Перейти к содержанию

Гледичия трехшипная


sewerby

Рекомендуемые сообщения

Я бы сказал что в разнообразии сила !!! Гледичия имеет право на жизнь в лесу возле пасеки :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тай що не кажіть-загорожа з неї шикарна,особливо якщо пасіка далеко та без охорони....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?14?.?01?.?2017 в 16:46, РУТ-61 сказал:

Тай що не кажіть-загорожа з неї шикарна,особливо якщо пасіка далеко та без охорони....

 

Точно.:ay: Но садить нужно часто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.01.2017 в 13:23, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

 Гледичия имеет право на жизнь в лесу возле пасеки :IMHO1:

так має право лиш у нас одні пеньки від гледичії ростуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 20.01.2017 в 16:36, targal сказал:

так має право лиш у нас одні пеньки від гледичії ростуть

Так и есть. Раньше садили лесопосадки, поливали, лееяли... А тепер только и пеньки разводят...:ah: И никому до этого нет дела. Тут сади-не- сади ,- вырежут...:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, luka сказал:

Так и есть. Раньше садили лесопосадки, поливали, лееяли... А тепер только и пеньки разводят...:ah: И никому до этого нет дела. Тут сади-не- сади ,- вырежут...:ak:

в повні пітримую вашу думку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 13.01.2017 в 21:56, ДобровоЛ сказал:

О! То це вже великі дерева, тим більше на глині, що для будь-якого дерева взагалі клас! Дасть Бог, може вже цього року й зацвітуть.  Але я думав, що гледичія така ж скороспілка, як і гледичія.:dntknw:

Аверное вы имели ввиду по скороспелости - акацию?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.01.2017 в 13:23, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Я бы сказал что в разнообразии сила !!! Гледичия имеет право на жизнь в лесу возле пасеки :IMHO1:

Так! Чим більше різних медоносів у районі льоту нашої бджоли, тим більше й у них шансів самостійного розвитку, без усяких підкормок.:IMHO: А Ґледечія - один з провідних медоносів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гледичія зацвітає зразу після акації.Мед так само,як і в акації, довго не кристалізується, також прозорий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А Ґледечія - один з провідних медоносів.

У нас этого медоноса целые посадки. Только на них никто не бросаеться если рядом с белой акацией то пчёлки залетят на неё вся причина в том что она быстро отцветает 2-5 дней и фсё. И на дрова её не пилят колючая зараза. А с белой беда Кругом один молодняк старую почти всю снесли. Да и мёд с желтизной с белой мешать не желательно. а в прочем у каждого своё мнение.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, torr сказав:

У нас этого медоноса целые посадки. Только на них никто не бросаеться если рядом с белой акацией то пчёлки залетят на неё вся причина в том что она быстро отцветает 2-5 дней и фсё. И на дрова её не пилят колючая зараза. А с белой беда Кругом один молодняк старую почти всю снесли. Да и мёд с желтизной с белой мешать не желательно. а в прочем у каждого своё мнение.:IMHO:

Та у вас цього добра вистачає, це точно. Але ж вона ніби цвіте трохи ж  пізніше акації білої? В тому й суть - медоносний конвейєр.:ah:

2 години тому, виталийЗ сказав:

Гледичія зацвітає зразу після акації.Мед так само,як і в акації, довго не кристалізується, також прозорий.

О, дякую! Аж тільки зараз побачив підтвердження своїх слів...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Torr, гледичия зацветает тогда,когда белая акация еще цветет.А желтизну дает боярышник,шыпшына и другие медоносы.Их в это время много цветет.В последние годы, маслин цветет вместе с акацией.мед будет белый и мутный,но через недельку пыльца маслины сядет и мед будет прозрачным.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, виталийЗ сказал:

Torr, гледичия зацветает тогда,когда белая акация еще цветет.А желтизну дает боярышник,шыпшына и другие медоносы.Их в это время много цветет.В последние годы, маслин цветет вместе с акацией.мед будет белый и мутный,но через недельку пыльца маслины сядет и мед будет прозрачным.

Маслин це хто-ЛОХ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

от і зацвіла моя перша гледичія, пройшло років 5-6 років. 

