Jump to content

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  3,959
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9,596

8 Followers

About Mihail-ves

 • Birthday 03/04/1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Honey Extractor type
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

General Information

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780 та 0950314690
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСПБ

Recent Profile Visitors

6,294 profile views
 1. поки що +4,5кг (добовий) чистим від вечора до вечора. Якщо добавити те що висушують за ніч, то "денний "приніс буде в районі 6-6,5кг. Як для початку цвітіння одного поля то є добре. Інші поля підтягнуться десь через тиждень. Може хоч цього року відбудують всю планову вощину.
 2. ОК. Тільки одна це зовсім мало. Для перевірки треба робити мінімум 6 шт.
 3. Соняшник 2.5-3м в висоту, а товщина два дюйма. Я такого ще не бачив. + сім'ї досить добре підготував. Правда є ще багато відводків, зроблені 30.06 під острівні матки (три рамки розплоду на виході), то з них думаю товарного точно не буде. А там буде видно. Вчора було +1.5кг.
 4. Вчасна відповідь спасає сімю. Надіюсь Ви встигли з нею
 5. +3,5кг На полях тільки перші маяки. Чекаю дальше.
 6. за звичай, вона малює такі "ходи", розпечатує розплід. Треба постукати по рамці і подивитись чи буде вона з неї випадати.
 7. Схоже що там у вулику більше молі чим бджіл.
 8. У дівчат немає брів взагалі (тільки фарба на чолі), а Ми їх любимо. І деякі навіть цим користуються.
 9. В мене ще тиждень до маяків, а то і більше. Тому чекаємо як і завжди.
 10. Приймуть добре, Тому що матки плідні і вже добре в мінінукові засіяли поки я по островах плавав. Цього року мої сім'ї досить добре приймали молодих плідних маток в замін старих. Стару задавав, а молоду в кліточці у сім'ю підсадив, і зразу дав можливість випустити через канді. Дякую за замовлення і окремо за коментар.
 11. З думкою погоджуюсь. Одна людина не зрозуміла, а постраждали всі інші, хто міг майже за даром отримати ІО моєї УС і взнати її "смак"
 12. Я хотів дати трішки ШАРИ нашим пасічникам. Більшість це оцінила і замість однієї перевіреної брали 6 неперевірених. Таким чином збільшували кількість сімей які в результаті могли піти в зиму і мати запасні ІО матки. Тепер Шара закрилась.
 13. Ви хочете купити матку мого ІО? Тоді адресу доставки в ПП і мені на картку 1500грн. Я на тижні висилаю Вам. Гарантія один рік, якщо щось не так з нею, висилаєте мені матку цілу, живу і не пошкоджену. Перед відправкою я фотографую матку та її розплід, це ще плюс 100грн.
 14. Продовження розмови про повернення маток та повернення грошей. Вимагає повернути за 4 матки, а залишає собі подарункову, яка засіяла. Як він визначив де яка, я так і не зрозумів. Слухайте та дивіться самі https://drive.google.com/drive/folders/1nx9wqqjK4XbyJmDhcazW0bFqIEAAYHZL?usp=sharing Окремо зверніть увагу коли він каже що трусився над нею 10 днів тому і береже її, а те що я потратив купу часу на готовий продукт - не рахується.
 15. З Вашої партії в мене дві сіють, одна ще думає. Надіюсь що і Ваша сьогодні завтра почне. Якщо щось, наберете. Не перший рік співпрацюємо. ------ Десь вже писав, заселив три ЕВК, підсадив в них три матки ІО зроблені в одній партії (спільна доза сперми). В двох трішки більше бджіл було і матки засіяли на 10-12 день. Третій засіяла десь під 19-20 день.
×
×
 • Create New...