Jump to content

Лавр

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,118

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Херсон

General Information

 • Пасека в
  Херсон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  б/к 230 , лежак з наставк.
 • Порода пчел
  Наші, ( бак В 158 TR - мало ).

Recent Profile Visitors

3,856 profile views
 1. інколи,з самого ранку, тільки цю тему і переглядаю. Кочівник я і поїхати за 60 км і там потрапити під дощ і з ні с чим повернутись ? Практично в першу чергу і в кожного свої радощі.
 2. Так Михайле, таки Штукарська, баки від ЮПВ. Результат міг бути і ліпшим, та дощі таки втрутились, та і за те подяка. Степовичка дружину інколи і просить від льотків та її городини. Але вона знахабніла, насадила в пів метра від вуликів.
 3. а в якому стані сонях? бо немає можливості поїхати та побачити точок по соняху.
 4. Однозначно акації - УС, баки таки тягнуть мішанку. Залишилось небагато місцевої помісі на карпатці, але ті програють за сезон вцілому тож і попали в немилість. А залежність результату від ціни продукції видвинули українок в цьому сезоні в передові. Половину точка відкачав, виходить 20-25 кГ. Та друга половина явно слабша, то буде біля 20 кГ.
 5. з моєї практики - вибірково. Є сім*ї які не реагують на наш безв*зятковий період, а є і такі що відкликаються на це мисочками і маточниками. Тут головне що треба визначати остані по зовнішньому виду і вчасно втручатись. Погано те що кочівнику складно з купою корпусів перевозитись, а от на останьому точку там тримаю і додаю по потребам. І саме тут видно на що здатна конкретна б/родина,( навіть моя дружина починає розбиратись в бджільництві).
 6. класика в акації це підняття по зростаючій від 1-1,5 до 7-8 кГ в день, потім пару днів по 1- 0,5 кГ все це на протязі 7- 10 діб і все. У нас тут так, все інше то відхилення.
 7. так це не рамонос. Рамонос в залежності від медогонки та ваших фізичних можливостей. В такий (здоровий) ящик ставляться рамки з бджолами які йдуть на відкачку. Це реєчний каркас і обшитий алюмінієм з друкарні, щоб був легкий. Бо після кожного вулика треба струшувати бджолу з нього, для переходу до іншої сім*ї.
 8. Угу,довгожданий !!! Я склався погрузився, добре що вчасно телефон спрацював. Там на точку все плаває від долгожданного. Тиждень акацію докачати не можу.
 9. При неплідці - друге, це погана ознака. Замініть материнку, бо роботи тільки прибавиться.
 10. в такому випадку яєць буде багато. Не воно.
 11. висока (чиста) якість акації в першу чергу залежить від деного приносу. Чим більше занесли тим вірогідність приносу *чужого* пилку меньша. + кількість откритого росплоду і порода бджіл (кавказянки мішанки заносять більше) - це також стосується любих південих бджіл.
 12. якщо вона роєва - то не біжить і з мостиком. А нормальна заскакує і без мостику. Давно вже нічого не стелю, лише пучок сіна після обкосу точка. Та що має роботу сіно і не помічає, а *ледацюги* ті відпочивають на сіні пока їм не набридне. При любому незрозумілому стані - одну рамку струшу на сіно через хвилину гляну. Потім, або дотрушую, або закриваю вулик. ПС. рамку для перевірки треба брати під край корпуса.
 13. стабільно по кілограму піісля акації носять.Горошок цвіте а бджоли на ньому невидно,щось не схоже на мишиний, крупніший і забарвлення яскраве. Три роки назад на цьому місці так виділяв до 3кГ.
×
×
 • Create New...