Перейти к содержанию

Гледичия трехшипная


sewerby

Рекомендуемые сообщения

Може хтось підкине насіння мені
Може хто з півдня. Бо я, на привеликий жаль, не мав часу зібрати більше. Знайшов це насіння , коли вже треба було забирати машину... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посадив в себе з насіння і акацію і гледичію - результатом вражений. За рік гледичія в три рази по росту обігнала акацію :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посадив в себе з насіння і акацію і гледичію - результатом вражений. За рік гледичія в три рази по росту обігнала акацію :ay:
Та вона ж і виростає значно вищою і крупнішо від акації. От цікаво, а цвітіння у неї теж починається як і в акації білої ,- з трьох-чотирьох років?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

десь зустрічав інформацію, що починає цвісти з 5-7 років, ну мабуть від швидкості розвитку залежить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може хтось підкине насіння мені
А насіння гледичії скільки потрібно?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а є різниця між колючою та безколючкової гледичії по кількісті нектаровиділенню?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а є різниця між колючою та безколючкової гледичії по кількісті нектаровиділенню?
Це напевно в теорії якось визначається, а на практиці визначити складно. Висаджені змішано по лісосмугам і взяток після білої в межах 0.4 - 1.5 кГ досить короткий. Та й безколючкової гледичії не так вже й багато, це в нашому регіоні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може хтось підкине насіння мені
А насіння гледичії скільки потрібно?
Стільльки вділите буду вдячний
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а є різниця між колючою та безколючкової гледичії по кількісті нектаровиділенню?
Десь раніше , СЄРЖ, було тут повідомлення, що вони крім колючок мало чим різняться,- гледечія трьохшипна і без колючок. Здається мені, що це було посилання Язичника. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

правду говорят что растет как в верх так же и вниз. в начале марта копал саженцы, тяжелое дело, длинный корень уходит к центру земли)) и это у зимовалых 30-40см деревьев. за полуметровые я не брался, тяжко) у меня после кипятка семена всходят отлично, после замачивания так себе думаю 50%. посадил в начале декабря )) рано конечно, но для опыта пойдет) вот что имеем на сегодня. вечером классно листья складывает.

post-6645-1426970449_thumb.jpg

post-6645-1426970457_thumb.jpg

post-6645-1426970652_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня после кипятка семена всходят отлично, после замачивания так себе думаю 50%.

Первые что помельче семена я узнаю, а крупные? Месяц назад видел тоже дерево довольно большое похожее на гледичию только у обычной плод продолговатый (как суджук - закуска к пиву), а эти были полумесяцем с семенами крупные как на фото, это разные виды или что писали выше колючий и без колючий? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня после кипятка семена всходят отлично, после замачивания так себе думаю 50%.

Первые что помельче семена я узнаю, а крупные? Месяц назад видел тоже дерево довольно большое похожее на гледичию только у обычной плод продолговатый (как суджук - закуска к пиву), а эти были полумесяцем с семенами крупные как на фото, это разные виды или что писали выше колючий и без колючий? :dntknw:
акацию решил в компании с гледичией заготовить. думаю это с колючками. вот интересно дерево, возможно Вы его видели? http://club.wcb.ru/lofiversion/index.php?t396.html случайно нашел его семена недалеко. решил посадить, редкое у нас в Запорожье.

post-6645-1426973101_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

акацию решил в компании с гледичией заготовить. думаю это с колючками. вот интересно дерево, возможно Вы его видели? http://club.wcb.ru/lofiversion/index.php?t396.html случайно нашел его семена недалеко. решил посадить, редкое у нас в Запорожье.

Спасибо. Точно те самые плоды, сейчас уже конечно поздно собирать те остатки семян, но на следующий год соберу. Тоже такое дерево только одно но высокое метров 12-15. Главное что-бы не срезали. Интересно как медонос он какой плодов много.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

правду говорят что растет как в верх так же и вниз. в начале марта копал саженцы, тяжелое дело, длинный корень уходит к центру земли)) и это у зимовалых 30-40см деревьев. за полуметровые я не брался, тяжко) у меня после кипятка семена всходят отлично, после замачивания так себе думаю 50%. посадил в начале декабря )) рано конечно, но для опыта пойдет) вот что имеем на сегодня. вечером классно листья складывает.
я б на вашому місці саджав в паперові стаканчики, тоді висадка безболісна для рослин, в мене в перший раз висадкі не всі рпижилися, тепер тільки паперові стаканчики.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

правду говорят что растет как в верх так же и вниз. *****
я б на вашому місці саджав в паперові стаканчики, тоді висадка безболісна для рослин, в мене в перший раз висадкі не всі рпижилися, тепер тільки паперові стаканчики.
в наступному роцi буду так робити) дякую за пораду. а поки що маємо те, що маємо) буду обережно вимочувати, перед висадкою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

