Jump to content

Сергій-апі

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,318
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,832

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Львівська область

General Information

 • Пасека в
  Львівська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежаки, б-к 10-ти рамочні
 • Порода пчел
  місцева, карніка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Не розумію логіки про переведення ВИШІВ на онлайн навчання: вимоги до студентів про вакцинування не має, а викладач повинен бути вакцинований. При начитці лекцій сидить потік студентів орієнтовно 100 осіб і один викладач. Викладає не вакцинований - все на онлайн навчання МАРАЗМ!!!
 2. Раніше в темі про дотації я висловлював свою негативну думку, зараз скажу тільки одно, років 10 - 15 тому почали виплачувати дотації на велику рогату худобу... думаю продовжувати не потрібно.
 3. Вже третій день вище +10 не піднімається, зранку 3 - 5 градусів. Коли я вкінці серпня почав загодовувати бджіл, з мене окремі сміялися, мол зараз на місяць все посунулося, золотарник в розгарі до 10 вересня потім будемо качати, а аж потім загодовувати. А в реальності вийшло так, золотарник крім пилку практично нічого не дав, з шаленими нападами щось відкачали і в цю холодригу почали годувати, зрозуміло що сироп не беруть, якщо беруть то "з танцями" і дуже повільно. Літня бджола відійшла, сироп переробляє і зношується так звана зимова бджола. Результат зимівлі в таких "спеціалістів"
 4. Як писав великий український поет Т.Г. Шевченко - "В кожній хаті своя правда..." В даній ситуації також у кожного своя математика, комусь легше і є можливість сісти і поїхати 800 - 1000 км. за пакетами, комусь простіше придбати в перекупів. По ціні також в кожного своя правда більшість західної частини України мед продає в роздріб, на сьогодні ціна 180 - 230 грн/літра і віддавати пакет за 4-5 літрів меду, з другого кінця палки покупець, який продає мед оптом по ціні 50 - 60 грн/кіло... + витрати на дорогу за пакетом + ящики... Плюси і мінуси є як в покупця так і в продавця. Єдине з ч
 5. Моя Вам порада, не дивіться на розумників з ютюба, при здоровій пасіці, не потрібно інвентар обробляти. Я майже за чверть століття жодного разу нічого і нічим не дезінфікував, ні вулики, ні рамки, ні інвентар.
 6. У всіх різні умови, в мене 20 - 40 дерев акації в окрузі, погоди вони не роблять ніякої, тож зі спокійною душою на початку травня прощаюся з пакетами
 7. Скільки голів, стільки думок, а справжньої причини можливо ніколи не взнаємо.
 8. Вы о Польще ?... Після 15 травня відривали пакети з руками і ногами.
 9. Продам свіжовибиту пергу шляхом заморозки. Вага 10 кг. (можна частина). Вартість 1000 грн/кг. Відправлю кур'єрськими службами.
 10. Может трех или четырех колесный... З двома ведучими мостами
×
×
 • Create New...