Jump to content

ромео

Совет Форума
 • Content Count

  11,732
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ромео

 1. Чого? Шо, дощі передбачаються? По прогнозу я не бачу.
 2. Да, щось пахне. І невеличкий принос є. Бо тягнуть вощину і виблискує свіжий нектар в комірках. Тільки шо то? Не знаю.
 3. Да, дякувати акації. Не стільки того меду, як повернула сім'ї до "трезвого ума". Хоча... в окремих безбашених знову маточники починають тягнути.
 4. Побачимо як в серпні будемо просити хоч краплю...
 5. Тут таке діло. Перевіряв сім'ї на предмет молодих маток (є\нема, сіють\не сіють) І в одній сім'ї обнаружив отаке... Шо це?
 6. можна потягнути на відводки... Як не дивно, але якийсь взяток є.
 7. Це буває тільки на дуже сильному взятку і то лише тоді, коли в магазинах нема місця. А так, бджоли дають рівно стільки місця, на скільки матка здатна засіяти.
 8. А чому не можна? Дахто так і робе - лише підставляє магазини, а потім один раз викачує. Але є певні нюанси.
 9. На Рівненщині бджоли до смерті закусали пасічника 12-06-21 09:55 https://nnovosti.info/news/na_rivnenschini_bdzholi_do_smerti_zakusali_pasichnika-61402.html У селі Малий Шпаків Рівненської області бджоли до смерті покусали 61-річного чоловіка. Його тіло виявили у дворі без ознак життя. Про це повідомили у пресслужбі Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги. Коли на місце події прибула бригада швидкої допомоги, у потерпілого були синюшні покриви лиця. За словами дружини чоловіка, у нього, ймовірно, виникла алергічна реакція на укуси бджіл. Йо
 10. Телефонує сьогодні знайомий. "Мед качаєш?" - питає. Нє, кажу, рано ше, печатки нормальної нема, люди міряли вологість, кажуть, що рідковатий. А я, відповідає, рідкий мед струшую при відборі.
 11. Можливе бажання роїтись, якщо попередньо сім'ї не дали цього зробити
 12. Якість гри у другому таймі - отстой. VAR добре, але вже занадто він прискіпливий
 13. Дякуйте Богу за такий рік. Бо навряд чи коли таке повториться...
 14. Вчора по дотичній пройшла грозова хмара. Дорогу до району можна зрізати через грунтовку до сусіднього села. Успішно проїхав половину дороги і зупинився. Попереду дорога залита водою. Причому плавного переходу між "сухо" і "мокро" нема. Так, ніби хто провів чітку лінію. Ось сухо, а через метр - суцільний потоп.
 15. А як з печаткою? На скільки запечатано?
 16. Можна струшувати перед льотком на якусь тканинку. Добре це робити в переповнених вуликах.
 17. Пора з абревіатура забрати першу букву і залишити просто "БД". Для опису даної ситуації підходить
×
×
 • Create New...