Jump to content

Ворон

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,883
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ворон

 1. Молодняка вона жене досить, але він зацвіте не раньше шостого року, тобіш через 5 років.
 2. Вася, рейсмус не уміє чистити дошки, але уміє калібрувати по потрібній товщині.
 3. Безкоштовно, три роки підряд, може триндіти і портити нерви, тільки людина, в якої не всі дома, тобіш хворий на голову, в інших випадках прослідковується грошовий слід.
 4. На вулиці хмарно і прохолодно, але весна вперто наступає.
 5. Я рахую вас, тролем, пора запамятати, або записати, якщо память вже не та.ой як страшно, аж смішно
 6. Сон рябої кобили, або є нерозумію, навіщо ваш словесний понос на форумі.
 7. Я теж кочую, і домовляюсь про оплату, правда далі 15 км їхати немає здорового глузду, там є свої пасічники.
 8. Ви пишете на пасічному форумі, до якого немаєте ніякого відношення, а писати я можу, там де вважаю за потрібне, тролі мені не указ, вони ніхто, і звуть їх троль. п/с. Я пишу по свіх темах форуму, а вас цікавлять тільки заробітки на пасічниках, тобіш пишете в двох темах, ціна меду і ціна пакетів, там де можна збити ціну, а самому заробити.
 9. В нас, від мене за 20 км в різні боки, таких сіл нема, або може я невкурся, але це малеймовірно, все жиле,якщо кочувати, треба домовлятись, щоб ставити в когось.
 10. Простий троль, тобіш КРАКЕН, моя пасіка медо-товарна, і мені без різниці яка ціна пакетів, в вас старчеський склероз, память почала підводити, це все винен комп.
 11. В нас такого нема, принаймі я такого незнаю, всюди живуть люди, колись були пустирі закинуті пасовища, неугіддя, порослі молодим ліском, зараз прийшли агрохолдинги, і все переорали, важка техніка знищила усе. В Польщі, ніколи не був, і не збираюсь, немає зайвого здоров'я працювати на дядю, я пенсіонер давно, а про медозбори по 100 кг на сім'ю, ніколи не писав, в нас ідуть літри, тепер факт, хто з нас брехун? п/с. Завжди пишу за себе і свою пасіку, при чому раша і вся зіркова галактика?
 12. Трутень може гульнути тільки раз, якщоб так булоб в чоловіків, більша половина булаб небіжчиками.
 13. В нас польща за 50 км, а до бджіл, потрібне хотіння, немати алергії, тому всі хто має здоров'я, їдуть на заробітки, от і весь секрет.
 14. Людина, коли немає що сказати по темі, переводить розмову в інше русло, наприклад про погоду, при чому вона в цій темі, мова про дві пасіки, моя реальна, і ваша віртуальна, ось і вся мова, не треба юлити і видумувати виправдань, на кшталт снів рябої кобили.
 15. В мене радіусі лету бджоли, пасіка найбільша, ще назбирається такаж кількість, і все, білюше бджіл нема.
 16. Зустрічне запитання, що ви робити на форумі пасічників, з своєю теорією ймовірності, без бджіл тут робити нічого, тут живуть одні пасічники?
 17. В мене не пасіці не штаб пентагону, все на виду, з доказами, ав опонента що, клава, монітор, теорія в словах, які нічого не варті, вони витримають усе.
 18. А що стандартний велосипед їхати не хоче, треба його переробити?
 19. Все що хотів написати, написав, теоретичний пасічник без бджіл, або два вулики для красоти, таких діячів зустрічаю часто,, теорія є, а далі справа з місця зрушити не може, тяп, ляп вище.
 20. Я жонатий і давно. п/с апіліфта немає, і ніколи не буде, він мені непотрібен,піпець,ви зареєструвалися на форумі 10 лютого, і вам вже весь форум щось винен, а що все є на форумі давно, вам не цікаво, чекаєте що вам все принесуть на підносі.
 21. Так виходить треба ділитись усім із усіма, так собі нічого не лишиться, щось тут не так. п/с. Згадав анегдот, давай з'їмо твої цукерки, а потім кожен свої буде їсти.
 22. А по кому судити, невже по сусіду?
×
×
 • Create New...