мог и не понять толком, о чем я расспраршиваю. Да и я его с трудом понимал.
 5. Вас тоже старались не подпустить?
 6. Якось я подорожував по Грузії, і в Хевсуретії, в селищі Муцо, бачив у людей невеличкі міні-пасіки. Селище розташоване на висотах від 1850 до 1900 метрів приблизно. Але хевсури нічого не знали про породу бджіл. А трохи нижче (метрів на 300 по висоті) проїздив маленьке село Хахматі. Воно там здавна вважається центром бджільництва в Хевсуретії. Під"їхав до однієї пасіки. Це був кінець червня, і пасічник, який дуже погано розмовляв російською, сказав, що цьогоріч ще нічого не качали. Я купив у нього літрову баночку минулорічного. Мед був ще рідкий, дуже запашний, світлого кольору. Сказав хазяї
 7. А что, бакфаст сильно воровитая пчела?
 8. Це, звичайно, не дуже зручно. Але кожен варіант має свої недоліки. За моїми переконаннями, у "зимового " варіанту їх помітно більше, особливо на сході України.
 9. Теж вважаю, що для більшості України було б набагато практичніше жити по "літньому" варіанту. Зимовий час більш-менш прийнятний тільки для крайніх західних областей. де проживає, може, з 15% населення.
 10. Кончаю, страшно перечесть, стыдом и страхом замираю!
 11. Петрович, ось тут я не зрозумів. Ну то й що, що до льотка? Хай собі рухається, як при теплому заносі. Хіба це чимось гірше?
 12. Из пессимизма ещё есть выход, из оптимизма — никакого. (С)
 13. Большая пасека! Это ж сколько они там сразу насрали!
 14. Я читав в книжках по бджільництву, що взимку, поки немає розплоду, середня сім"я споживає приблизно 500 грам за місяць. Це, насправді, так мало,що візуально не відразу й помітиш, якщо брали з 4-5 рамок.
 15. Згадую традиційну тисняву, особливо в перший день. Якщо вдасться — це буде чудо, як ходіння по воді.
 16. Тут не тільки діти. Я дивився, то мабуть, вже з рік так не реготав! До сліз!
 17. Відповім в стилі політиків: обставини.
 18. Люди тоже по-разному жрут. А я , Петрович, читал где-то не так давно, что 0,5 кг. канди средней семье должно хватить примерно на 4 недели. Вот оно у вас так и получится, наверное, если разделить усредненно на каждый улей.
 19. Може, вже час відкривати тему: "Продам книжкових скорпіонів?" Гарний бізнес буде!
 20. Звичайно! Я просто уточнив, щоб звучало, тіпа: " в нас, як і в деяких інших регіонах України"...
 21. Так в багатьох місцях України говорять, не тільки у вас. Кабана ж — називають пацюком. А на пацюків (крис) кажуть — щури.
 22. Так, але це інший процес. Те, про що ви пишете — це висушування білизни на сухому та жаркому балконі А я думав про висушуванна взимку на моозі. Теж сушить непогано!
×
×
 • Create New...