Jump to content

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Content Count

  16,785
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wladimir_K

 1. У мене почала верба козяча цвісти. Пилок активно носять і вже є трохи нектару. Пилку в сім'ях мізер і трохи печатного розплоду, за який почне виходити за 4-5 днів. Після виходу розплоду міг би бути непоганий старт, але попереду знову холодно.
 2. Ось Ви пишете про різницю між експортом і закупівельною ціною 5.5 грн. за кг., а тепер хоча б примітивно порахуйте затратну частину для експорту меду, задача шкільної математики. Об'єми експорту знизилися, бо меду немає по факту на території України. Те що лишилося вивезеться в найближчі місяці, запасів мізер, але вони є. І ще статистика може багато чого там формувати, головне як цифру скласти, але ціна з лютого по травень глобально не зміниться, просто буде вирівнювання. І ніхто мед з експортерів по 55 на склад не купує, а цифра складає 57-58 грн. за кг. і ця цифра у нас ще з
 3. У мене в районі аналізи безкоштовні. Потрібно платити за огляд
 4. Ще раз. Суть в цьому гробаному додатку і номері. І ще раз глобально навіть тих 60 нічого критичного для більшості, можна і самому роздрукувати. Суть не в цьому ... В більшості це чергова бюрократія яка займе у мене час. На рахунок дійсний чи не дійсним ще раз хочеться чи не хочеться прийдеться перейти на нову форму. І ще все це йде від нового наказу і його лобіювали окремі творчі особистості з середовища бджільництва. Поки клінічні огряд плановий, то є шанс подешевше, а от далі можуть відігратися по повній. А так ціни піднялися непогано.
 5. Особисто у мене складається враження, що цей рік буде цікавий по продажем пакетів. Ранні пакети можуть бути дешевші пізніх. І чесно не розумію звідки "малюють" таку ціну, як 800 чи 900. Ще проскакують ціни 1500 за сім'ю і це в більшості у тих хто хоче продати пасіку. Пакети цього року будуть досить різні, перші напевне лише на початку травня, а звичайні підуть вже в середині травня.
 6. Якщо і якість претензії,то це до початку подорожання у серпні. Там дійсно було швидко і нереально.
 7. Цього не знаю, але те що з сої в США збирають мед, така річ присутня.
 8. В США соя є медоносом з нектаровиділенням в районі 10 кг. з га
 9. По "Варостоп" в продажі партія 760920, термін придатності до 09.2022 р. Концентрація флуметрину 3.61 мг на пластину згідно сертифікату
 10. При наступному записі в паспорті старого зразка, після 15 травня його потрібно буде замінити на новий так як його структура не відповідає новій формі, а це означає, що паспорт втрачає дійсність. Максимальний термін дії паспорта старого зразка при таких обставинах наступний огляд пасіки, а це на мою думку, максимум весна наступного року. Таке трактування буде більш достовірним.
 11. У нас багато води с тих часів спливло. Тому і 350 і ще новий паспорт усім у кого старий. Бізнес нічого особистого.
 12. На цю дату працює правило "Пам'яті одного сезону". Одні пам'ятають, що торік не змогли продати пакети інші пам'ятають, що торік можна було купити по 450-550 грн. за пакет.
 13. Зазвичай тут більше про людські фантазії. Зазвичай пакети хочуть чим дешевше і для цього йдуть всі можливі обгрунтування, а мед чим дорожче. Те ж ідуть всі обгрунтування.
 14. Україна не є центром "всесвіту", як і інша країна в світі. Принцип доволі простий, рахується вся витратна частина у продавців схожого товару і купується там, де найбільш вигідно з рівня комфорту, ризиків і дохідної частини.
 15. Це вже проходили раніше і в межах певної цифри мені орієнтовно зрозуміла цифра скільки меду вивезуть в квітні. Та й у березні можу озвучити приблизно цифру, це район 4-5 тис. т. Та й все більше чути бажання окремих експортерів на купівлю першого меду.
 16. Я оцінюю те, що знаю і розумію. Якщо подивитися на євро то -2.
 17. Як було 56-57 реальних при обємі так і лишилося, а віртуальні "58-60" як були віртуальними так і лишитися.
 18. Ця робота по посадках на скільки пам'ятаю "туніядством" тоді називалася.
×
×
 • Create New...