IMG_20170602_083748.jpg

IMG_20170602_084043.jpg

IMG_20170602_084405.jpg

IMG_20170602_084502.jpg

IMG_20170602_084506.jpg

IMG_20170602_084641.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

В цьому році дуже уважно придивлявся до цього дерева. Маю посадку гледичії, то в період цвітіння вона гула як реактор. До нектару вона ще й пилконос чудовий. Треба нам, пасічникам, за неї гарно братись. Чудове продовження медозбору з акації. Росте швидко, посухостійка. Можливо колючки зроблять її не такою привабливою для "лісорубів-самоучок". Також маю саджанці річні. Буду розсаджувати. Якщо кому потрібно буде насіння - маякуйте, назбираю стручків. Схожість, як і в більшості бобових дуже хороша. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, konoval_am сказал:

Маю посадку гледичії, то в період цвітіння вона гула як реактор

Гудит это хорошо, а товарный взяток был? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Джаз сказав:

Гудит это хорошо, а товарный взяток был? 

Контрольних вагів не було на той час, але візуально незначний взяток був. Допечатували акацію якраз таки в період цвітіння гледичії. А щоб гарний товарняк був ми ж всі розуміємо, що потрібний масив. Його створити з гледичії простіше ніж з тієї ж липи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, konoval_am сказал:

В цьому році дуже уважно придивлявся до цього дерева. Маю посадку гледичії, то в період цвітіння вона гула як реактор. До нектару вона ще й пилконос чудовий. Треба нам, пасічникам, за неї гарно братись. Чудове продовження медозбору з акації. Росте швидко, посухостійка. Можливо колючки зроблять її не такою привабливою для "лісорубів-самоучок". Також маю саджанці річні. Буду розсаджувати. Якщо кому потрібно буде насіння - маякуйте, назбираю стручків. Схожість, як і в більшості бобових дуже хороша. 

Ти посадку сам садив чи вже вона давно посаджена? Вперше чую щоб у наших краях глидичія росла. Тепер і я буду думати щоб посадити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Укроп сказав:

Ти посадку сам садив чи вже вона давно посаджена? Вперше чую щоб у наших краях глидичія росла. Тепер і я буду думати щоб посадити

Ні, їй вже років за 20 думаю. І взагалі місцями зустрічається в інших лісополосах. Реально Вась не пошкодуєш. Бджола відвідує дуже охоче. Часто їду і бачу ніші в лісополосах, які можна було б зайняти чимось швидкоростучим. Липа для цього не дуже підходить... в перші роки і сонця боїться і поливу просить. А гледичії хоч би що. В топ 5 посухостійких дерев України входить. І з зимівлею проблем 0.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сім років мак не родив і голоду не було. Теж саме можна і про гледичію говорить. Садіть краще білу і карагану, це з практичного досвіду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, konoval_am сказал:

Контрольних вагів не було на той час, але візуально незначний взяток був. Допечатували акацію якраз таки в період цвітіння гледичії. А щоб гарний товарняк був ми ж всі розуміємо, що потрібний масив. Його створити з гледичії простіше ніж з тієї ж липи.

В том то и дело что возле меня есть массивы глядичии (не одна сотня деревьев), товарного взятка я с нее не наблюдал, почему и интересуюсь.  Как пыльценос не знаю, может и хорошая. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, konoval_am сказав:

Липа для цього не дуже підходить... в перші роки і сонця боїться і поливу просить. А гледичії хоч би що.

Я садив дворічні сіянці гледичії на супісках- мучилися кілька років практично без суттєвого приросту. Садив дворічні сіянці дрібнолистої, крупнолистої і сріблястої лип з одноразовим поливом при посадці- дали пристойний приріст вже наступного року без жодного додаткового поливу. Але коріння у саджанців лип було довжелезне. Гледичія не дуже вигідна при гарному взятку з акації, бо прискорює кристалізацію. Як проміжний підтримуючий взяток між акацією і липою цілком прийнятна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, язичник сказав:

Я садив дворічні сіянці гледичії на супісках- мучилися кілька років практично без суттєвого приросту. Садив дворічні сіянці дрібнолистої, крупнолистої і сріблястої лип з одноразовим поливом при посадці- дали пристойний приріст вже наступного року без жодного додаткового поливу. Але коріння у саджанців лип було довжелезне. Гледичія не дуже вигідна при гарному взятку з акації, бо прискорює кристалізацію. Як проміжний підтримуючий взяток між акацією і липою цілком прийнятна

Я купував саджанці липи в Саші тут на форумі. Так от гледичія без поливу за рік майже наздогнала липки яким задекларовано 4-5 років. І росте так що тільки в путь ))). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, konoval_am сказав:

 Так от гледичія без поливу за рік майже наздогнала липки яким задекларовано 4-5 років. І росте так що тільки в путь ))). 

А яка земля під посадками? Яка приблизна довжина коріння у саджанців липи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, язичник сказав:

А яка земля під посадками? Яка приблизна довжина коріння у саджанців липи?

Чорнозем. Довжина коріння у липок була орієнтовно 15-25 см. Точно не пам"ятаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...