Jump to content

СЄРЖ

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,876
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7,378

2 Followers

About СЄРЖ

 • Birthday 06/11/1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  0687631370

General Information

 • Пасека в
  Рівненський р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  б.к.300+145 (10 р.)
 • Порода пчел
  карпатка, карніка.

Recent Profile Visitors

3,723 profile views
 1. трохи вище є моя відповідь. я не виводив, тобто вивели без мого відома. забрав матку з нука, часу не було забрати бджолу, коли глянув, а там засів. перезимувала і доволі гарний був розплід на весну. ось
 2. я теж ніяк не збируся, в планах змінити причіп і під нього зробити модуль-платформи.
 3. 10-14 приблизно. перейшов па польські дріжджі , виброжує в 0 або 1-2 % кінцевої цукристості. щоб краще запустилося сусло 32% початкової, розброжую в банці пару днів, коли бушує як газіровка додаю в сусло, результатом задоволений. з останніх разів з цими дрожджами проблем не було при запуску і гарно виброжують. https://starowar.com.ua/p606450252-biowin-suhie-vinnye.html якщо розцінюєте як рекламу, посилання видаліть.
 4. та я взагалі про домашній для ф1, користувацькі матки, тема ж не про облітники, а про насичення місцевості трутом, я так свою насичую.
 5. для підтримки розмови продовжу, Ігор батьківські будуть сім'ї з матками 2017, 2018, 2019 року які пройшли тестування і показали хороші результати. є такі з 2019 від яких робив в цьому році прививку, не втримався , сподобалися. насичую від кращих і провірених, є і такі лінії які були в батьківських на місцевому облітнику. все ти правильно пишеш і я так і роблю.
 6. ну а для чого я по вашому готую батьківські сім"ї
 7. аполітично мислите в нас є багато ранніх пилконосів і трутень з'являється сам по собі рано, а сенс в тому, що якщо буде погода то ранньою весною в мене буде точок насичений тим трутнем який мені потрібен, а погода це вже інше питання.
 8. з осені стоять трутневі рамки в сім'ях, пилок в нас починають рано нести, в квітні є вже трутень навіть в тих сім'ях де немає трутневих рамок.
 9. аморфа росте масово за 5-7 км, звідти і кілочки. їду на пасіку поміж цих насаджень, в моїх умовах ненакладається цвітіння аморфи і липи, можливо десь колись трохи. моє різнотрав"я йде по ціні майже як липа, якщо воно буде віддавати липою то тільки збільшить вартість. цього року липи не було але присмак, ізюменку, лишила. погода внесла свої корективи
 10. я просто констатував, що в мене і материнка і ф1 Штрьомера гарно несли в магазини, а вже на золотарнику підливали гніздо. але в зиму йшли гарною силою.
 11. в мене була І.О. Болюбаша Штрьомер*Тізлер, налюбоватися роботою не міг, нюх на мед мали, як тільки мав появитися взяток то в них вже в перших появлявся гарний принос, бурхливий і масовий розвиток, мед в надставках, трохи і в гнізді було меду але помітив навіть відводки , сильніші , несли в надставки. і люди хто брав нахвалювали.
 12. до речі , я вважав що моє діло з кілочками пропало, а оце на днях попрацював біля бджіл з ранку, коли почали крутитися і заглядать то вирішив пройтися до річки подивитися на свої висадки акації. яким було моє здивування коли я побачив гарні та розкішні кущі аморфи, я думав що вижило пару кущиків, а тут така краса. їх не було видно пару років, а тут як садив в рядочки. а акація вже пускає поросль, і утворює маленькі гаї не вантажились фото то трохи обрізав.
 13. вставлю свої 5 копійок: 1. якщо з кісточкою то не пізніше ніж через місяць відцідити кісточки. 2. по книжці 10-20% соку на весь об'м. а там робите собі пробні порції і пробуєте що для вас смакує.
 14. пасіка знаходиться в брата, відгороджено десь до 5-ти соток де стоять вулики, я як орендар , косив по 3-4 рази на рік, а то і більше в залежності від погоди. років 5 тому завів курей 15 шт. і з тих пір я перестав косити. курей називаємо динозаврами, що зловлять те і їдять, слимаки, жаби, миші, вужі, ящирки. але вони сидять в вольєрі бо там є ще одні динозаври, хижі птахи, якщо невслідкував то - курка чи півень. але їм вистачає часу щоб підстригти газон. лишаються лише бур'яни. трохи підривають але біля вуликів дуже рідко. так що на вашому місці завів би курей.
 15. то відросточок мабуть вже на осінь, зараз не варто?
×
×
 • Create New...