Jump to content

Павло Михайлович

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Павло Михайлович

 1. Продам саджанці липи серцелистої. Ціна: висотою до 50 см- 10 грн, від 50 см до 1 м - 20 грн, вище 1 м - 30 грн. тел. 0976121676.
 2. Тут за деяких персонажів Кульпарківська чекає....
 3. Торонто. Більше 35,000 медпрацівників Квебеку відмовляються вакцинуватися!
 4. Простіше всього ........, коли нема чим крити, або нема мозгів.
 5. Я не розумію тих, хто за вакцинацію.... Якщо ви "за" , то вакцинуйтеся. я не маю нічого проти, але за компанію не тягніть мене з собою в ту прірву!
 6. Знайомий йшов по вулиці з любовницею. Назустріч жінка!!!! Але вона свого чоловіка не впізнала! Висновок: Ходіть в масці! Це врятує вас від смерті!
 7. Ventusky - Прогноз погоди на карті.html три дні буде вночі від +5 до +7
 8. 44-річна радіоведуча Ліза Шоу, яка працювала на BBC Radio Newcastle, померла після того, як зробила щеплення проти коронавірусу вакциною AstraZeneca. Слідчі розповіли, що 44-річну Шоу госпіталізували після того, як лікарі, яким вона скаржилася на головний біль, виявили, що в неї був крововилив у мозок. Вперше на головний біль Ліза поскаржилася через кілька днів після того, як зробила першу дозу щеплення проти коронавірусу. В результаті їй довелося поїхати до лікарні, аби попросити про невідкладну допомогу. Там в неї знайшли тромб. Звідти її перевели в лікарню Royal Victoria, де їй зр
 9. Коли я чую таке твердження що обов’язково треба вакцинуватися у мене підіймається спротив. Особисто я заявляю що не хотів і не буду ні при яких обставинах вакцинуватися. Нема жодного медичного аргументу, який би мене переконав це робити. І досліджуючи це питання я особисто для себе залишився переконаним що вакцини – це не більше ніж медичний експеримент. Я не згідний по власній волі ставити над собою жодного медичного експерименту. Чи є стимулом вакцинуватися страх смерті? Так, безумовно. Саме боячись померти люди і вакцинуються. Коли невакцинованих звинувачують що вони являють
 10. Прививайтесь....Хто вам перешкоджає? Але не треба займатись агітацією і поважайте тих .які по-іншому сприймають цю вахканалію. Це неправда! Я вже наводив приклад!
 11. https://24tv.ua/vchiteli-proti-vaktsini-sered-osvityan-viyavilisya-nosiyi-zaboboniv_n1726827.......
 12. Почему мясо свинины является харамом (запретным)? Почему мясо свинины является харамом (запретным)? https://islam.kz › azbuka-islama
 13. Позиція Тараса Жиравецького щодо Коронавірусної хвороби (COVID-19) "Хочу чітко висловити ще раз свою позицію! Я не антивакцинатор і ніколи не писав жодного посту проти вакцинації. Я підтримую думку усіх колег медиків світу, що вакцинувати від ковіду потрібно в першу чергу старших людей та з груп ризику, для того, щоб у них були менші шанси потрапити в лікарню з важким ковідом. Чому я не вакцинуюсь? Тому, що я перехворів ковідом і шанси заразитись ковідом повторно згідно даних британських вчених в мене менше 1%, я також не є в групі ризику, роблю обс
 14. тут в нас в більшості спацювує стадний інстинкт. Це добре, але не завжди. Коли тварини в стаді, хижаку трудно когось одного вирвати. Але коли тварин женуть на забій- треба включити мозги.
 15. Між іншим, 2 дні назад померла однокласниця ,яка вже 2 рази вакцинувалася. ............... Діагноз :ковід! От саме тому я ніколи не буду вакцинуватися!!!!!!!!
 16. Поясніть мені, будь ласка, тупому, для чого прививка , якщо вже перехворів? Антитіла проти ковіду вже є в організмі. Їх буде більше? Крім того, щеплені також хворіють. Це вже доказано. Я перехворів і робити щеплення не збираюся. Адже це дослід наді мною! Ліки чи сироватки випробовують роками. А тут за рік вже готово. Побічних ефектів море і нема гарантії, що не захворієш.
 17. У сестри моєї дружини чоловік- мацкаль. Саме так- мацкаль. Живе у Львові. По його словах тут одні бандери. Йому тут некомфортно , хоча сало наминає за обі щоки. За майже 50 років , які прожив в Україні, ще ні одного слова не сказав українською. Сам з алтаю. Коли побачив , що у нас дають свиням їжу відрами, то очі на лоба полізли Розказував, як там тримають свиней. Годують мисками, я собаці даю більше їжі, ніж вони свині. А потім дивуються, чому свині невеликі.
×
×
 • Create New...