Jump to content

Конструктор

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,343
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Конструктор

 1. Наждачка 40-60 вирішить проблему.
 2. Тут бджоли не вині. Потріть наждачкою (40-60) і не будуть топитись. Я навіть поплавки повикидав.
 3. Досить інформативне . Радує що в Україні є виробники якісно обладнання.
 4. Чесно кажучи я не зрозумів. Більша деталізація внутрішнього начиння - це якісь додаткові функції , чи щось інше?
 5. Чесно кажучи чи він з дроселем я не знаю , можливо і є .
 6. Зараз гружу по два маніпулятором (ізолоутером) , погружчиком буду по 4, хочеться щоб було швидше і легше . Правда не впевнений чи так вийде можливо легше , от швидше навряд. Теж хочу що був досить компактний , в ширину до метра довжина до 2.2
 7. Мій варить значно м'якше за Дніпро м , але це був один з їхніх перших апаратів можливо його допиляли , бо багато хто їх і хвалить.
 8. Гарна робота , по дніпром часто чую не однозначні відгуки , його як і хвалять так і не хвалять.
 9. Я розглядав різні варіанти : переломка повний привід на механіці , переломка повний привід на гідроходу. Знайшов хороший міст і зупинився на класичній компоновці : привід на одну вісь і поворотна качающася балка . Міст з паджеро спорт , двигун Рено 1.6b КПП теж з передньприводного Рено відбір на кардан з моста (вже буде пониження) , ще і розглядаю варіант гідроходу (значно дорожче) . Підйом ще не визначився який робити або стріла , кун , телескопічна стріла типу як в маніту.
 10. Бачив це відео раніше , теж вивчаю тему , буду робити щось схоже . Вже все є крім часу. Робите на гідроходу чи механіка? Привід повний чи на одну вісь? Переломка чи класика?
 11. Порівнював досить давно років 4-5 назад , можливо зараз роблять і краще , на той час мій варив набагато краще .
 12. В мене ось такий старий хороший китаєць ... Служить вірою і правдою вже десь 7-8 років , сильно його правда не нагружаю (для важких робіт маю двох фазний), але і не простоює , під руками постійно . Пробував варити дніпроМ , так не має з чим порівняти.
 13. Теж недавно попрацював центрофугою. Ось такий віск з рамок...
 14. 100% уміння і навики , не замінить ні дорога маска ні дорогий апарат. Хоча хорошим апаратом новачку буде легше щось приварити.
 15. Аналогічно і я встановив на старий двох фазний апарат діодний міст , теж почав варити краще.
 16. Наскільки знаю Моноліт виготовляють на декількох заводах , можливо тому і різниця .
 17. Відносно непогане співвідношення : ціна - якість. Навіть нерж. електроди теж досить не погані . Сьогодні купив пачку четвірки вже 490 грн.
 18. 1. Перевірити зможе спеціаліст зварювальник. 2. Я коли питав про гарантію казав що варитиму багато , тоді мені запропонували значно дорожчий сегмент (за пів року я його потушив , відремонтували по гарантії) 3. При напрузі 220-230 вольт апарат працюватиме найкраще , при падінні напруги гірше. В мене теж напруга як напруга , але в час пік падає до 180в при ній інвертор не працює.
 19. Потрібно перевірити щоб варив гарно. Була гарантія . Звісно ціна буде не по низу ринку. Ще враховуйте яка у вас напруга в мережі.
 20. Гарна робота. Можливо як варіант замість кутників проф труба , в неї бруски можна просто запихати. Воно сухіше за звичайне , але для цього думаю піде . Ще хороша пропитка - відпрацьована олива з чебуречерної , на відміну від масла вона частково полімеризуються.
 21. На заводських погрущиках в швелері каретка рухається на підшипниках (спец.). Тут можливо автор використав фторопласт.
×
×
 • Create New...