Перейти к содержанию

Бартнік / Бартник Хмельницька обл. м.Ізяслав


Рекомендуемые сообщения

Ну поставте себе на місце експортера, який побудував фірму-прокладку в Європі і тут, в Україні і хоче за безцінь купувати мед тут. Йому не дадуть це зробити інші крупні експортери, у нас же теж є контракти на поставки меду за кордон і ми теж несемо ризики на виконання їх. А фасовку за кордон продавати нелегко, потрібно мати ім'я. Українцеві потрібно його отримати, а європеєць не завжди стане купувати фасовку, так як він заробить значно більше, якщо буде фасувати сам наш мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ОМФ підвищується також під час тривало зберігання. Можливо я трохи неправильно висловився.

14 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Намагаємося тримати ціну.

Мається на увазі, що доплатити за тару в бочках не можемо, але намагаємося тримати високу ціну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, UkrUser сказал:

Ну поставте себе на місце експортера, який побудував фірму-прокладку в Європі і тут, в Україні і хоче за безцінь купувати мед тут. Йому не дадуть це зробити інші крупні експортери, у нас же теж є контракти на поставки меду за кордон і ми теж несемо ризики на виконання їх. А фасовку за кордон продавати нелегко, потрібно мати ім'я. Українцеві потрібно його отримати, а європеєць не завжди стане купувати фасовку, так як він заробить значно більше, якщо буде фасувати сам наш мед.

Напевне тут Вас обмеження у вигляді "комерційної таємниці", які проблеми тому ж фасофщику меду в Європі створити фірму-експортера в Україні і купувати мед по ціні на 2 грн. більшій чим Ви домовляєтеся на зборах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, UkrUser сказал:

       але намагаємося тримати високу ціну.

ВЫСОКУ ??? :umora:....Вы  Нас  снова  пугаете (предупреждаете) падением  цены...???          Что  ещё  пару  экспортёров  с колеи выбили...???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемый UkrUser! Хватить лить воду и вешать лапшу. 

Желаете что бы мед сдавали в бочках, создайте для этого условия или дайте конкретное предложение.

Вы предлагаете лучшую цену на мед, но где она? 

Вы не можете работать без заготовителя или нет желания? 

Вы всячески уходите от конкретных вопросов. Я с вами не работал, но читая все что вы пишите желание не появляется! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Напевне тут Вас обмеження у вигляді "комерційної таємниці", які проблеми тому ж фасофщику меду в Європі створити фірму-експортера в Україні і купувати мед по ціні на 2 грн.

Добре скажу прямо. Не знаю за інших, може хтось так і працює. Знаю за нас, ви хочете дізнатися хто у нас на польській строні?

 

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

більшій чим Ви домовляєтеся на зборах.

Я ще раз повторюю, якби ціна обговорювалася на зборах, конкуренти на нас би вже давно подали до суду, так як це заборонено законодавчо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, UkrUser сказал:

Вважаєте, що Вам буде вигідно? Затрати на завантаження і транспорт порахували? Якщо з Вашого подвір'я забирають по 32, а ви хочете привезти до нас по 33, то чи перекриє 1 грн/кг витрати на доставку до нас? Потім питання оплати: ми не можемо заплатити готівкою, а наші заготівельники можуть. Як Ви тоді будете обходити обмеження на продажу меду без податку (зараз ніби вже 160 000)? Будете возити двічі, тричі? Тоді це знову збільшить вартість доставки. Якщо маєте пропозиції - пропонуйте

А Ви в цій схемі поділіть оплату заготівельника на 50%, а інших 50% накиньте до ціни на базі, а потім порахуйте за певний час взаємовигідний ефект.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

ВЫСОКУ ??? :umora:....Вы  Нас  снова  пугаете (предупреждаете) падением  цены...???          Что  ещё  пару  экспортёров  с колеи выбили...???

Так, високу, ми за кілька тижнів підняли її на 10%.

4 хвилини тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Уважаемый UkrUser! Хватить лить воду и вешать лапшу. 

Желаете что бы мед сдавали в бочках, создайте для этого условия или дайте конкретное предложение.

Вы предлагаете лучшую цену на мед, но где она? 

Вы не можете работать без заготовителя или нет желания? 

