Jump to content

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  4,194
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10,056

9 Followers

About Mihail-ves

 • Birthday 03/04/1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Honey Extractor type
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

General Information

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780 та 0950314690
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСПБ

Recent Profile Visitors

6,648 profile views
 1. https://www.honeypricebook.com/home?fbclid=IwAR1NJOFs8vkhCxoSs_RrVRC6ef253BJmLF9V4bu3i6_ouz2ybqM6QMVpjE0
 2. Страшний вигляд в тих рамках. Фото не додумався зробити, а зараз їх неохота вже турбувати. ці рамки переніс в перший корпус і там вони будуть аж до весни, потім в брак. Але буду мати на увазі.
 3. Старі, але не смола. Такі рамки майже у всіх сім'ях, а вигризені тільки в ІОшки полісянки. Ф1 такого не спостерігав.
 4. А у Аргентини значна частина ринку в США і зараз возити в ЄС мед вийде дуже дорого. Тому є всі шанси на наш мед підняти ціну у німців. Треба тільки їм передати вартість контейнерних перевозок.
 5. Цікаве спостереження. В мене в ІОшки було на початок жовтня розплоду на двох рамках і вони були у великих отворах. Я подумав що то бджоли так боролись з восковою моллю. Хоча всі інші рамки були цілими. Треба буде уважніше до них придивитись. Якщо вони так воюють з кліщем, то це було б супер. Але все може бути. Але чому домішки вони відчувають тільки в розплідних рамках?
 6. український пасічник завжди працює лише на власних коштах. І нічого, навіть якось і розвивається. Тому треба і експортерам переймати навики працювати на своїх грошах, а не тільки на горбах пасічників. Не вистачало ще щоб пасічники кредитували їх.
 7. Самі розберемось без Вас. А Ви продовжуйте щось там обіцяти. У Вас це чудово виходить. "Не вчіть тата дітей робити" Складність буде дальше, звісно якщо комусь воно буде потрібне. А я це робив для себе, і щоб побачити що куди рухається. Оскільки полісянка дуже гарна по промірам, то вирішив подивитись та показати, що вже виходить в першому поколінні. Але дальше вже без мене. Краще нехай Рудаков вчить та показує. З деяких пір нічого не хочеться показувати тут на форумі. Треба шукати де там Майер зараз пописує.
 8. Хоть пройшло вже більше трьох років, але повної інформації про стан УС у всіх областях України ще і досі не вивчений. Але те що я маю (як і Ви) то чітко видно що УС з Київської області і УС з Миколаївської області займає трішки різний діапазон, і має піки в різних класах. Це може свідчити про більший вплив полісянки на УС пасічників Ровенської Житомирської, Київської областей. А тепер Пригадайте агресивність бджіл Єгошина і накладіть на мій графік полісянка/УС. Ось тому я і пропоную зараз розглядати низькоінексні графіки не як помісь СГКтаУС, а як помісь полісянка/УС. Звісно якщо в таких поміс
 9. Комбінація з помісю (бакфастом) і карпаткою не є тим прикладом який можна розглядувати. Треба "чисту" породу хрестити на карпатку, і тоді міряємо.
 10. дерево розмокає і всихає, тому тільки пластик.
 11. Чергове ля-ля-ля, у в принципі як завжди. Ми вже звикли до цього, " все на потім"
 12. Вже скільки років як майже все розжовано та покладено на сторінки форуму, а Ви так і не навчились працювати з графіками. Працюєте тільки з "лінійкою". Тепер Уважно придивіться до тих графіків які Ви показали. Цими графіками ВИ підтвердили мою думку яку я вище показав.
 13. Шкода що я не науковий працівник, можна було б надрукувати гарну книжку про вплив трутнів УС на чужорідні породи. Ось як виглядає картина коли облітується чистопородна матка полісянки на трутневі УС31СМС. Якщо уважно придивитись, що відбувається коли поєднати дві різні породи полісянку та УС, то чітко видно Що навіть вплив тільки трутнів УС на іншу породу "підтягує" ту породу до себе. І це тільки помісь першого покоління. Якщо вивести маток від цієї помісі і знову облетіти її на УС, думаю що пройде майже повне "поглин
 14. це добре що продається, але я мед ще не продаю, та і звик робити все своїми руками. Тому і задаю питання, шипи на валу явно не вилиті в заводських умовах, а якщо і так то вони десь повинні продаватись. Все інше я сам можу зробити.
 15. Цікавить, як виготовлені вали? Шипи у валах вклеяні?
×
×
 • Create New...