Jump to content

Конструктор

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,075
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Конструктор

 1. Воно то так , тарифи в НП не дешеві , але коли на місці купити не якісну вощину , то зводиться на нівець робота і пасічника і бджіл. А в мене і моїх бджіл тарифи ще вищі ніж в НП.
 2. Ось наглядний приклад Пасіка Матюшкиных , за його словами в них дерево майже безплатне , але вони використовують всі теплі гніздові корпуса з ППС
 3. Потрібна порада. Думаю під рамки , а також під розєднання корпусів залити металеві кутники . Який краще матеріал використати нерж. ( магнітна) , чи буде і оцинковка ? Яку взяти товщину 0.4 чи 0.5мм ?
 4. Під час виготовлення теж прийшла ідея
 5. Думаю що і не прийдеться , але цим дятлом вже так залякали . Ще і двоногі дятли бувають.
 6. Дякую за пораду. Саме так в мене зроблені тільки дерев'на обвязка по кругу в серидині пінопласт 30мм , зазор над рамками 8мм. плівка круглий рік в дні сітка , при кочівлі ніяких проблем не було. Єдине думаю що верхня вентиляція може стати в потребі якщо доведеться зимувати в приміщені.
 7. Теж думав роботи форму на 145 , та і деревяні в мене майже всі 145ті . Розглядав варіант утримання з гніздом на 145 рамці , але всеж таки визначився що гніздовий корпус мені краще на 300. При потребі можна доробити стінки на 145 , верх і низ форми де фальці вже є.
 8. Теж гружу в 2 інколи і в 3 яруси , думаю що по ппу теж можна буде ходити, але треба буде протестувати. Якщо робитиму криші ппу то обовязково передбачу в них вентиляцію , підкришник вважаю зайвим елементом.
 9. Так справа не в ціні, маю все обладнання для виготовлення дерев'яних і собівартість магазину 50-60 грн. Кожний матеріал має свої + і - . В ппу чи ппс є перевага він теплий і легкий . З багатьма спілкувався більшість підтведили: що кращий розвиток , економія кормів. Тому вирішив зробити теплий гніздовий корпус. Та і від дерева я не відмовляюсь , днища будуть без варіантів деревяні , магазини під мед теж поки що дерево , криші можливо в подальшому і робитиму ппу .
 10. По 120 купив компоненти (Думаю оптом буде дешевше ) 260-270 виходить на мій корпус.
 11. Собівартість читайте вище. Стандатний 10-ти рамочний . Внутрішні 450×375 , товщина стінки з верху 34 з низу 36мм
 12. Використовув 4мм, вартість 2000грн , також кутник 35мм і профтруби 40×40 , 30×30.
 13. Я купував майже все з магазина , приблизно вийшло 5тис. матеріали .
 14. Ходити буде , але на велику точність не варто розраховувати. Мастити можна літол , солідол. На осі має бути гайка з проточкою , або дві гайки , між ними кроншьейн прикріплений до станини.
 15. Рух плити (підйом , опускання) йде по косим направляючих.
 16. Думаю витримає , при потребі можна додати ребра з профтруби. Один недолік що різні матеріали будуть по різному нагріватись і охолоджуватись , можливо це на якість сильно і не вплне , тим більше що це лише верх і низ.
 17. Та не секрет, вся форма з чорного металу.
 18. Приблизно так , останій раз вийшла втрата компонентів 70 грам основна частина залишається в посуді для змішування і не веселика частина вийшла з форми . На перших взагалі втрати були більше 100грам та і з 70 потрібно ще зменшити. Так робив сам .
 19. Останій залив 2.100 кг плотність 120кг , з кожним виходить все краще , але ще присутні місцями пузирки повітря , хоча в інших виробників їх теж бачив . Якістю задоволений , головне що корпус підходить по ромірам до моїх днищ, магазинів та криш. Компоненти купив по 120.
 20. Виготовив форму для варки з корпусів з ППС , але в Україні виникла проблема з придбанням полістиролу , обіцяли початок березня, зараз обіцяють на кінець травня. Вирішив спробувати залити ППУ. Багато прочитав інформації , але є питання. 1.Розділювач, одні рекомендують олію+віск інші віск+бензин калоша . Що краще , форма металева? Чи можна звичайний бензин+віск? Пропорції? 2. Де краще купувати компоненти ППУ , щоб було як кажуть ціна-якість ? Буду вдячний всім хто відгукнеться! Можна і в приват.
 21. В минулому році давав з пилком сушеним , результату не помітив . В цьому році спробую мед з пергою, по спостерігаю.
 22. Думаю по 1мм на сторону зможу добавити . За який період проходить всихання? Якщо знаєте на скільки здорожчала , приблизно? Якщо сильно здорожчала можливо спробувати залити ППУ ?
×
×
 • Create New...