Jump to content

Sanich

Главные администраторы
 • Content Count

  13,945
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sanich

 1. Поділитеся досвідом. Хоча, мені здається, що ця підкормка мала б спрацювати, якщо її давати після першого обльоту, коли ще немає пилку. Зараз є принос свіжого пилку і його невеликий запас.
 2. @Мико, З Днем Народженням! Всього Найкращого - здорових бджіл, сильних медозборів, гарних помічниць, а головне - здоров"я собі та всім рідним!
 3. Через верх вентиляція набагато ефективніша та передбачуваніша. З сіткою багато ньюансів.
 4. И.И. уверенно нарабатывает карму на очередной годичный бан от Совета Форума.
 5. Яка ще не цвіте. Та й насадження повинні бути серйозні, щоб ось так підливали.
 6. Не так уже й мало. Хоча були думки, що вже немає чого везти.
 7. Підтримую. Втулки - іграшка. Все одно з часом, або проволока дасть слабину, або дерево прогнеться. Я вам більше скажу. Те ж саме провисання відбувається і в навощених і відбудованих рамках. Просто там ви його вже не бачите.
 8. В те, що в нинішню пору щось виділяє товарний мед я ще менше вірю.
 9. З чого такі висновки?
 10. Від когось носять. Або у вас якісь супер-ранні медоноси.
 11. Маю на увазі, як цементувалася основа? Робили якусь опалубку, основу? Чи просто наклали шар бетону по грунту?
 12. Карасі та в'юни самі невибагливі риби в наших водоймах до кількості кисню у воді. Можуть жити практично в болоті. Інші риби цього всього не переносять - тому підбір жителів водойми правильний. Цікаво, як формувалася чаша? Я теж виношую думку про рукотворний садовий ставочок. Поки збираю інформацію.
 13. Який розмір вашого ставочка. Як воду поповнюєте в ньому?
 14. Що цікаво, що попри сильне ослаблення - не загинула жодна сім"я. Навіть ті доходяги-відводки, що і восени були не дуже - вийшли всі із зимівлі.
 15. Ще не зняв. До чого тут бакфаст?
 16. Малося на увазі, що день народження святкується раз в рік і у матки буде 3й день народження за своє життя.
 17. Одиниці пробували закладати маточники, якщо я не мав часу розширити. Але роїв своїх я вже давно не бачив. Якщо не розширяти і не дивитися, то рої були б. Не зрозумів, що смішного.
 18. Можу і я, нарешті, написати в дану тему, так як вчора відбувся повноцінний обліт і зробив повну ревізію сімей. А от настрій зовсім не весняний після перегляду. Сім"ї просто розтанули. Тієї сили, що восени і близько немає. Більшість "сімей" легко вжав на 3х рамках. І причина не в кількості підмору. Його трохи є, але явно не в тій кількості щоб пояснити ослаблення. Але є одна сім"я, що виділяється силою і основна різниця з іншими - що їй таки зробив утеплення і парні умови на початку березня. Тому теорій у мене чому ослабилися сім"ї кілька - або бджоли загинули у березневих вильотах за вод
 19. Зрозуміло одне - запаси води виснажені. І я залишаюся своєї думки. Нехай лиє - скільки влізе. Болото і неурожай ми переживемо. А от відсутність води - не дуже.
 20. С глобальными проблемами мы не имеем возможности бороться, а вот локальные - решить в наших силах.
 21. Сподіваюся, що це циклічний процес. Але якщо ми не почнемо відновлювати степи, ліси і зменшувати розорюваність земель, то напівпустеля - наше майбутнє.... Хоча у владі всіх пох. Вони живуть сьогоднішнім днем, а сьогодні сільське господарство - драйвер економіки, тому будуть закривати очі на будь-що, аби потік кеша не зменшувався.
×
×
 • Create New...