Перейти к содержанию

Воскопрес Кулакова


larson

Рекомендуемые сообщения

5 часов назад, nibond сказал:

Можна таку конструкцію під домкрат, а шток використати її штатний. Тільки домкрат може зробити і блин з касети.

домкрат.jpg

Більше пятитонного туди точно не треба. А то й менше. Що думаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, nibond сказал:

Можна таку конструкцію під домкрат, а шток використати її штатний. Тільки домкрат може зробити і блин з касети.

домкрат.jpg

Не витримає конструкція такого навантаження у воскопресі Кулакова, конструкцію потрібно робити власну у міцнішу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Не витримає конструкція такого навантаження у воскопресі Кулакова, конструкцію потрібно робити власну у міцнішу.

Саме страшне, що може статися - обірвати вуха. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Sanich сказал:

Саме страшне, що може статися - обірвати вуха. :hmm:

Ножки внизу в конструкції зовсім слабкі і тиску не витримають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Ножки внизу в конструкції зовсім слабкі і тиску не витримають.

на ножки тиску не буде у випадку використання домкрату. Весь тиск буде на вуха та завантажувальний бачок. На ножки просто додастся вага домкрата. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sanich сказал:

на ножки тиску не буде у випадку використання домкрату. Весь тиск буде на вуха та завантажувальний бачок. На ножки просто додастся вага домкрата. 

Мав на увазі ножки бака, вони там зовсім слабкі і навіть при стандартному механізмі підгинаються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Мав на увазі ножки бака, вони там зовсім слабкі і навіть при стандартному механізмі підгинаються.

У бака там немає ножок. Ножки лише в завантажувальній касеті, або у нас різні преси... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

У бака там немає ножок. Ножки лише в завантажувальній касеті, або у нас різні преси... :dntknw:

Мав на увазі цю касету, вибачаюсь за тавтологію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Мав на увазі цю касету, вибачаюсь за тавтологію.

Якщо застосувати домкрат - навантаження на ці ножки навіть зменшиться, так як не потрібно буде налягати своєю вагою на конструкцію. Домкрат на ці ножки буде давити лише своєю вагою, але не більше. Там виходить замкнена система. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Sanich сказал:

Якщо застосувати домкрат - навантаження на ці ножки навіть зменшиться, так як не потрібно буде налягати своєю вагою на конструкцію. Домкрат на ці ножки буде давити лише своєю вагою, але не більше. Там виходить замкнена система. 

Моя думка, що касета не витримає навантаження саме у низу і її "розплющить".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Sanich сказал:

Більше пятитонного туди точно не треба. А то й менше. Що думаєте?

1.5-2 тонни хватить з головою.

12 часа назад, nibond сказал:

Можна таку конструкцію під домкрат, а шток використати її штатний. Тільки домкрат може зробити і блин з касети.

580560e567774_.thumb.jpg.b492e5033592a00751dc617c14c99029.jpg

Тре Кулакову запропонувати дану конструкцію цікаво буде почути його думку.

верх тре підсилити бо буде гнути догори.

Думаю при використанні домкрата вихід воску збільшиться на 5-10 % не більше.

У мене вихід воску з рамки 230мм  рута 100-110 грам.

3   1 кг мерви після парової воскотопки 150-200 грам

Мерву після кулакова у Львові ніхто не приймає. Може хтось підкаже де її можна здати ))):hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, misha_ivanivka сказал:

1.5-2 тонни хватить з головою.

Тре Кулакову запропонувати дану конструкцію цікаво буде почути його думку.

верх тре підсилити бо буде гнути догори.

Думаю при використанні домкрата вихід воску збільшиться на 5-10 % не більше.

У мене вихід воску з рамки 230мм  рута 100-110 грам.

3   1 кг мерви після парової воскотопки 150-200 грам

Мерву після кулакова у Львові ніхто не приймає. Може хтось підкаже де її можна здати ))):hi:

Ось я і думаю, навіщо більше вижимати. Потрібно вижати стільки, щоб далі можна було здати мерву.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Sanich сказал:

Більше пятитонного туди точно не треба. А то й менше. Що думаєте?

