Jump to content

Винодел

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,914
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Винодел

 1. Таке на одну ніч вкутали молоду невелику абракосину.але... тіеї ночі і ранку не було приморозку. Робота даремна , досвід виконання залишивсь .Те, що після холоднечі бджоли відвідували квіти дае надію на отримання плодів. Бджоли і інші комахи працювали на абрикосі , незвично мало гуділо. Пам'ятаеться, бджіл одна на десять квіток і весь світовий і льотний період,цього року не так. В лісі вчора ввечері і на добу раніше дуже відчувавсь аромат квітуючихплодових, яких саме не визначивсь.В той час бачив терен,сливу дичку,яличу. Білі дерева від мене не менш як за 50м. в тиху теплу вечірну пору аромат
 2. Власний досвід каже, що в центрі гнізда завжди розплід, корма(вуглеводні і білкові) навколо. Питання,при якій темп. довкілля бджола може піти за заставну(або через одну-дві рамки) за кормом.
 3. Колега показав відео де на днові мертві бджоли- власник грішить на отруення. Якби зрозуміти -як, щоб можна було уникнути. Мої в лісі і в селі слабі "тануть"- природній відхід від старості і хвороб. Неможу придумати для чого бджолам летіти на поля сільгоспрослин,нічого не квітуе там,росу збирають? А обприскування по листу,так звана сінікація, можуть пшеницю від шкідників і ріпак. БІльше нічого не зеленіе.
 4. Абрикоси квітують можна сказати другий день. Недобрий прогноз погоди ставе під сумнів появу плодів. Думаю над тим, щоб вкутати деревини білим агроволокном.
 5. Хлопці вчора були біля поля ріпака, зробили фото. Подививсь- рослини добре пішли в рост з того часу як їх бачив. Початок квітування залежить від: погоди,метеоумов, програми підживлення добривами і регуляторами росту і ще чогось тільки не від нас, мене і вас колеги. Чекаемо, плекаемо надії, підраховуемо можливі бариші, обсяг робіт по боротьбі з роїнням(бачив трутів "свіжих"), ну і звичайно, пишемо на "Точку".
 6. Незнаю наші, міцсцеві проснулись чи сонними на асфальт вилазили де їх і чавили колесами. Давно це було, днів 7 тому. Тепер бенефіс інших холоднокровних- кольчатих червей. Повилазили на обмостку навколо хати на бетонні доріжки, просто на грунт. Така думка, що від вологи опадів їм некомфортно в грунті. Їх кількість наштовхуе на думку, що з родючістю грунта все добре, земля не остаточно отруена.
 7. Помітив таке явище як -українці охотніше розстаються з грошима, б\в автівки продаються дорожче. Родичка продала авто за 3т.дол. при ціні на неї 2т. дол. і то багато.
 8. Наскільки дозволяе роздивитись фото,то це Калюжниця. На цій рослині бачив сьогодні одну медоносну бдж. Одну поодиноку(незнаю правильної назви) бджолу. А також відомого шкідника-Оленку Волохату, зробив з неї портрет(щоб всі читачі бачили ворога в "обличчя"). За тіею фотосесіею забув скрутити їй голову. Однако ж день прожив не дарма-задавив двох ос. Калюжницю, у нас в мішаному лісі, бджоли відвідують рідко,вважаеться пилконосом. Сьогодні кращій з весни день по льотній діяльності бджіл, 10-й. Добре відвідували клен(стоячи під деревиною, добре було чути гул). Збирали пилок і нектар.При цьому
 9. хто знае що воно за флора? квітують довго, з пару тижнів в мене на точку. Бджіл на цих квіточках бачив рідко.
 10. Мав підозру, що помиляюсь з термінами.
 11. Мій допис це такий прихований жарт, "тонкий англійський гумор". Ви все правильно зрозуміли, колеги придбали для подальшого роздрібу.
 12. Рекомендую придбати уксусну єссенцію(ледяная уксусная кислота) дешевше і "забористей". На складах хім. продукції, китайська але годна, заразом і щавельної пару кг., гривен по 100.
 13. Сьогодні мінлива хмарність, напускавсь дощик, до16*С, в сонячні хвилини бджоли гуділи на кленові, що квітуе вже 4- й день. З обніжжям, при цьому зашиляли "писки" в квіточки, дкмаю нектар збирали. За вчорашній день(добу) коли цілий день дощило отвес 0,3 кг. Сьогодні ваги залишились врівноважені.Пилок носили кольору що і раніше-білуватого, кленового мало, грудочки невеликі. Клени "дають"-це добре, бо не кожен рік, бджіл збирачок мало -це погано, для перспективи отримання ранніх медів, дати квітування весняних рослин пізніші на 7-10 днів це підтримуе надію на те, що вспіють нарости і принести, т
