Jump to content

ДобровоЛ

Совет Форума
 • Content Count

  20,946
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ДобровоЛ

 1. Ленін, політичний виродок і убивця, не гірше путлера. Україну за Брестським договором разом з Троцьким - діячем і типовим представником 'мудрого' народу, просто здав, як розмінну монету, німцям . А щодо ''українського'' фашизму - запитання, а де ви бачили фашистів, що не загарбають, а здать і свої території і зброю ( у нашому випадку навіть ядерну та морські бази) ?! Та не ради цього я відвідав цю тему ! Недавно стало відомо, що найкращі дівчата України народжуються в Калинівці! Тому хочу привітати з перемогою у конкурсі краси землячки пана Олександра @Sanich
 2. Ясно, мінлива хмарність. На сьому годину ранку +6С за бортом. Завтра вніч уже наобіцяли реальне похолодання до -3С.
 3. Вже +16С, хмарно з проясненням. Сухо, досить сильний вітер і й з сильними поривами.
 4. І у нас вітряно з сильними поривами ще з ночі. А в полудень повітря нагрілося вже до +15С. Небо чисте, сонячно. Вчора бджілки усіх сімей класно обліталися. Та й зараз гарно літають на зло вітрюгану.
 5. Точно так. У мене баки . А вони до наглого злодійства по льотках майже не здатні, у всякому разі , мої. Але при гарній погоді зараз поза вуликом за півгодини маломедки точно очищають. Так я ось що придумав. За хвилин 30-40 до того як кінчається льот бджіл рамку моломедку розпечатую й кладу на пару - другу хвилин над гніздом сім'ї, якій необхідно поповнити зимові запаси . А як бджоли потроху обсядуть рамку, переношу в укромне місце подалі від вуликів. За такий короткий строк бджоли з інших сімей, як правило, не встигають знайти поживу. Так і на ніч лишаю. Вранці вони вже все підберуть,що н
 6. Це не новина. Так усі вони й поступають. Не дарма ж я писав, що скорочувати й заготовляти повномедні рамки потрібно вже у кінці липня та в серпні бо пізніше вони на маломедки не запечатані за заставною просто не реагують.
 7. То так і мед із соняха мав би стати самогоном !
 8. З винограда сік. А з незапечатаних чарунків потрібно робити аналіз, бо там все може бути у цей період. Але й звичайний мед можуть не запечатати. А от чому ? Тут сотні варіантів...
 9. Та ні, щодо паді. Вона виникає у жару. А зараз і тих попелиць, що виділяють падь вже давно немає. Роз'яснюю, бо дехто плутає падь із падалицею груш та яблунь, винограду. А то далеко не так. Падь - то солодке виділення попелиць та інших комах при з'їданні ними листя липи, голок ялини і т.п.
 10. Та у мене трохи нестандарт. То хотів свій корпус підвезти для зразка, бо є деякі нюанси. А так , жаль, та з пересилками через НП овчика вичинки буде не варта.
 11. Колись він пахнув нафталіном... Але нюхати його точно не варто !
 12. Таки - да! Якщо вірити прогнозу пана Миколи @gardener, то все таки у мене ще зберігається 'легка рука'. Не дарма ж я ризикнув відкрити цю тему (Осені- Зими). Спрацювало ! Тож, за його повідомленням в темі ''Погода'', ми матимемо гарне потепління , дійсно бабине літечко, якщо прогнозисти пана Миколи знову його (вже в котре ! ) не обманули ...
 13. О! Таки - да! Якщо вірити вашому прогнозу, то все таки у мене ще зберігається 'легка рука'. Не дарма ж я ризикнув відкрити тему осені- зими. Спрацювало !
 14. Ще не вечір, ви праві. Та зимівля все поставить на своє місце.
 15. А нам вже з неділі три ночі підряд наобіцяли ночувати з мінусами. Тож пора вже й честь мати та змиватися потроху з дачі на Троєщину. На 16 поверсі дров не застосуєш, тож й перевозити кілька разів, як он Романовичу, мені не потрібно. А пока +13С так і лишається.
 16. А як це - не готові ?.. Що з'явилися на призивну дільницю не стриженими ? А у нас потепліло навіть під вечір , вже +13С, змінна хмарність, вітру немає.
 17. О! Така ціна й мене вже зацікавила. Прикидую всі 'за' і 'проти' . А звертатися в личку, отак до кожного, просто ліньки... А ви у Васильківському районі? Тоді я б сам приїхав до вас із зразком на корпусні. Бо у мене трошки не стандарт .
 18. Відкинемо гривнів з 300 за самі пакети та рамки, які можна обміняти на власні, й ціна буде від 1200 до 1500 гривасів. А така ціна може влаштувати й мене...
 19. А як он купують плем'я італійки в США навіть самі італіці , ви, @Fanat1k , хіба не в курсі ?...
 20. А комплектація яка, розмір розплоду? З скількох рамок трусите бджолу? Щось Михайла @miro давно не видно тут. Може вже й зумів продати пакети 2022 й порахувати гроші ? У нього були пакети чи не найліпші . Правда, колись до мене від Василя Антоновича не дійшли , запарив тоді Інтайм із моїми ще 600 пакетів, що йшли на Донецьк десь в 2009 році. Я тоді чуть не плакав - таких пакетів і з таким розплодом , я більше не зустрічав.
×
×
 • Create New...