Якщо роздивитись у Кулакова, то його важелі збільшують зусилля в 5 разів.  На розміри не звертайте увагу, вони відносні, бо взято з фото. А от співвідношення плечей важеля реальне. У верхнього важеля - 5:1, у нижнього - 1:1. Отже, коли ми давимо на ручку механізму з максимально(всією своєю вагою), то при вазі тіла 85 кг маємо на штоці всього 425 кг. Враховуючи можливу похибку можна вважати, що буде 500 кг.
Думаю, 2 т домкрата вистачить
механізм ричаги.jpg

 

 

12 часа назад, Wladimir_K сказал:

Не витримає конструкція такого навантаження у воскопресі Кулакова, конструкцію потрібно робити власну у міцнішу.

Я запропонував конструкцію, яка б не вимагала суттєвих переробок і в той же час дозволила збільшити зусилля пресування. Навіть збільшення зусилля вдвічі до 1 т вже дасть задовільний результат.
 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, nibond сказал:

Якщо роздивитись у Кулакова, то його важелі збільшують зусилля в 5 разів.  На розміри не звертайте увагу, вони відносні, бо взято з фото. А от співвідношення плечей важеля реальне. У верхнього важеля - 5:1, у нижнього - 1:1. Отже, коли ми давимо на ручку механізму з максимально(всією своєю вагою), то при вазі тіла 85 кг маємо на штоці всього 425 кг. Враховуючи можливу похибку можна вважати, що буде 500 кг.
Думаю, 2 т домкрата вистачить
механізм ричаги.jpg

 

 

Я запропонував конструкцію, яка б не вимагала суттєвих переробок і в той же час дозволила збільшити зусилля пресування. Навіть збільшення зусилля вдвічі до 1 т вже дасть задовільний результат.
 

 

Я вже на виходні готуюся озадачити тестя. :) Там роботи небагато - аби матеріал був із чого варити. Особисто мені ідея з домкратом дуже подобається. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Sanich сказал:

Особисто мені ідея з домкратом дуже подобається. 

Мені також. У мене домкрат 3 т, висотою 25 см. Розмір по висоті 80 см взято по ньому. Ймовірно, що вильоту штока домкрата не вистачатиме для пресування  за раз, тому необхідно передбачити можливість зручного переставляння додаткової верхньої планки.

домкрат розміри.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уже бачу одну потенційну проблему - ход штока домкрата має бути достатнім... :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Уже бачу одну потенційну проблему - ход штока домкрата має бути достатнім... :hmm:

Для этих целей подойдет домкрат от москвича реечный .там длина штока сантиметров 70.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, tolik2362 сказал:

Для этих целей подойдет домкрат от москвича реечный .там длина штока сантиметров 70.

А это часом не тот же принцып что и механизм Кулакова? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Sanich сказал:

Уже бачу одну потенційну проблему - ход штока домкрата має бути достатнім... :hmm:

Я щойно про це казав вище. Вирішення  - додаткова рухома верхня планка, ідентична нижній під домкратом, але для її фіксації в рамці необхідно в бокових стійках насвердлити ряд отворів в які для фіксації вставляти стопори (гвинти).

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Sanich сказал:

А это часом не тот же принцып что и механизм Кулакова? 

тот же .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, tolik2362 сказал:
22 минуты назад, Sanich сказал:

А это часом не тот же принцып что и механизм Кулакова? 

тот же .:hi:

А якщо такий, колись такі йшли до легковиків. Вильот в нього не менше 50 см і він гвинтовий.

1398584409.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, nibond сказал:

А якщо такий, колись такі йшли до легковиків. Вильот в нього не менше 50 см.

1398584409.jpg

Можна і такий, а можна, я подумав, просто вставку хоч з труби чи з бруска дерева, яку можна буде вставляти між домкратом та планкою. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, nibond сказал:

А якщо такий, колись такі йшли до легковиків. Вильот в нього не менше 50 см.

1398584409.jpg

Это от жигулей а если взять от волги то вылет будет больше но это винтовые с ними тяжелей работать чем с рейкой.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Sanich сказал:

Можна і такий, а можна, я подумав, просто вставку хоч з труби чи з бруска дерева, яку можна буде вставляти між домкратом та планкою. 

Можна, але чи не буде вивертатись з під домкрата. Рухома планка хоч і складніше, але надійніше. От між верхньою і рухомою зручніше таки буде просто вставляти дерев'яний брусок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Можна, але чи не буде вивертатись з під домкрата. Рухома планка хоч і складніше, але надійніше.

МОже, але щоб говорити про конкретне технічне рішення необхідний конкретний домкрат. :hmm: Або купуємо великий домкрат із довгим штоком 5-10 т, але не тиснемо до поросячого визгу. Це також варіант. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...