Jump to content

Павло Михайлович

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Павло Михайлович

 1. юридичні терміни для путіна чужі.
 2. На рахунок мови: вже мільйон раз доказано- Путін захищає рашомовних людей. Якби не було рашомовних людей в Україні. трудніше було б знайти привід захоплювати Донбас і Крим .
 3. Ніхто не продає фацелію? Дуже потрібно.
 4. Так. В мене він є.Його неможливо вивести. Але коли цвіте- гул такий ,ніби кілька роїв вилетіло.
 5. Попався на очі цукор в одному магазині : 1200грн.
 6. Йшла середина весни...На вулиці випав теплий весняний сніг.
 7. Ходив з дівчинкою в один садик, потім в школі в один клас, за одною партою сиділи- тепер в фейсбуці дивлюсь: Їй 27 , а мені 38 !????
 8. Повірте, температура і кашель при сильнім морозі- це не біда, набагато гірше понос при склерозі- біжиш і не пам'ятаєш куда! 8
 9. Вдень пасічника покусали бджоли.Ввечері дружина його питає: -Вася, сьогодні будем займатися сексом? -Якщо влізе,то будем.
 10. У чоловіка одне на умі: Аби не вимерло людство!.....//А ви відразу-гулящий.
 11. Кожен день ,повертаючись додому ,Петро провіряв стан дружини в фейсбуці: Коли було "заміжня"- значить все нормально.Коли -" розведена"- його чекав скандал,але коли одного разу побачив-"вдова"-зрозумів, що дружина дізналась про любовницю!
 12. У садочку молода вихователька допомагає малому, що йому ледве три роки, взувати зимові чобітки. Йде дуже непросто. Малий пихтить. Вихователька собі. Від напруги розчервонілася, але за якимось разом вдалося таки. Аж присіла перевести подих. А малий каже, що то не на ту ногу взули. Виховательки приглядається, і дійсно переплутали лівий з правим. Береться стягати. У зворотний бік йде легше, але однаково треба трохи пововтузитися. Потім назад взувати. Тим часом у неї вже з’явилися перші крапельки поту на чолі. Малому також важко. Але обидвоє стараються. Ще трохи і
 13. Там є запит не на особовий рахунок, а ЕІС-код. На 104 уа він має бути.Він починається цифрами 56. Там є 16 цифр, якщо не помиляюсь
 14. Квартира. Заходите в інтернет.....там розписано все , як по нотах. Тільки в кінці грудня перейшов.... Тільки від бувшого дзвонили. Цікавились, чому я переходжу..... Кажу: "тільки дурак буде платити по 8.22 ,коли можна платити по 6,34.." Тільки наголошували, щоб я не "забув" їм останній рахунок оплатити..
 15. Поки світова медицина та фармація, з всілякими сумнівними вакцинами намагається якось боротись з пандемією, наші світлі, розумні, найвеличніші міністри на чолі з презЕдентом давно все знають! Ще торік вони вже знали, години, коли атакує українців ковід. Тому, закривали все після 22 години! Тепер їх досягнення, розум, дослідження взагалі дали можливість локалізувати вірус в конкретних, чітко визначених та огороджених місцях! Протягом попереднього періоду вірус був заманений у окремі спеціальні відділи магазинів! І від сьогодні, в ці місця, за вказівкою влади, припинено доступ людей!
 16. -Ти така класна!От комусь повезе! -Може тобі? -Ні-ні , ти що,я невезучий!
 17. У нас з друзями є традиція: Кожного року ми 31 грудня ходимо.........а першого січня вже ні.
 18. Петрові стало не по собі,коли Оля в ліжку сказала:" Да притулюся до тебе поближче....." і через кілька секунд добавила:"....поки ти ще теплий."
×
×
 • Create New...