Перейти к содержанию

Воскопрес Кулакова


larson

Рекомендуемые сообщения

Мені більше подобається ідея заміни термодатчика. :hmm:

Сьогодні роздивився термодатчик, яким замінив старий:

OASIS  250V  16A  90C

Пропрацював справно годин 50, температуру витримує

.566ee89f786b4__006.thumb.jpg.55a469009bb

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні роздивився термодатчик, яким замінив старий:

OASIS  250V  16A  90C

Пропрацював справно годин 50, температуру витримує

.566ee89f786b4__006.thumb.jpg.55a469009bb

Де купували?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так. Там вибрати є з чого. Алюмінієва трубка-це механічний захист датчика від гарячої води. Верх трубки повинен бути вище преса. Інертності там не буде. Датчик дуже чутливий-спрацьовує при зміні температури в 0,1 градуса. Герметично заклепаний кінець трубки опускаємо в киплячу воду, сама трубка і датчик в ній матимуть таку ж температуру як і вода поза трубкою. Якщо і буде якась похибка, то для преса це зовсім не суттєво.

Если в трубку залить немного масла то гистерезис срабатывания датчика будет намного меньше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если в трубку залить немного масла то гистерезис срабатывания датчика будет намного меньше.

Так датчик не розрахований на занурення в рідини. Якби можна було, то можна і напряму в воду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если опустить датчик в воду то он может испортиться в следствии коррозии, в масле (особенно минеральном) такого быть не должно:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Використовую воскопрес без термодатчика. зєднав контакти з нього між собою.

 

IMG_20151214_114008.jpg

Також може бути, але вже треба стерегти, щоб віск не википів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

воду не тре лити до самого верху і буде норм.

Без термодатчика це реальний гемор і якість воску погана, пробував я і так як у вас на фото, сировина не повинна кипіти а просто томитись, і чим довше тим краще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а шо з якістю воску не так, його приймають без проблем. Чим він гірший від воку з воскотопки, де робоча температура 99 градусів, принаймі в мене у соковарці так заміряв.

Ну поперше він темніший і рихлий ( так би мовити з бульбашками) і подруге його треба ще раз перетоплювати, і потретє якщо сировина томиться а не кипить то вихід воску більший, ну і на останок постійно треба за воскопресом спостерігати ( такі собі танці з бубном) а так завантажив, увімкнув, прийшов через три години , віджав, злив, і залишив вистигати , вечером знову завантажуєш на наступний день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну поперше він темніший і рихлий ( так би мовити з бульбашками) і подруге його треба ще раз перетоплювати, і потретє якщо сировина томиться а не кипить то вихід воску більший, ну і на останок постійно треба за воскопресом спостерігати ( такі собі танці з бубном) а так завантажив, увімкнув, прийшов через три години , віджав, злив, і залишив вистигати , вечером знову завантажуєш на наступний день.

Я вибачаюсь за свою дрімучість - а куди в воскопрес ставити той датчик? Чи просто датчик в окрему ємність да віск розігрівається теном?

Друге який вихід воску з однієї рамки?

Третє чи промиваєте ви віск гарячою водою після першого пресування? Чи можливо ви пресуєте один раз?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вибачаюсь за свою дрімучість - а куди в воскопрес ставити той датчик? Чи просто датчик в окрему ємність да віск розігрівається теном?

 

термодатчик стоїть за білою коробочкою поміж виводами від тена, якщо вийде з ладу то треба відкрутити всі провода, відкрутити дві великі гайти на тені ( вони просто тримають коробочку, ніяка вода не потече на зовні і тримають цю білу коробочку) зряти коробочку і все, термодатчик у вас в руках.

Друге який вихід воску з однієї рамки?

уяви не маю який виход бо якось було не до того щоб важити, просто коли вийшов з ладу термодатчик то перетоплював без нього , коли постав термодатчик і повторно переробив сировину то отрима ще віск.

Третє чи промиваєте ви віск гарячою водою після першого пресування? Чи можливо ви пресуєте один раз?

Одного разу достатньо, віск готовий на обмін чи продажу. Взагалі то не зрозумів що мається на увазі " промити віск гарячою водою".?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одного разу достатньо, віск готовий на обмін чи продажу. Взагалі то не зрозумів що мається на увазі " промити віск гарячою водою".?????

