Перейти к содержанию

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, ромео сказал:

Є так звані полюс холоду і полюс жари.

Виявляється є ще й "медовий полюс"...;)

І я знаю де він:ah:

Я би сказав, навіть, "медовий пуп Землі" :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера, аж +200 грамм. Вчера почти не летали, сегодня похолодало, летают намного лучше. Но как не странно, на воде пчёл вообще нету, может потому, что и росплода открытого в семьях мизер. :hmm:Наверное у меня уже всё, спасибо и на этом, почти месяц взяток длился.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Начался сильный дождь Итог дня 2 кг 

Погода полулётная весь день 

5 часов назад, Вадім Полтава сказал:

"медовий пуп Землі"

Снял видос по отбору шестых корпусов по порядку номеров ,то есть подряд 

вечером если не вырубят свет залью на канал 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересен то факт что подсолнух отцвёл -зелёный стоит как бубон. а вот ни на взяток. ни на работу пчёл это не отразилось вовсе. Как будто бы подсолнух и во время цветения был к этому ни при чём. Странно как всё очень плавно переключилось без перерыва даже в сутки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ночі потепліли(до 16*С) і трохи збільшились привеси, до 2,5кг.Сьогодні зняв  з вагового вул. маг.  з якого вичавлю 12кг меду, це 4 -й відбір, думаю можна сказати-що я зняв з цього вул. 48кг соняшникового меду.Непогано для нинішнього Г.В  з 1-3кг. денними приносами. На ваги ,зазвичай, ставлю кращу сім.В товариша з часу останнього відбору (в п'ятницю) принесли 17кг. Через два дні буде місяць як почались перші привеси ГВ. Заглянув в гнідо (крп.Рута) робочої сім.,там меду можна буде надібрати, під кінець. Розплоду на 3-4р, пилку повно, великих площ засеву і відкритого немае, так, поодинокі "островки", зовсім не переймаюсь з цього приводу, хай як хоче, мені і відводків на слід. рік хвате.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні +3.5кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что то я про контрольный забыл 

+3,5 и вчера и сегодня +9 кг ,за два дня 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Мико сказал:

+3,5 и вчера и сегодня +9 кг ,за два дня

Щось ваш куркулятор помиляється...:hmm:

3,5 + 3,5 = 7 ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, ромео сказал:

Щось ваш куркулятор помиляється...:hmm:

3,5 + 3,5 = 7 ?

Пятница + 3,5 

суббота + 4,5 

Воскресенье +4,5 

Согласен ,  не очень понятно написал ранее 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.07.2019 в 00:25, Винодел сказал:

Ночі потепліли(до 16*С) і трохи збільшились привеси, до 2,5кг.Сьогодні зняв  з вагового вул. маг.  з якого вичавлю 12кг меду, це 4 -й відбір, думаю можна сказати-що я зняв з цього вул. 48кг соняшникового меду.Непогано для нинішнього Г.В  з 1-3кг. денними приносами. На ваги ,зазвичай, ставлю кращу сім.В товариша з часу останнього відбору (в п'ятницю) принесли 17кг. Через два дні буде місяць як почались перші привеси ГВ. Заглянув в гнідо (крп.Рута) робочої сім.,там меду можна буде надібрати, під кінець. Розплоду на 3-4р, пилку повно, великих площ засеву і відкритого немае, так, поодинокі "островки", зовсім не переймаюсь з цього приводу, хай як хоче, мені і відводків на слід. рік хвате.

Зимівля на чому? Зі свого КВ 50кг рубіж вже пройшов. На сьогодні вага 110+кг, але це з корпусом зимового меду. Привіси ще є. 3-4кг, але динаміка пішла на спад. Сумарно соняшник цвістиме в цьому році близько 40днів. Це довше, чим в минулому році на кілька днів. Розплід під РР в одному корпусі, не заглядав туди з весни. Сила ще є, думаю там все Ок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ромео сказал:

Щось ваш куркулятор помиляється...:hmm:

3,5 + 3,5 = 7 ?

