Jump to content

Сергій-апі

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,208
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Сергій-апі

 1. В понеділок при відгрузці пакетів був цікавий випадок (брали 20 шт. карніки) сімейки були по 12 - 16 рамок в середньому. Коли глянули на дворняг де 20 рамок і бджоли битком, почухали ріпу і кажуть нафіга нам та карніка. Я посміявся, кажу: в карніки тільки де не де почали по мисочці тягнути, а в дворняг уже яйця в мисочках ось і вся відмінність, благо завтра і дворняги поїдуть. Як на мене то відгрузка пакетів на тиждень-півтора запізнилась.
 2. Ех хлопці і дівчата, ще добрий тиждень і ця тема буде неактуальною мінімум пів року.
 3. Оптова ціна мені тільки для загального розвитку та для того щоб бути вкурсі діла. Роздрібна на місцевому ринку - 190 літр. Закарпаття продає літр по 200 - 230 грн.
 4. Легше перерахувати що зараз не цвіте ніж те, що цвіте.
 5. Так і є, спочатку цвітуть верхушки ріпака і поле жовте, коли відцвітає верх поле зеленіє, а ніжні яруси ще цвітуть.
 6. До масового цвітіння ріпаку не менше 10-ти днів
 7. +7 темно, захмарено, штормовий вітер. Алича відцвіла, в повному розгарі черешня, вишня ще не цвіте.
 8. В суботу в чотири сім'ї кинув по рамці вощини, вчора глянув в одну десь четверта частина рамки відбудована, ще слабувато тягнуть та думаю на кінець цього тижня можна буде ставити у більшість сімей.
 9. Я також виводжу тільки для себе і термін виведення перших маток диктує термін продажу пакетів. Потім якщо якась не влаштовує - можна замінити. Двортерєр. І вони як виховательки дуже гарно себе показують.
 10. Ніколи навіть не пробував через стартер, зразу у виховательку (напряму).
 11. Я поки не захворів також крізь пальці дивився на ситуацію з КОВІДОМ. Насправді хвороба досить серйозна, б'є по хворих місцях, дає ускладнення і основне у кожного все по різному, одним помагають одні лікарські препарати іншим інші. Сімейна лікарка каже що вилікувала уже сотні хворих і у кожного все індивідуально. Я "відкантував" три тижні.
 12. Я директору на роботі також завжди говорю, що в п'ятницю після обіду гріх працювати, та він мені не вірить.
 13. Вчора робив прививку, із 40 личинок прийняли 36. 9-10 травня відгрузка пакетів тож будуть або маточники на виході або неплодки для хвостів.
 14. Щоб до кінцевого споживача через перекупів пакет дійшов за 800, це хіба з одного пакета будуть робити два: дві рамки з розплодом дві суші і додаткова матка.
 15. Якщо формувати такі пакети як показано у відео, де дві рамки пусті і дві з пятаками розплоду, то я також можу продавати по 600
 16. Щось не зовсім стикується... Поляниця це одне з найвисокогірних сіл Івано-Франківської області (це можна сказати Буковель), півтора тижня тому проїзджав через нього, у всіх затінках і на півничних схилах лежить ще зимовий сніг, за останніх кілька днів ще досипало снігу. Тож пакети з Поляниці на 1 травня це не більше ніж вечірня казка діда Панаса .
 17. Якщо пошукати, то і в цій ситуації можна знайти позитив. Менше бджіл - менше меду. Менше меду - вища ціна.
 18. Чоловік нарахував майже 15 000 бджіл.
×
×
 • Create New...