 дякую за відповіть.

Коли пресую обичним пресом то промиваю гарячою водоюразів 3-4 після розпресування. Тому й питаю про вихі воску.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приехал термостат 16А 95 гр. и термопаста. Попробую на выходных заменить.

sent from Tapatalk

e0880085be28e7e1e45da20d11effcfd.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В общем замена термостата проблему не решила. Правда, при установке термостата обломал ножку контакта и потом ее припаял - может еще и термостат повредил при этом. Суть в том, что выключается термостат при температуре воды в верхнем слое около 50 градусов, так как я там спокойно держу руку. Тоесть ни о каком плавлении воска речь не идет. В конце концов, чтобы понять возможности конструкции, а не электронной части, включил напрямую без термостата и выключал вручную, когда начинал закипать. В общем вытопил еще 1,5 кг воска из мервы. Для всесезонного пользования - нужен термодатчик вверху бака. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В общем замена термостата проблему не решила. Правда, при установке термостата обломал ножку контакта и потом ее припаял - может еще и термостат повредил при этом. Суть в том, что выключается термостат при температуре воды в верхнем слое около 50 градусов, так как я там спокойно держу руку. Тоесть ни о каком плавлении воска речь не идет. В конце концов, чтобы понять возможности конструкции, а не электронной части, включил напрямую без термостата и выключал вручную, когда начинал закипать. В общем вытопил еще 1,5 кг воска из мервы. Для всепогодного пользования - нужен термодатчик вверху бака. 

Все вірно, але тоді конструкція буде складнішою, думаю виробник пробував різні варіанти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все вірно, але тоді конструкція буде складнішою, думаю виробник пробував різні варіанти.

Можливо, але електронна частина доволі недосконала, хоча проста у виготовленні і монтажу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Термостат у данному вирадку не годиться. Перш за все, тому що точність приладу тае собі. І надійність не на висоті. Краще піти шляхом терморезистор+регулятор. В такому випадку можна досягти навіть 0.1 градуса. Але це трохи коштує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Термостат у данному вирадку не годиться. Перш за все, тому що точність приладу тае собі. І надійність не на висоті. Краще піти шляхом терморезистор+регулятор. В такому випадку можна досягти навіть 0.1 градуса. Але це трохи коштує.

http://www.ukrrele.com/thermo-regulator.htm 439 грн. Думаю купувати зараз чи навесні, коли буду топити наступну партію рамок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А яка буде ціна навесні ? Менша? Сумніваюся. А прилад можна і простіший просто парахуйте поружність та додайте відсотків 10 запасу. Навряд чи у воскопресі тен більшій за 2 кВт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А яка буде ціна навесні ? Менша? Сумніваюся. А прилад можна і простіший просто парахуйте поружність та додайте відсотків 10 запасу. Навряд чи у воскопресі тен більшій за 2 кВт.

Там саме 2 кВт єдине за 439 грн. можна легко монтувати і застосовувати на відстані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А яка буде ціна навесні ? Менша? Сумніваюся.

Слушне зауваження. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там саме 2 кВт єдине за 439 грн. можна легко монтувати і застосовувати на відстані.

Коли рученята ростуть із плечей, то в такій єлектриці все легко монтується і виноситься на відстань. А у воскрпресі зроблено для здешевлення виробництва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли рученята ростуть із плечей, то в такій єлектриці все легко монтується і виноситься на відстань. А у воскрпресі зроблено для здешевлення виробництва.

Ціна просто буде більше тому спростили, а на рахунок перенесення на відстань, то це важливо, так я кругом вода, можна і самому це вирішувати власнику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли рученята ростуть із плечей, то в такій єлектриці все легко монтується і виноситься на відстань. А у воскрпресі зроблено для здешевлення виробництва.

Отож. У мене, на жаль, вони не звідти ростуть. Навіть не приховую цього.  Тому купую готові рішення. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://www.ukrrele.com/thermo-regulator.htm 439 грн. Думаю купувати зараз чи навесні, коли буду топити наступну партію рамок. 

Два роки тому я купував подібний за 90 грв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...