Jump to content

konoval_am

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,892
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,334

About konoval_am

 • Birthday 05/18/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Honey Extractor type
  Радіальна 28*145 мм.

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область, Шполянський район, c.Сигнаївка тел. 0674679433, 0932950220
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  145*10
 • Порода пчел
  Carnica

Recent Profile Visitors

6,149 profile views
 1. Так, ще буквально кілька вільних позицій. Тому якщо є плани - не зволікай. Зараз біля комп"ютеру буду рідко, тому в разі чого пиши у вайбер Андрію.
 2. Віталій привіт. Цікавлять опалітки 1-1000, календар для виведення маток, великий. Радий буду підтримати вітчизняного виробника .
 3. Домовились. Дані, достатні для обліку, в мене є. Дякую за довіру.
 4. Загалом були матки з 4 облітників. Також були матки з Боденбауер (99-11). Це новий матеріал. Взяв його для організації різноманітності і можливості порівняння в умовах України. Особливо цікавим був Ротвальд і потенціал комбінації Carnica ACA*Carnica VT Kirchain.
 5. Плани: Австрія - кінець червня, Німеччина - стик місяців - перша декада липня. Мої плани і обіцянки гансів то одне, реальність зовсім інша. Якщо строки від мене не залежать, то і не правильним буде їх називати а потім придумувати "чому не встигли".
 6. Мої вітання колеги. Як і в сезоні 2018,19,20, маю можливість запропонувати варіант придбання у 2021 році матеріалу від визнаних европейських карніководів. Варіант №1: Матки з Австрії від Харальда Штрьомера (Harald Strommer), код в системі beebreed 99-377. Матки контролованого спарювання з гірських ізольованих облітників Pusterwald і Bretstein. В 2018-20 роках матки від вказаного матковода завозились мною, і деякі з форумчан є їх власниками. Бджола має гарний і однорідний екстер"ер, типово для карніки спокійна і гарно сидить на сотах. Сам Х.Штрьомер досить давно і плідно пр
 7. У нас у всіх різна форма спілкування і специфіка викладення думки в повідомленнях. Хтось з першого повідомлення виглядає як "рубаха-парєнь", хтось видається ботаном, хтось зверхнім. Дізнатись про це можна лише в живому спілкуванні. З Адрієм "КАЕ" я спілкувався по телефону неоднократно. Ніякої дурної манери або зверхнього ставлення як до себе так і до інших людей не помітив. Те що страхуєтесь правильно, краще перепитати ніж обпектись...
 8. Цю завозив я. Саша вже продав її, майже одразу як виклав оголошення. Для замовників які запитують "а там мокра печать є на паспорті?" відповідаю дуже просто: "я не в праві, не хочу і не буду розповідати німцеві/австрійцеві, які в нього мають бути паспорти. Якщо в людини є хоч на 1% сумніви - нехай кладе слухавку і працює з тими, хто сумнівів не викликає... або ж їде сама за матками".
 9. Взагалі щось не розумію. Рік на рік різний. Один рік матка N зимує ідеально, без розплоду і т.д. Інша з розплодом і ще пізньозимовим стартом матки. На інший рік ці самі сім"ї міняються ролями. Все ж окрім гинетики на зимову поведінку впливає і купа інших, часом непомітних оку факторів... Взагалі як зима? Сподіваюсь без втрат?
 10. У мене комбінезон. Відпрацював сезон. Після прання змін в розмірі не відчув .
 11. Делівері вилазить вже в +1 грн до вартості ?!?! Скільки ж НП вийшла б?
 12. А 2-3? Хто з якою періодичністью заправляє? Умовно кажучи: "за сезон зробив 200 маток, балон 5л пустий/повний/половина/заправляв по ходу сезону" і т.д.
 13. Який об"єм балону СО2 оптимальний? Який рівень витрати СО2 (в середньому) на 1 матку Ви в себе відмічали?
×
×
 • Create New...