Jump to content

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Content Count

  18,129
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wladimir_K

 1. Основному ці "казки" про антибіотик тоді коли ціну понизили, а заготовач купував дорого мед в надії заробити при рості. Така "казка з антибіотиками" була активна в 2018 р. коли мед почав падати в ціні.
 2. Якщо продають, то навіщо платити зайві кошти. Чи хтось має іншу думку. Але якщо не продають, то платять максимум з можливостей. Деколи навіть собі у збиток купують, аби хоч щось закрити з раніше підписаних. І це не тільки наших експортерів, а і імпортерів стосується.
 3. 50 коп. це не настільки суттєво. Можна у когось купити по 62 чи по 58, а середнє всерівно буде 59 чи 60. До кінця року навряд чи щось зміниться суттєво. Тут більш цікаво, як торік. Стартанули з 28+ весною 2020 р., а в січні 2021 р. доходили до 34.9 на міжбанку, потім з 34.9 спустилися до 31 на осінь. Прогноз по курсу євро не є сприятливий для ціни меду в грн. цієї зими. Прогноз по дол. більш сприятливий, але експорт меду в США в порівняні з ЄС відносно малий. А от самі думки з бажанням продати за різними договорами з відстрочкою пасічником було б цікаві. Мені саме обгрунтуванн
 4. Мені цікаві були б обгунтування тих хто продав по такій ціні даній структурі.
 5. У нас є один спеціаліст, який таку річ розпіарив. Наскільки мені відомо мито планують зменшити і думаю цифра зменшення буде десь на стільки відсотків на скільки раніше була квота. Мій прогноз 11+% чи 13+%. Тому імпортерам можна вже раз завозити на митні склади, а розмитнювати після нового року. Це відповідь чому грошей немає Ніхто про таке не думав? То Ви вже сай дохід порахували?
 6. По 80? Зараз от вигідно купити по 60+ тоді. А хто мито має відміняти?
 7. Статистику подивітся попередні роки після нового року вже цифри 6-7 тис. вважаються досить великими, вивеземо ще стандартних 30+ з першими медами і на цьому все. В США ціна повинна досить сильно вирости, щоб змінити ситуацію. А поки США активно будуть витягувати власні запаси і країн яким мито не встановлено. Дуже цікаво буде спостерігати в травні. Торік дійсно відчувалася нестача меду вже в грудні. А коли наступні 10-15 тис. будуть. При перших вже і зима закінчиться, а далі вже березень.
 8. Думаю Ви досить песимістично рахуєте. Торік це можна було стверджувати, а от цього року ні. Оптимально було б коли ще 15 тис. до загального експорту було б вивезено. Тобто хоча б 70 тис. т. І на сьогодні найбільша проблема не ціна, а дуже малий обсяг коштів для закупівлі і відсутність закупівлі від 2 досить великих експортерів на ринку. Кошти закінчуються досить швидко, вистачає всього на днів 10 максимум
 9. Наклали мита і фактично зняли з ринку 50 тис. т. в'єтнамського.
 10. Яка ракета? 7.6 тис. т. 41.3+7.6 отримаємо 49. Далі місяць, який через відсутність квоти буде не досить активним і так зрозуміло. В підсумку вийдемо до 54 на максимумі 56, що є низьким показником.
 11. В ЄС потреба в меді нікуди не ділась, мають знизити мито, але і ту кількість що лишилася у нас по такій ціні як зараз для них забагато. Буде США, буде один варіант, не буде буде інший. Поки з того, що бачу цифри, при теперішній ціні наш мед досить дорогий для США при миті 18.6%. То й що з Долинської? То це більше як по мені під "розкачку" ціни.
 12. Питання хто пропонує таку ціну, якщо заготовач то однозначно хочуть "взути", якщо експортер малий то можливо. Правда гроші при заборі меду.
 13. По ситуації, на попередньому тижні відносно ціна піднялася на 1 грн десь і головне гроші були на закупівлю. На вівторок цього тижня по факту ні ціни, ні головне грошей в наявності. Тому 63 це була ціна заготовачу на минулому тижні у мені відомо 3 експортерів на складі. На сьогодні мінус навіть 1 грн в окремих і відсутність коштів.
 14. Хто тоді по 30-35 продав осінню торік? Для підняття ціни потрібно покупця, скажімо таку країну, як США чи експортера, який підніме для початку в діапазон 66 і все ціна стане 62-63 пасічнику. Потім наступний етап 68-70.
 15. Думаю у мене джерела більш серйозні і їх декілька, Україні 18.6% і окремим 33%. Остаточне рішення буде лише в червні на скільки знаю, щось більш зрозуміле у лютому. Яка логіка у ціні 62-63 пасічнику, якщо заготовач на сьогодні по 63 вільно може продати не одну фуру і грошей хронічно невистачає. За ціною 62-63 пасічнику повинен стояти окремий експортер з бажано десятками млн. на закупку і заготовачу ціна тоді буде, як мінімум 66 з переведенням в готівку, тоді ринок миттєво реагує і ціна росте і така ціна стає у всіх так як іншим вибору ніякого.
 16. Цей мед може бути цікавим на ринку США і він на нього і орієнтувався. В країнах ЄС і так цю нішу займає китайський мед, тут проблема у високій вартості логісти. Просто Україну на сьогодні, де можливо по максимум заміщають у ЄС іншим медом в бюджетному сегменті тому і такий слабкий експорт відносно попередніх років. По США без зростання внутрішньої ціни закупки десь на 1-1.5 дол. на кг. український мед при теперішньому миті 18.6% і індійському 6% не є конкурентний. Це показують звіти по США, де мед з України фактично відсутній на відмінну від індійського і в'єтнамського.
×
×
 • Create New...