Jump to content

nibond

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  4,857
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7,010

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  бк 300+145
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

6,689 profile views
 1. А які ще можуть бути пакети на цю дату в цьому році. Не потрібно було замовляти так рано. Судячи по розплоду сім'я була слабка. Це пакет не з сім'ї, а з шестирамочника,там очевидно і в хазяїна нічого не залишилось. Нормальні пакети будуть не раніше 15 травня.
 2. А що тут не зрозуміло. "Не сознание людей определяет их бытие, а, наоборот, их общественное бытие определяет их сознание». Якщо ви позіциюєте себе як прихильник совкової ідеології, то потрібно знати догмати своїх ідолів.
 3. Якщо вам комфортно перебувати в такому стані сприйняття, то не буду вам перечити. При тому, що мені і іншим від цього гірше не стане.
 4. То значить Ваша відповідь - "фігня". Бінго! Це вірна відповідь. Якщо у ИИ не має законного захисту від розкрадання його продукції, то його затія з ексклюзивними медами, з якими він мріяв вийти навіть на міжнародний ринок- фігня. І тут мені згадався анекдот про сантехніків - Ваню і Васю - Не быть тебе Вася мастеровым, так всю жизнь и простоишь на подхвате.
 5. Ні, все що Ви називаєте не відповідає умовам задачі. У вас там липа може в цей час цвісти і інші дикороси. Вказано, вибрано місце де немає в час цвітіння фацелії інших медоносів і стаціонарних пасік. В межах України таке місце нелегко знайти, але можливо. Наприклад у нас, де села не так густо розташовані, а в червні практично відсутні які не будь медоноси, такі місця є. Але якщо в ИИ не буде гарантії, що на час цвітіння його фацелії до нього не підвезуть 200-300 бджолосімей зі всієї округи, то чи можна тоді говорити про його сверумище з такою затією.
 6. Задача для сверхумища, як у ИИ. Надумав Иван Иванович взяти медку ексклюзивного і висіяв 100 гектарів фацелії. Вибрав місце зручне, віддалене, в радіусі 5 км жодної пасіки і будь яких інших медоносів, тільки його фацелія і власні бджоли. Вклався нехило, але ж, гадає, гра стоит свеч, мед піде в роздріб на рівні з акацією. Як думаєте, чому задача не має рішення?
 7. Нафантазувати можна багато чого, але податки платяться по Податковому кодексу України. Ось коли туди внесуть якісь зміни, що будуть зобов'язувати таку категорію як ми платити податок, тоді і можна буде говорити. Поки що в нас є пільга. Інша справа, коли пасічник по своїй волі реєструється як юридична особа і вид діяльності виробництво продуктів бджільництва, тобто, стає суб'єктом господарювання. Тоді він сплачує податок як має бути.
 8. Ні, оператор ринку і потужності пока не ототожнюється як суб'єкт господарювання. Це ніби паралельна лінія, метою якої є забезпечення безпечності і простежуваності продуктів харчування. В законі сказано, що ті суб'єкти, які реалізують свою продукцію, є операторами ринку не залежно від форм власності, чи то фізична особа, чи суб'єкт господарювання. Бабця, яка стоїть і торгує пучком кропу, також вже стає оператором ринку і повинна зареєструватися, якщо вже підходити так принципово. Немає законодавчої норми, яка б переводила операторів ринку у платників податку. Ми так і залишаєм
 9. Воно то так. Якби ж вони тільки розпилом бюджетних коштів на підтримку бджільництва обмежились. Ну подавила б жаба, якось би пережили. А коли почнуть ще й " порядок" наводити, то де будете племінний матеріал карніки брати і по якій ціні?
 10. Вже можна ознайомитись з реєстром паспортів. Реєстр паспортів пасік https://docs.google.com/spreadsheets/d/1X6NbhOXPBEneSjfzDic19koq-RbKPtEGMbedZGoqBb0/edit#gid=1794674644 Цікаве заняття. І не гадав, що в нашій місцевосці 99% пасічників утримують УС. Навіть в мене тепер числиться УС, хоч в паспорті поставив "невідомо". Як це вони змогли встановити уяви не маю. Бакфастчики, карніководи, де ви поділись? І хто тепер зможе заперечити, що план породного районування не діє. Це повний його тріумф підтверджений Державним реєстром. А з тими, хто спробує порушити "гармонію
 11. Можна багато говорити в цьому напрямку, проте чи буде це комусь цікаво. Та й навіщо, коли є готовий легко засвоюваний продукт "розумової" діяльності від Овдієнка. Проте, неважко знайти, гугл все знає. http://proty-pestycydiv.co.ua/2020/04/26/pnevmatychni-sivalky-pestyczydnyj-pyl-ta-ekolologichna-katastrofa-v-ukrayini/ http://proty-pestycydiv.co.ua/2020/05/09/pestyczydnyj-pyl-naukovo-dovedenyj-faktor-yak-prychyna-masovoyi-zagybeli-bdzhil/ https://agravery.com/uk/posts/show/zagibel-bdzil-v-ukraini-novi-dokazi-otruenna https://propozitsiya.com/ua/golovni-vorogy-bdzholyari
 12. Вся причина в сучасних пневматичних сівалках, які висівають протруєне насіння. При роботі в атмосферу викидається відпрацьоване повітря забруднене дрібними частинками грунту і пестициду, який відшліфовується з насіння. Цей дрібнодисперсний пил зависає в повітрі і переноситься вітром на сусідні з полем медодаї і пилкодаї. Минулого року була та ж картина. Спасіння від цього не має, єдиний вихід - заборона на використання таких сівалок, що мало ймовірно, або вимога з їх вдосконалення, щоб не викидали пил в атмосферу, що не так просто і швидко зробити.
×
×
 • Create New...