Вы всячески уходите от конкретных вопросов. Я с вами не работал, но читая все что вы пишите желание не появляется! :hi:

Звинувачуєте мене у неправді, покажіть де я сказав неправду. По бочкам тема обговорюється. Ми не можемо працювати без заготівельників. Де, в якому місці, я не дав конкретну відповідь на Ваше запитання?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, UkrUser сказал:

Добре скажу прямо. Не знаю за інших, може хтось так і працює. Знаю за нас, ви хочете дізнатися хто у нас на польській строні?

 

Я ще раз повторюю, якби ціна обговорювалася на зборах, конкуренти на нас би вже давно подали до суду, так як це заборонено законодавчо

А знаю лише те, що зараз велика частина пасічників набагато обізнаніші ніж це було років 5 назад і досить швидко вміють все рахувати.

То чому ціна в один момент в то й самий день піднялася до однієї планки і зразу зафіксувалася.

Ви ж не хочете дати відповідь хто входить в Асоціацію а хто ні, це ж не настільки велика таємниця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, UkrUser сказал:

Знаю за нас, ви хочете дізнатися хто у нас на польській строні?

Невже "Бартнік"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А Ви в цій схемі поділіть оплату заготівельника на 50%, а інших 50% накиньте до ціни на базі, а потім порахуйте за певний час взаємовигідний ефект.

А Ви порахували? За скільки Вам вигідно привести до нас мед. Які Ваші витрати на доставку?

2 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Ви ж не хочете дати відповідь хто входить в Асоціацію а хто ні, це ж не настільки велика таємниця.

Я пояснив, що створюється сайт. де ви зможете все прочитати. Наскільки я знаю, члени не постійні дехто вступає, дехто виходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, UkrUser сказал:

А Ви порахували? За скільки Вам вигідно привести до нас мед. Які Ваші витрати на доставку?

Я пояснив, що створюється сайт. де ви зможете все прочитати. Наскільки я знаю, члени не постійні дехто вступає, дехто виходить.

Повірте за 2 грн. на кг. буде в сезон черга бажаючих, а так ці 2 грн. дають інші. 

Я ж спілкуюсь, як і з експортерами так і з пасічниками і знаю, що кажу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, UkrUser сказал:

Так, високу, ми за кілька тижнів підняли її на 10%.

:ole_ole::ole_ole::ole_ole::ole_ole::ole_ole:

Это  после  того  как  сбросили  на  50%....

Я  Вам  уже  написал....Поверю Вам (экспортёрам) после  того  как у Нас станет  закупочьная цена немного ближе к ценам закупочным ценам соседних государств которые  так же экспортируют мёд в Европу...     я  могу  понять разницу  в 0.2 долара...   но разница  в  0.6-2 долара...это те деньги что не дополучают  пчеловоды...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот удивительно! Прокладкам выгодно ездить по селам, собирать партию кусками от 300 кг, свозить это в кучу, те же анализы(как они говорят) потом доставка возня с наличкой, возвратом тары и т.д. А пасечника привезти 20т не выгодно, вот чудо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, UkrUser сказал:

Я ще раз повторюю, якби ціна обговорювалася на зборах, конкуренти на нас би вже давно подали до суду, так як це заборонено законодавчо

У нас в государстве постоянно возникают вопросы по поводу договорных цен между нефтетрейдерами, продавцами одного товара, другого товара. Антимонопольный комитет периодически накладывает штрафы. Только это никого в последующем не останавливает от подобных действий в дальнейшем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пока, со стороны видится, что матч пчеловоды - UkrUser проходит со счетом 0 : 10

Пора бы уже задуматься о смене тактики  или игроков. А то получается просто какой-то ... позор!:)

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@UkrUser, хто встановлює закупівельні ціни в Україні? Ви чи Януш з польського "Бартніка"? Враховуючи те, що половина Вашої фірми належить йому, в нього було б на те право.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, UkrUser сказал:

А Ви порахували? За скільки Вам вигідно привести до нас мед. Які Ваші витрати на доставку?

А что Вы так переживаете за выгодность доставки пасечником  меда? Вы дайте цену, а человек посчитает что ему выгоднее. 

Доставка не так уж дорого обойдется. Месяц назад ко мне привозили стройматериалы из Одессы. Фура, 15 тонн. Расстояние порядка 430 км. Мне обошлось в 5500 грн.

Добавим пусть еще 1500 на погрузку меда в машину. Итого 7000 грн.

На 20.000 кг это 30 коп/Кг Дополнительных затрат.  