 

8 часов назад, Мико сказал:

Пятница + 3,5 

суббота + 4,5 

Воскресенье +4,5 

Согласен ,  не очень понятно написал ранее 

Выходные прошли одним днем!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, ромео сказал:

Щось ваш куркулятор помиляється...:hmm:

3,5 + 3,5 = 7 ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

 

+ 5 кг за сегодня 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

+ 5 кг за сегодня 

Я  вчера поехал надставок подбросил. а сегодня наверное веса глюканули .   показует  минус  1.4 кг.   Вам прщё ВЫ на месте можно и по старинке  а  у меня эти современные технологии что теперь ничего не пойму.  Вчера уезжал с пасеки то в машине было несколько надставок с мёдом. дверь открыта пчела немного лезла  думаю что взяток в районе одного кг.  поздний пересеянный подсолнух как раз зацветает но он густой с тонкими ножками и маленькой головкой . но лучше чем ничего думаю ещё дней 7-10 протянет.  а далее есть вариант переехать так же на поздний пересеянный выбитый градом .  все улья навряд ли повезу а пластик возможно и переброшу .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Везде торочат август будет холодный 

У меня обычно 5 августа свечки сверчат 

Конец взятка 

Но в этом году позже обычного посеяли ,может и протяну чуть чуть 

Зацвёл посеяный соседом по бывшим людским огородам 

Штук шесть клаптей по 40 соток ,но то как мёртвому припарка 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні від0(треба заглянути що з ним) до 2-х кг.Коли дістане сил  або получиться загодівля  сиропом з діжок, то заберу скількість з гніздового кпр.При сьогодняшніх цінах на мед і цукор в заміні меду цукром є сенс(замінивши кіло меду цукром "заробиш 20гр), та й цукровий корм краще від соняшникового(вважаю) в справі один недолік-працювати треба.

Про мертвих бджіл перед льотками. Роздуми над цим явищем, в нас ця пошерсть на деяких пасіках массова, привели до думки, що це хвороба.Чим лікувати -незнаю.Дуже ймовірно ,що на слідуючий рік, які виживуть, будуть без цих ознак.В самого протягом сезону спостерігав подібне явище в декількох сім.Ну і аскосфероз, як і радікуліт, не смертельна хвороба і цього року не минула деякі сім."Єнтеронормін" з синім йодом і сіліциумом не знищив клінічних ознак.Помітив, що аскосферозні не погибають ні цього року не наступного, але й меду відібрати нема можливості(відсутні надлишки).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Винодел сказал:

Сьогодні від0(треба заглянути що з ним) до 2-х кг.Коли дістане сил  або получиться загодівля  сиропом з діжок, то заберу скількість з гніздового кпр.При сьогодняшніх цінах на мед і цукор в заміні меду цукром є сенс(замінивши кіло меду цукром "заробиш 20гр), та й цукровий корм краще від соняшникового(вважаю) в справі один недолік-працювати треба.

Про мертвих бджіл перед льотками. Роздуми над цим явищем, в нас ця пошерсть на деяких пасіках массова, привели до думки, що це хвороба.Чим лікувати -незнаю.Дуже ймовірно ,що на слідуючий рік, які виживуть, будуть без цих ознак.В самого протягом сезону спостерігав подібне явище в декількох сім.Ну і аскосфероз, як і радікуліт, не смертельна хвороба і цього року не минула деякі сім."Єнтеронормін" з синім йодом і сіліциумом не знищив клінічних ознак.Помітив, що аскосферозні не погибають ні цього року не наступного, але й меду відібрати нема можливості(відсутні надлишки).

На рахунок мертвих бджіл. Відход льотної старої бджоли зараз дуже інтенсивний. Тому, мертві бджоли, запах - на великих пасіках все це відчутніше. Не виключати треба і акарапідоз .Але, це тільки післі висоновків лабораторії.

На КВ за вчора від +2,2 до 2,6кг. Сьогодні вночі опади 2-6мм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

SAM_0520.thumb.JPG.be57ab020c3ebc27c344f4e70f573fcb.JPGтипова картина "мертві бджоли перед льотком.В вул. бджіл мало,розплоду як і у всіх.Дуже можливо не перезімують."Ту бі о нот ту бі, зісиз ітц квещенс?"Бажано б органузувати карантін і відправити туди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+3,5 кг 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Мико сказал:

+3,5 кг 

Коля я думаю после таких привесов тебя при встрече будут бить :umora:Качяй тихонечко   и не зли людей :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, tolik2362 сказал:

Коля  не зли людей :IMHO1:

Тогдатема умрёт 

,ведь кроме меня тут еденицы пишут 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Тогдатема умрёт 

,ведь кроме меня тут еденицы пишут 

Чому писати що взятку 0. Просто читаємо. Хоча після 10 днів мінусів і нуля, сьогодні + 600 грам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.07.2019 в 06:49, ромео сказав:

Є так звані полюс холоду і полюс жари.

Виявляється є ще й "медовий полюс"...;)

І я знаю де він:ah:

Думаю , не один ви це знаєте...:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Мико сказал:

Тогдатема умрёт 

,ведь кроме меня тут еденицы пишут 

Жаловаться не хотят а хвастаться особо нечем .  :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...