Jump to content

yu1986ra

Пользователи
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Україна, Рівненська область, смт. Володимирець
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  рогатий рут на 10 рам
 • Порода пчел
  аборигени

Recent Profile Visitors

650 profile views
 1. В лежаках, за звичай, маленькі льотки - їм душно. Коли льоток на весь корпус, то ніякої різниці в роботі сітчате/глухе дно я не помічаю.
 2. Ні разу такого не бачив.... В кінці тижня гляну свою хвору "сім'ю''. Там вже точно має бути більше молі ніж бджіл.
 3. Також, думаю, що це міль. В мене одна сім'я постраждала. Постійно з неї дьоргав розплід для відводків і два корпуси чорної суші - міль розкошувала. Замінив матку на маточник перед медозбором (щоб почистили розплід) - за тиждень бджоли поменшало втричі, маточника вже не знайшов, свищевих також нема. Бджоли або злетіли, або розлетілись по інших вуликах. Через тиждень розплід має такий вигляд. 15.07 контроль обльоту матки. Сім'я в утиль, рамки на перетопку....
 4. Хто має з чим порівняти підкажіть. Італійка дійсно вирощує більшу сім'ю ніж карніка/карпатка/місцева особливо якщо стоять на одному точку? На який взяток більш заточена?
 5. Може простіше по Демарі - на вощину перед взятком. Роїв буде мінімум на взятку, а після можна і відводки....
 6. Це сам Домбровський зробив такий висновок?
 7. Якось я хотів розібратись в цій технології.... Ці "пережиточні" за родючість землі не переживають за все, що живе/літає/ходить На цій самій земельці. Технологія передбачає обов'язковий гербіцид.
 8. І як воно? Що вийшло? Для чого цей препарат взагалі (я в нових назвах "мілко плаваю")?
 9. Може пилковий токсикоз - дайте сиропу.
 10. А для "повторного" (після переплавки старого сота) використання проволока після "волни" годиться? Знову "волною" проходите?
 11. Я лишаю 15-20мм і ніколи не прикатував на гніздових. Магазинні пробую взагалі без проволоки прикатуючи/пристрілюючи вощину до верхнього бруска. І по темі весна, певно, знов буде затяжна і холодна - сітчаті днища заміню на глухі до червня.
 12. А з іншого боку, завжди можна зробити щось краще, легше, швидше. Або й не робити взагалі і буде тобі добре. Відмова від проволоки в магазинах скоротила час на процес підготовки рамок, але час біля вулика з таким магазином (поки не відбудують) зріс. В цьому році, замість прикатування, спробую пристрілювати вощину степлером через реєчку 2-3*12мм. Хтось так робив?
 13. Але ж люди якось натягують зимою і кажуть, що весною все ок. Тогоріч надивився ютубу, як там хвацько прикатують вощину до верхнього бруска і спробував відмовитись від проволоки в магазинах.... Спроба провалилась, м'яко кажучи. Такий варіант підходить тільки якщо вулики стоять вдома. Якщо везти на точок, то в мене відламувались/відпадали до третини вощин. - при навощуванні вощина часто хвилями йшла (у вулику бджоли склеювали сусідні рамки). А так все швидко, одні +.
 14. Втулки ніколи не ставив - вважаю це тривалим і зайвим процесом, без якого можна обійтись. Натягую до вгинання боковушок, але завжди через два-три тижні проволока прослаблюється іноді аж до провисання.
×
×
 • Create New...