Jump to content

Bee_Keeper

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

714

3 Followers

About Bee_Keeper

 • Birthday 12/15/1975

General Information

 • Пасека в
  Николаевская обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Рут
 • Порода пчел
  УС, карніка

Recent Profile Visitors

1,322 profile views
 1. Дивився і я 745й. Тільки МБС-10 б/у чи новий на 1,5-2тис. дорожчий. Вас це не турбувало?
 2. На який мікроскоп дивитися? МБС-10? Чи китайця якогось? Що посовітуєте?
 3. Нуклеусний парк з кормушками з ДВП, проварені в парафіні. Нормально себе ведуть, не розбухають і не коробляться. Витрати парафіну в гр. на кормушку не рахував, мені це не цікаво було, т.як. парафін маю в достатній кількості.
 4. Так я і написав, що невід'ємне дно, це не критично. Раковин для пальців в корпусі немає, змога взяти в руки є тільки з передньої-задньої стінки під дно. Як би і було від'ємне дно, то не відпало. За пересадку питань немає, в цьому році так і сталося. Виросло, отримай нову квартиру;). В зиму пішли сімейки по 3р через перегородку з запасними матками. Закінчу рік тестування, потім, весною, зможу поділитися враженнями від цих 6рамочників.
 5. Якщо бризкаєте з росинки, то волога, яка остається на краю листа, може спричиняти таке пожовтіння
 6. Скажіть будь ласка, скільки дріждів Ви добавляли на об'єм сусла?
 7. Якщо у бакфаста підлите гніздо, то Ви недобрали меду. Бакфаст, при гарній загрузці сушшю виносе мед догори, практично нічого не залишаючи в гнізді. З карнікою такий номер не пройде. Все рівно певні запаси складає в гінзді, особливо задній частині рамки.
 8. Фішка решітки нікот в тому, що у неї ячейки розміщені по довжині, а не впоперек решітки. Навіть якщо РР лежить на верхніх брусках рамок, то проблем з переходом бджіл не бачив. А частіше решітка лежить на воскових наростах і бджолам є змога пересуватися впоперек гнізда. Нікот використовую на всій пасіці. Один гніздовий рут, решітка, а далі корпуси під мед. Чорні лисонєвські решітки програють нікоту, моя думка, підтверджена практикою одного сезону.
 9. У мене є раушівський Пешец. Острівна матка і дочок на пасіці штук 40. Гніздо не заливає, щоб критично було. Є сім"ї, що мали на 20.08. по 7-9 рам розплоду. При тому, що розплідний один рутівський корпус, який відокремлюю решіткою перед соняшником. На соняшнику сім"ї мали 4-5 рутів, деяким добавляв 1-2магазини. У нас головний взяток соняшник. З кінця травня по кінець червня бджолам матку немає чим обмежувати, т.як. немає взятку. Хряцають мед з вулика, в цьому році не кормив. В Вашому випадку лінії навряд чи спасуть. Треба щось міняти в технології, щоб мати мед при підтримуючих взятках.
 10. Максим, использую желтые Никот для 10р. ульев. Было пару десятков черных, Лысоневских. От них отказался. Как по мне, пчела хуже идет через них.
 11. Миколаївська обл. В Ютубі є мій канал. Знімав трохи по карніці і УС. Не рекламую. Зсилку можу кинуть в лічку.
 12. Треба було б мені написати, що УС була від Єгошина. І купував маток з його господарства починаючи з 2002 року. І не по штучно, а десятками. Відбирав найкращих, виводив дочок, далі знову тестував по дочках...Добився гарних результатів, як на мене. 100кг на круг. Але одне не тішило. Злоба, хоч і помірна, але все ж злоба. З збільшенням пасіки постало питання мирного існування з сусідами. Потім була і є УС від Стрельчука, карніка німецької та австрійської селекції. Нащадків єгошинських маток осталось небагато. Кілька сімей, але то все більш-менш спокійні бджоли.
 13. Романович, чи було таке в практиці, що після обробки сіркою кілька разів, матка не заходила червити у коричневий сушник? Тобто, ігнорила оброблені рамки.
×
×
 • Create New...