Jump to content

Закормка пчёл на зиму

Recommended Posts

6 хвилин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

хто використовує або має практику загодівлю бджіл на зиму КАНДІ? 

Це як? Канді- аварійний твердий корм, щоб його бджоли всю зиму гризли -- в голові невкладається. Канді в  кінці зими, в екстренніх випадках ще можна зрозуміти, але не в загодівлі на зиму...

• Like 1
  • Confused 1

1 час назад, MIM (Мішаня Майгутяк) сказал:

хто використовує або має практику загодівлю бджіл на зиму КАНДІ? 

Думаю что видели, но если не видели гляньте.

• Like 1

1 година тому, davolodya сказав:

Це як? Канді- аварійний твердий корм, щоб його бджоли всю зиму гризли -- в голові невкладається. Канді в  кінці зими, в екстренніх випадках ще можна зрозуміти, але не в загодівлі на зиму...

та я бачив як Женя Рудь таке робить, тому цікаво стало чи у нас хтось таке використовує (замість сиропу дають канді )

43 хвилини тому, FaBos сказав:
Скачать видео
Скачать видео
Скачать видео
Скачать видео

Думаю что видели, но если не видели гляньте.

Знаю хлопці з Полтави цього року теж таке почали практикувати(казали після зими поділяться результатом) 

Стало цікаво чи хтось з форумчан таке робив чи практикує

1 хвилину тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

та я бачив як Женя Рудь таке робить, тому цікаво стало чи у нас хтось таке використовує

Знаю хлопці з Полтави цього року теж таке почали практикувати(казали після зими поділяться результатом) 

Стало цікаво чи хтось з форумчан таке робив чи практикує

Є така книга, називається Біологія бджолиної сім'ї,  варто почитати,  гризучі бджоли комахи, чи їм природній є саме рідкий корм, і зразу все стане зрозуміло, і непотрібно буде вигадувати ровера. А те, що так робить Рудь, неозначає, що так правильно 

• Like 1

10 хвилин тому, davolodya сказав:

Є така книга, називається Біологія бджолиної сім'ї,  варто почитати,  гризучі бджоли комахи, чи їм природній є саме рідкий корм, і зразу все стане зрозуміло, і непотрібно буде вигадувати ровера. А те, що так робить Рудь, неозначає, що так правильно 

:)

кожен вправі читати чи не читати, робити чи не робити і це не буде означати, що щось буде правильно чи наоборот. Не потрібно щось комусь нав'язувати, якщо самі цього не робили.... читати і знати теорію і не переконатися як це працює на практиці  це не те саме:IMHO:

• 4 weeks later...

Трішки науки на рахунок зимівлі та гігієни сімей.

5e0e3715721b2_2020-1-2_20-29-19_870.thumb.jpg.d5a6d51d2ae41228cdc0667b87eb27bb.jpg5e0e371ac8aa7_2020-1-2_20-30-24_184.thumb.jpg.9ac573a06e530162f406fafdeb94b374.jpg

• Like 1