Jump to content

Cfif

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  4,022
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Cfif

 1. У всех пчёлы неграмотные, они нектар с цветков берут, а не из справочников..))) Посейте. расскажите, почему больше не хотите..))
 2. Маленькая интересность про катальпу.
 3. Корневая открытая. однолетка 100 грн. двухлетка 200 осталось очень немного.
 4. Це нічого недасть. якщо навколо ворожа атмосфера. все оброблено хімією і нема живих квітів по 10 місяців на рік. Та чи це перша , чи найбільша галузь що знищується?? Раніше багато чого було навпаки,але ми ідемо тільтки вперед.
 5. А мені подобається. Таким чином рвачи " временщики" перетворюють бджільництво з рутинної тяжкої праці. на творчю професію з дорогим результатом. Цьому лозунгу Прокоповича вже 200 років. І шо?? Де їх взяти -ці сильні сім,ї... Вихід є - треба просто перестати показувати слабі..))
 6. Така сама картина, але рядом ліс і бджоли заливають рамки медом. А пилок , таки да -білий. Виходить досить цікава картина. Коли бджоли повно на квітах (любих в цьому році) - у вуликах порожньо. Бжіл на квітах немає - вулики заливають. В цьому році квіти відвідують лише заради пилку. Такого ще не було...
 7. ЭЭЭ!! Вы это. не безобразничайте!! Ненадо баламутить народ. Медоносы, тема какие сеять медоносы... Я сіяв від руки. фацеліі менше чим при монопосадках.
 8. Сіяти буркун дворічний під покров фацелії. звісно весною. На перший рік квітує фацелія. і навіть двічі. А на другий - буркун під 3 метри. Потім все діскується і все наново -земля з кожним роком все жирніша і жиніша.
 9. Самые крупные и маленькие пчёлы в Украине:
 10. В падалике, товарищ, пылци вообще никакой не бывает, кроме липовой..))) А пади ненужно много. даже немножечко -чайная ложечка и уже то что на фото. Проходили. не на Марсе ведь пчёлами занимаемся.
 11. У нас такую называют шалфеика...) А немного южнее -буркуника...)
 12. % вологості? я не міряв. Усьо на око..) Ступін запечатаності можна побачити тут. якщо цікавить.... Ну і тече при +25 горкой..) ось і вся ступінь))
 13. Таки так.... Сьогодні качнув по прозьбам трудящих.... Сонях перецвітає за 5 днів. Це капець...П,Ять днів продуктивного взятку на рік... да і то мед темний, льотки не жовті, бджоли працюють без завзяття.... Так, літають нехотя. Звідки мед тільки береться в тих вуликах..?
 14. Це я недогледів..:) Деревьяніє не швидше. А в ріст йде швидше -треба ж зелену масу відновлювати, от якраз цей зріст і невизріє.... Але пробуйте. свій досвід краще.
 15. Замироточило...)
 16. Шмели на гортензии, пчёлы так не умеют:
 17. Відчуваю себе як школяр, який дві неділі прохворів і не був у школі. тепер сидить з розумним виглядоа. а сам ніц. не розуміє вчителя на уроці математики...))) Розшифруйте будласка. що то таке сбд,
 18. Очень просто. эводия в этом году цветёт в свои обычные сроки, поскольку холода апрельские на неё не оказали существенного влияния. А от подсолнечник на 2 - 3 недели позже. В обычный год эводия должна подхватывать чернеющий подсолнечник.
 19. На лесном точке всё цветёт что может цвести и что интересно -гудит от пчёл. Обычно в это время ульи заливались медом независимо -есть подсолнух рядом или нет. Но в этом году пасека молчит. кое где на прилётках кучкуется трутень...:(
 20. А что тут такого?? Это конец.... Вернее конец промышленным пасекам. Супер быстрые реформы в нашем государстве позволили проскочить эпоху промышленных пасек от любительских и опять к любительским. но уже нового уровня ... буквально за каких то там 10 лет. Обычным странам нужно для этого пару поколений. Так что верной дорогой идём товарисчи, вернее уже летим... Следующая остановка - "пчелодомики" на газонах в городских парках - и усё.
×
×
 • Create New...