Jump to content

Сергій-апі

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,084
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,059

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Львівська область

General Information

 • Пасека в
  Львівська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  місцева

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Не всидів на роботі, заскочив в машину і махнув на пасіку 60% сімей активно облітуються. Решту в апібудиночку льтками на захід і старі лежаки-термоси - сидять тихо. Ті, що льотками на захід думаю зараз також стартануть. Красота, аж настрій піднявся.
 2. Прогнози на погоду міняються постійно, на перший тиждень березня нам прогнозували такж 2-4 тепла, сьогодні на 2-ге березня вже вказано + 12. Вважаю потрібно виносити, у мене вже третій день по трохи облітуються.
 3. Тереп вона не пошкодить, волога це зараз більше + ніж мінус. В мене у всіх вуликах дно глухе, після першого одльоту ставлю плівкуна гніздо десь на місяць (залежить від погоди) на плівці конденсат, задовільняє потребу у воді в не льотний період і допомагає підтримувати мікроклімав в гнізді
 4. Плівка на гніздо, на ній постійно буде конденсат.
 5. Четвер - пятниця обіцяють + 12 сонячно та без вітру, для обльоту не погано але є одно велике НО снігу в коліна. Закрадаються думки, може точок тирсою або попелом посипати, правда під тирсою сніг буде танути до травня.
 6. На місце розташування точка звернули увагу? З північної сторони цегляного будинку, під скапом, з другої сторони високий глухий металевий паркан, ще й збоку в кутку щось промелькнуло типу компостної ями... Літом ще куди не йшло, а на зиму таке місце не годиться. Якщо не перейшли, то тільки через те, що там була жменя бджоли або розплід. Як не крути - виключно вина пасічника.
 7. Як відомо, при правильному підході, бджіл можна тримати у ящику з під цвяхів і в старому дірявому відрі, від системи вулика залежить не так і багато. Мико тримає на 145 рамці, Медяник - альпійці, Муха - українські, маса даданів, рута.. основне пристосуватись до технології. Борода показав відкриті вулики, а що у вуликах секрет, може там кролики в нижніх корпусах живуть
 8. Ще враховується фаза місяця і розташування планет в космосі.
 9. Це означає, що "лед тронулся", весна не загорами і хоча за вікном в коліна снігу, птахи вже її відчувають і якась невідома сила їх тягне до мість гніздування. Тяжко їм прийдеться на перших порах.
×
×
 • Create New...