Jump to content

nibond

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  4,794
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,923

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

6,462 profile views
 1. Так всі вони про себе заявили палко підтримавши проект наказу щодо бджільництва. Без докорів сумління прославляють "видатні досягнення" в розробці проекту, хоч насправді при більш детальному розгляді одразу видно, що пан сам склепав на скору руку. Незрозуміло тільки куди спішать міністерські чиновники, коли розробляється новий закон про бджільництво. Все одно ж тоді доведеться змінювати підзаконні акти у відповідність з законом. Відповідь тільки одна, потрібно чимось звітувати про використані протягом двох років кошти на розробку проекту наказу, а готових підспівати (підтанцовка) хоч
 2. Робоча група після Нового року відновила свою роботу з обговорення проекту закону Про бджільництво вже дещо в оновленому складі після суттєвої чистки "неконструктивної" опозиції. Тепер в групі завжди є переважна більшість за "правильні" пропозиції від міністерства. Та власне рішення робочої групи по кожному положенню проекту закону і не приймаються. Мабуть в кінці чиновники сформують зручний для них варіант, а для одобрямс завжди є лояльна більшість. Так вже відбулося з проектом наказу https://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=0edeef9f-f5fb-4552-80fb-dc7fbcb6befd#docAddComment
 3. У вашій місцевості, якщо порівнювати з нами, взагалі проблем з водою не має. У нас безводдя, а те що є за параметрами технічна вода. Дощова вода також не ідеальний варіант, в ній також можуть бути сюрпризи. Але вже що маємо.
 4. Теж добрий варіант при невеликій потребі. Але для напування і приготування сиропу замало продуктивності. Дощову з напувалок беруть краще за колодязну, а це десь по 1 л в день на сім'ю.
 5. Назбирати за зимовий період дощової води. У нашій зоні тільки це виручає. Артезіанська мінералізація до 30г/л, є бюветна 5-6 ступеней штучної очистки, в тому числі і пом'ягшення, якість відмінна, але вартість до 1грн/л.
 6. Мене вразили молочні сепаратори. Підставки з нержавійки, як на мене, це круто. Стосовно зимівлі і обльотів, то надто сильні сім'ї цього року так само проблемно зимують, як і слабачки. Хоч слабачків цього року не має, пооб'єднував. А зря. Зима тепла, а попереду ажиотажний попит на бджіл. Хіба вгадаєш.
 7. Тяжкість, відрижка, біль на порожній шлунок в апігастральній дільниці, може нудити. Після їжі може трохи полегшати, а може навпаки посилити симптоми. Зараз багато скаржиться, що після covid пішло загострення, у мене саме так. На гастроскопії його видно як запалення шлунку. Буває на фоні підвищеної кислотності, а може і при пониженій. Симптоматика також буде різна. Мені допомагає спиртова настоянка прополіса за 15-20 хв до їди (2-3 куб на 30 мл води).
 8. Тільки не в нашому регіоні. Ставки як повисихали з літа, так пусті і стоять. Земля настільки суха в глибині, що після цих всіх дощиків чи "снігопадів" на другий день вже й стежки топчуться. Страшно подумати що буде, коли ситуація не виправиться до весни.
 9. Ріст ціни починаючи з 2008 року обумовлений усуненням зі світового ринку Китайського меду за перевищений вміст антибіотиків. За останнє десятиліття вони адаптувались, освоїли мембрані технології до рівня, що їхні підробки не можливо визначити загальноприйнятими методами. Зараз метод ядерно-магнітного резонансу дозволяє бачити підробки, то є надія, що ситуація повториться і ціна буде високою навіть без врахування впливу погоди.
 10. Весь спорт, в тому числі і футбол, всі світові і континентальні турніри, всі європейські ліги. Все безкоштовно. http://livetv380.me/allupcomingsports/1/ На Mozilla Firefox бажано встановити додаток Ace Script, тоді якість і стійкість трансляції чудові.
 11. Ціна у експортера на складі, чи у дворі пасічника?
 12. Так, сталінізмом не просто попахує, ним все ще нестерпно воняє. От і Ви його з великої букви величаєте і рабська психологія надовго засіла в мізки не одного покоління.
 13. В мобілці прийшло повідомлення - "Ти ідіот". Сумніваюсь, що знайдеться бодай хтось, хто повірить в це. А хаяти власну державу це все одно, що хаяти дзеркало, що морда крива.
×
×
 • Create New...