Думаю даже при цене на базе выше на 1 грн пасечника будет выгодно привезти вам и заморочиться с доставкой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@UkrUser а мне можно вопрос ? 

Представьте ситуацию : прихожу я к Вам , такой хороший и говорю хочу работать с Вами , дайте мне бочки , а по истечению сезона я Вам все сдам . Вы мне не отказываете ( ну я же такой хороший ) и даете тару , заключаете договор и т.д. . Проходит сезон . По разным причинам , я не смог набрать даже те 600 кг . ( год не урожайный , руки не с того места выросли ) . Что тогда ? Как Вы поступаете ?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, vovchik13033 сказав:

и даете тару  , заключаете договор

а далі згідно договору ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, UkrUser сказав:

Це нова тема, ви когось знаєте, хто працює за такою схемою? Таке формулювання трохи насторожує, адже пасічника фактично, можуть примусити здати у той період, коли на ринку буде ціна найнижча і ви будете зобов'язані зробити це. Якщо у Вас є досвід співпраці за такою схемою, чи Вам пропонують, нехай у договорі будуть обумовлені терміни. Інакше, як я вже сказав, будете зобов'язані здати, тоді коли це буде вигідно заготівельнику. І що значить "за цінами, вищими на момент здачі в середньому по ринку." одна копійка - це вже вища ціна?

У нас про це не чув, але за такою схемою працюють в інших країнах, в Ізраїлі точно. Умови здачі, строки , ціна - це все вже деталі договору, а я веду мову про сам принцип відносин виробник-експортер, коли є правила гри і зобов'язання. Не знаю, можливо Вас і влаштовує нинішня ситуація - багато не зовсім якісного меду, але, щоб стимулювати виробництво якісного, потрбно хоч би платити за такий мед більшу ціну. Навіть наш український стандарт передбачає два сорти меду, то чому тоді одна ціна.

А відносно "вищої ціни", то на якісний мед вона повина бути мінімум на 25 відсотків вища, бо інакше вигідніше качати вологістю 20%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, nibond сказал:

У нас про це не чув, але за такою схемою працюють в інших країнах, в Ізраїлі точно. Умови здачі, строки , ціна - це все вже деталі договору, а я веду мову про сам принцип відносин виробник-експортер, коли є правила гри і зобов'язання. Не знаю, можливо Вас і влаштовує нинішня ситуація - багато не зовсім якісного меду, але, щоб стимулювати виробництво якісного, потрбно хоч би платити за такий мед більшу ціну. Навіть наш український стандарт передбачає два сорти меду, то чому тоді одна ціна.

Напевне ця схема діє на великих обсягах від одного виробника. Укладати угоду з сотнями пасічників на поставку 300 - 600 - 1000 кг меду від кожного з них - то зайва робота і контроль за виконанням домовленостей, яка ще нічого не гаратнує і "вузькі місця" не закриває

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Mаксим сказав:

Напевне ця схема діє на великих обсягах від одного виробника. Укладати угоду з сотнями пасічників на поставку 300 - 600 - 1000 кг меду від кожного з них - то зайва робота і контроль за виконанням домовленостей, яка ще нічого не гаратнує і "вузькі місця" не закриває

З цим можуть справитись вже існуючі заготівельники, питання тільки в перерозподілі навару.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Багато хто пише стосовно більшої ціни на базі для пасічників. Пропонуйте конкретний об'єм,якщо він у вас є. Інакше, для чого це все говорити і піднімати таке питання. Я ще раз хочу вам повторити: фактично ми сплачуємо вищу ціну ніж 32 грн, так як без заготовачів працювати не можемо.

Стосовно тари: ми даємо тару, стільки, скільки Ви плануєте відкачати меду. Якщо ж, з різних причин, Ви відкачали менше, ніж планували, просто повернете пусту тару. Ми не зобов'язуємо наповнити усі взяті бочки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чому Ви вважаєте, що ми занижуємо експортну ціну. Для чого це конкретно "Бартніку", адже ми продавали мед за кордон по вищій ціні. Невже ви і правда думаєте, що нові експортери з обсягами експорту в 100т в рік нам конкуренти? Ні, 100т це 3 години роботи одного нашого заготовача (у нас є такі, за певних умов вони можуть дати такий об'єм). Невже ви думаєте, що ми занижуємо ціну, тільки тому, що не хочемо допустити нових гравців на експортний ринок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...