Jump to content

ДобровоЛ

Совет Форума
 • Content Count

  19,667
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ДобровоЛ

 1. А дощ хоч і невеличкий та все ж пішов у нас після 17 годин!
 2. Ходив спеціально подивитися на верби. Деякі вже й китиці повикидали чекаючи на комах-запильників. Так що й з верб вже бджілки потроху носять собі поживу.
 3. Мої теж сьогодні політали, дякуючи такій погоді. Правда,сонця майже й не видно, цілий день хмарно, але й не холодно.
 4. Знайшов цілу підбірку розповідей про копанки. Може кому й сподобається.
 5. Та у вас цього року погодка класна. З садів може ще й качнете...
 6. А у нас з обіцяних 13С метеопрогнозистами вже до +15С нагрілося повітря... Хмарно із проясненням і теж сухо, хоч й малювали дві доби дощі. Позацвітали більшість абрикос, аличі й ранні сливи на Троєщині. Бачив квітування кульбаби . Завтра наобіцяли +17С,тож побачимо, що цвіте й на пасіці.
 7. А у нас на Троєщині вже половина абрикос квітує , алича теж. Верби вдалині на межі області і в селі Погреби зазеленіли. Почали потроху медоносити й вони. Та й пора - вже в цю неділю , 25 квітня- вербна неділя.
 8. Та там же, пане Миколо, внизу того поста є пояснення. Так, помилився, - потрібно було б написати - робінія - офіційна назва акації розової. А аронія - то чорноплідна горобина. Дякую @Alazon, він правий.
 9. А у нас цілий день небо все бурмосилося , вітер свистів та так і не було дощу, хоч тернет все ж наобіцяв був.
 10. Хоч і холодно, а у нас на Троєщині поступово одна за одною почали зацвітати абрикоси. Спочатку ті, що десь в затишку та побіля стін. А це, хоч і +12 всього показує термометр, почали квітувати й деякі інші. Післязавтра збираюсь проїхати на пасіку. Там , видно , вже теж цвітуть абрикоси.
 11. +12С у нас на столичній Троєщині, пока сухо, хоч й наобіцяли дощів. А небо , як бувало ніби у сильний шторм на Балтиці - аж свинцевотемне.
 12. +9С, хмарно,вітряно - аж свистить за балконом .Запрогнозували сьогодні дощ. Чекаємо на четвер - та на обіцяні+17С, сонце. Можлива тоді й короткочасна гроза, як пишуть метереологи, та вона не страшна .
 13. Цікаво, а як вона це вираховувала? Чіпляла бірки на спину кожній бджолі такі, як на вухах зараз у корів?
 14. Ну, Васильовичу, може цього року все ж спробуєте завести пару вуликів на 21-му поверсі?
 15. До +13С все ж дійшло. А з ранку й сонечко світило. Бджоли трохи запаслися пилком та нектаром в основному з верб. А зараз небо стало свинцевим зі сходу. Але із заходу ще сонце світить пока добре. Чекаємо четверга і обіцяні +17С. Може все ж справдиться?
 16. Правильно. Не все так однозначно. Погода й умови та стан сімей на зимівлю впливають набагато більше,ніж будь-які підкормки.
 17. Хоч питання було не до мене , та я користуюсь вже роками перевіреною аптечною настійкою червоного стручкового гіркого перцю - десь ст. ложка на 4 літри сиропу. Запобігає нозематозу і усім кишковим захворюванням бджіл. Але згодовую його на зиму.
 18. Видно, так воно й буде. Але для бджілок то не зовсім є гуд...
 19. Холодно, вітряно, хмарно, дощовито. А деякі поодинокі абрикоси у Києві все ж почали потроху цвісти. Зафіксуємо, що це сталося 16.04.2021 року. Природу не обманути! Може ще й потепліє. Надія ж вмирає останньою.
 20. Ви не праві. У нас зараз оператори ШО почали рясніти, як гриби після дощу. А питання про їх кваліфікацію- то вже інша справа.
 21. Хоч і +11С показує та все ж холодно, сиро, хмарно і вже й вітряно - за вікнами аж свистить.
×
×
 • Create New...