 14. Так вже, "дотягло", сьогодні отримав гроші за три відра меду(44,5кг), з розрахунку по 60гр\кг.
 15. Щось вспіли зробити?Сьогодні.Теж вчора дощ.Сьогодні сонце і 16*С обіцяють.Встав з світанком.
 16. Скількох рамковий кпр.? Здаеться я викладав об'яву про продаж, для 8-ми рамкового .
 17. Клен квітуе другий день. Вчора бачив декілька бджіл на деревині, сьогодні більше. Пилку з нього не збирають, не бачив з обножками відповідного кольору. Почав перейматись думками ,що можуть і цього року не відвідувати його. Зателефонував в Дніпро до товариша, там все починае квітувати раніше ніж у нас, запитав,чи працювали на кленах-"Так". Додало надії, що може і мої бджоли порозкошують на кленах. Може я помиляюсь думаючи, що клена беруть не тільки пилок а й нектар? В лісі сьогодні носили обніжжя кольору як і минулих днів брудно-біле або біле з жовтизною, походження не виснив. На дрібненьких жо
 18. Один з вагомих недоліків п/е плівки це її досяжність для молі.Скільки дірявих положків треба утілізувати цього року, доречі молі в стадії лялечки вже повно, гризе верхні бруски і плівку.В зв'язку з цим подяка п."Стол" з його ПЕТ плівкою яка дійсно не по зубам молі.
 19. А що воно за флора квітуе? На фото.
 20. Вчора в нас цей клен був приблизно в такому ж стані . Об 14-30 в лісі ,на точку прислухавсь ,придивлявсь чи не пішли бджоли на клен. Бачив поодиноких бджіл мабуть розвідниці.Сьогодні, при теплій погоді мають відвідувати клен. Обніжжя носили не кленове, брудно- біле. Літали гулко, активно, завзято думаю створили запас пилку на пару-трійку днів. Вуглеводних кормів помітно менше. В гнізді багатьох(обмежено по Блінову) сухо, неприемна картина-розплід і навколо порожні комірки.
 21. Боязнь відвідування дантистів ми можемо бачити навколо-придивившись до зубів оточуючих.Якось в розмові з своїм стоматологом закинув-"У нас , в районі, стільки кабінетів, лікарів, такий вибір до кого піти, як в відомій пісні"стоматологів одних як собак не різаних, а де на всіх зубів знайти-от і безробіття". Чи не відчуваете ви натиск колег? -Ти що, подивись навколо скільки людей з "гнилими" зубами, роботи на всіх хвате".З якогось часу став дивитись і бачити відсутність і гнилі зуби людей. Над чим можна подумати-чому? Сьогодняшній рівень доходів і ціни стоматологічних робіт дозволяють більшості
 22. Робив заїзди з вимірювання витрати пального бусом і зупинивсь біля поля ріпака(перспектива для підвезення). Пройшовсь по полю ,оцінив стан- рослини в доброму зовнішньому вигляді, весь зійшов і продовжуе рости, стрілок ще не видно ,шкідників не бачив. В залежності від сумми активних температур зацвіте через два тижні(незрозуміло висловивсь,краще початок квітування залежить від погоди). Власник поля вже років з п'ять практикуе техлогію "ноу тілл"- мінімум обробок землі. Ріпак посіян по стерні озимої пшениці залишки якої стоять, ще не перегнили. Рослини будуть неодноразово кропити(сінікація), мін
 23. Вулики ,контрольні, лешали на 100-300гр. за добу.Дивно, що за останні дві доби(погода не льотна,дощило) вага не зменшилась, може відсиріли?
 24. Хто не розуміеться в справі, може подумати, що Ви проснулись вже з штучними зуба, імплантами, на які можна нагвинтити сталеві або керамічні штучні зуби. Маю досвід , розкажу таку бувальщину. Тридцяти п'яти річний колега вставив три гвинта в щелепи, йому сказали, що імпланти найсучасніне, найкраще. Два гвинта прижились, заміцніли, а один не приріс. Операція розтяглась на рік ,якщо не більше. Коштувало 90т. гр. це попередньо, могу достеменно взнати скільки вийшло в дійсності. Робили в Дніпрові ,в клініці мед академії. Я заходивсь протезувати свої зуби пішніше, справа розтяглась на пару
 25. Бджолосім'ї продані. Продаж рамок актуальна. Дві дюжини сімей придбав і я. Першу партію пересадив в свій інвентар 1квітня, другу партію 8-9 квітня. Пересадив в свій маг. по 6-10п.рамок з розплодом пергою ,медом, зверху рутівський крп. з медовими р. Якщо дістане наснаги писатиму про результати "використання".
×
×
 • Create New...