правду говорят что растет как в верх так же и вниз. *****
я б на вашому місці саджав в паперові стаканчики, тоді висадка безболісна для рослин, в мене в перший раз висадкі не всі рпижилися, тепер тільки паперові стаканчики.
в наступному роцi буду так робити) дякую за пораду. а поки що маємо те, що маємо) буду обережно вимочувати, перед висадкою.
По доброму Вам заздрю. Зможу підключитися до такого ж процесу тільки вже у квітні, хоч трохи вже й цьогоріч посіяв. Вважаю, що акакція - біла, рожева,жовта,аморфа кущова, а також згадана гледечія- одного поля ягоди,- найліпші у нас медоноси,- швидко ростуть і віддача їх достойна навіть на пісках! Ну, накінець-то учора висадив ошпарене й замочене на протязі двох днів насіння гледичії! Десь з п"ятдесят ямок зробив, кидаючи в них по 3-4 насінини. Були й раніше спроби посадки її. Але чомусь не сходила. Матиму гарну надію вже на цю посадку, бо садилась вона напередодні Великодня.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Ну, накінець-то учора висадив ошпарене й замочене на протязі двох днів насіння гледичії! Десь з п"ятдесят ямок зробив, кидаючи в них по 3-4 насінини. Були й раніше спроби посадки її. Але чомусь не сходила. Матиму гарну надію вже на цю посадку, бо садилась вона напередодні Великодня.
А я не поспішаю висаджувати після того як замочив у воді. Чекаю коли гарно набухне, тоді тримаю у вологому середовищі (не у воді) до поки не почнуть прокльовуватись ростки, практика показує що близько половини насінин не життєдайні... І тільки тоді висіваю в ґрунт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я не поспішаю висаджувати після того як замочив у воді. Чекаю коли гарно набухне, тоді тримаю у вологому середовищі (не у воді) до поки не почнуть прокльовуватись ростки, практика показує що близько половини насінин не життєдайні... І тільки тоді висіваю в ґрунт.
У меня проросло из 30ти шт всего 4шт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я не поспішаю висаджувати після того як замочив у воді. Чекаю коли гарно набухне, тоді тримаю у вологому середовищі (не у воді) до поки не почнуть прокльовуватись ростки, практика показує що близько половини насінин не життєдайні... І тільки тоді висіваю в ґрунт.
У меня проросло из 30ти шт всего 4шт.
Ось в чому річ.То, Ігоре, може щось із жучків їх пошкодило? Моє насіння було на морозі.Та й кидав його не по одному в ямку. То може ще й зійде. І, якщо кози не поїдять, (з"явився один любитель там з десятком кіз :dntknw: ) то й виросте. А намочилось воно добре, а сіяв разом з подрібненою мокрою кожурою з великих стручків.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

буду осенью в Херсоне, надо будет насобирать семян. Там в парке Индустриального института этой гледичии не один десяток , а то и сотня деревьев.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я не поспішаю висаджувати після того як замочив у воді. Чекаю коли гарно набухне, тоді тримаю у вологому середовищі (не у воді) до поки не почнуть прокльовуватись ростки, практика показує що близько половини насінин не життєдайні... І тільки тоді висіваю в ґрунт.
У меня проросло из 30ти шт всего 4шт.
Ось в чому річ.То, Ігоре, може щось із жучків їх пошкодило? Моє насіння було на морозі.Та й кидав його не по одному в ямку. То може ще й зійде. І, якщо кози не поїдять, (з"явився один любитель там з десятком кіз :dntknw: ) то й виросте. А намочилось воно добре, а сіяв разом з подрібненою мокрою кожурою з великих стручків.
Лучше сделать как Бджолопотам говорит, ошпарить кипятком, проростить на подоконнике чтоб быть уверенным.С четырёх проросших четыре росли всё лето.А жучки непричём. Самое интересное, что семена собрал почти в центре на Чеботарской улице.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повідомлення № 27 (2 сторінка) в цій темі. От тоді можна і висівати :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А кто-то обратил внимание, что семена Гледичии повреждаются жуками-зерновками? Что семена с полостями-дырками и в них сидят крупные круглые жуки-зерновки? Где-то видели таких? Мой е-майл = ufenia@gmail.com = Интересно обсудить, если будет видна карта распространения вредителя- жука-зерновки. Успехов! :hi::hi::ole_ole::ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1марта замочил семена. Три недели - никаких сдвигов! В субботу взял новые, залил кипятком в поллитровой банке. Ложкой размешал, минут 10 постояли в таком состоянии. Затем разложил на подносе на тряпицу и другой накрыл. Налил воды тёпленькой, засунул в пакет и поставил на кухонный навесной шкаф под потолок. Спустя двое суток был приятно удивлён: семена увеличились более чем в три раза и наклюнулись, а отдельные экземпляры пошли в рост, словно фасоль! :) Да здравствует изгородь! :ay:
Бджолопотам, Очевидно Ви й про це.Бо 27 пост не про насіння, хоч і того ж автора (Raketin). Переніс сюди для зручності решти читачів. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1марта замочил семена. Три недели - никаких сдвигов! В субботу взял новые, залил кипятком в поллитровой банке. Ложкой размешал, минут 10 постояли в таком состоянии. Затем разложил на подносе на тряпицу и другой накрыл. Налил воды тёпленькой, засунул в пакет и поставил на кухонный навесной шкаф под потолок. Спустя двое суток был приятно удивлён: семена увеличились более чем в три раза и наклюнулись, а отдельные экземпляры пошли в рост, словно фасоль! :) Да здравствует изгородь! :ay:
Очевидно Ви й про це. Переніс сюди для зручності решти читачів. :hi:
Таки да , сообщение 22 полная инструкция, но лучше положить на холодильник сверху у задней стенки, там круглый год тепло.Еще маток перед отправкой можно содержать на холодильнике.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...