Перейти к содержанию

Золотарник


surovyj

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, Фомич сказал:

Хотів запитати, а хтось збирає насіння золотарника для посіву?

 

собирать эти семена проблема

Они не весомы как одуванчик

Я кисти нарезаю по 1 см и их прикапываю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

У мене запитання. 

Тут у мене з потенційним покупцем виникла дискусія. Він мені сказав, що золотарниковий мед довго не кристалізується. І відкачується влітку. 

Я на золотарник вивожу 7 років. Найраніше, коли переставав виділяти, але ще квітував і мед я не поспішав відбирати, було 29 серпня. Було, що починав наприкінці серпня і до 10 вересня. І мед кристалізується після відкачки за тиждень. 

Як в інших. Час взятку і кристалізація? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, бігунець сказал:

У мене запитання. 

Тут у мене з потенційним покупцем виникла дискусія. Він мені сказав, що золотарниковий мед довго не кристалізується. І відкачується влітку. 

Я на золотарник вивожу 7 років. Найраніше, коли переставав виділяти, але ще квітував і мед я не поспішав відбирати, було 29 серпня. Було, що починав наприкінці серпня і до 10 вересня. І мед кристалізується після відкачки за тиждень. 

Як в інших. Час взятку і кристалізація? 

Тоді вже відносно холодно і кристалізується швидко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж за днів 10 починає кристалізуватись у  відрах  а в медогонці той що залишаеться  після зливу(2-3л) вже на третій день сідає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.01.2024 в 22:35, бігунець сказав:

У мене запитання. 

Тут у мене з потенційним покупцем виникла дискусія. Він мені сказав, що золотарниковий мед довго не кристалізується. І відкачується влітку. 

Я на золотарник вивожу 7 років. Найраніше, коли переставав виділяти, але ще квітував і мед я не поспішав відбирати, було 29 серпня. Було, що починав наприкінці серпня і до 10 вересня. І мед кристалізується після відкачки за тиждень. 

Як в інших. Час взятку і кристалізація? 

в мене так швидко не кристалізується, відкачую з 10-го вересня орієнтовно, сідає від 2,5-х тижнів до місяця. в цьому році підмішаний з гречкою, теж швидко не сів, але з кристаликами став.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...