Перейти к содержанию

Бартнік / Бартник Хмельницька обл. м.Ізяслав


Рекомендуемые сообщения

Мається на увазі експортна ціна, не внутрішня. Для чого нам знижувати експортну ціну? Нас звинувачують в тому, що саме "Бартнік" занижує експортну ціну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, UkrUser сказал:

Мається на увазі експортна ціна, не внутрішня. Для чого нам знижувати експортну ціну? Нас звинувачують в тому, що саме "Бартнік" занижує експортну ціну

З усією повагою, нас менше турбує демпінг на зовнішньому ринку ніж на внутрішньому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Mаксим сказав:

З усією повагою, нас менше турбує демпінг на зовнішньому ринку ніж на внутрішньому.

І це погано. Адже маючи меншу ціну на зовнішньому ринку, ми не зможемо підняти її на внутрішньому. Чим дорожче ми продаємо "закордон", тим вищу пропонуємо ціну на внутрішньому ринку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, UkrUser сказал:

Трохи я не зрозумів, що Ви намагаєтесь сказати.

Всё Вы понимаете....   Разговор о той  разнице   что  заготовитель у пчеловодов  собрал  по домам  20т по 32гр и привез  Вам  ..а тут  пчеловод  Вам сам  предлагает 20т..   и.что?  снова 32 гр..       ну  тогда  я поеду  немного дальше..слава богу  пока что  Вы не одни...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, UkrUser сказал:

Трохи я не зрозумів, що Ви намагаєтесь сказати.

Маю на увазі, що зараз інформація поширюється досить швидко і на базі для пасічника ціна повинна бути хоча б на 1 грн. більша ніж у заготовача.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, UkrUser сказал:

Чим дорожче ми продаємо "закордон", тим вищу пропонуємо ціну на внутрішньому ринку.

В такому разі Ви суперечите цілям комерції - найвища можлива вигода. Навіщо збільшувати внутрішню ціну навіть за високої зовнішньої, коли пасічники й так везуть мед, бо їм нема куди діватися? Ви недоотримуєте прибуток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, UkrUser сказав:

..........Я пропоную пасічникам, які мають претензії особисто до "Бартніка" висвітлювати їх тут. Я буду регулярно перечитувати цю тему і буду намагатись вирішити, або пояснити їх.

Біля мене недалеко приймали Ваші представники заготовляли мед у пасічників.я був "невільним" посередником так як маючи бджоломагазин контактую з багатьма бджолярами і надавав інформацію заготівельників меду.Наскільки я інформований спочатку все було по правилах: брались проби для дослідження,давались розписки ,видавлись гроШі.

Але  на якомусь етапі ставався збій .Після повної оплати деяким бджолярам телефонували і вимагали вернути певну суму грошей назад так як у меді виявився антибіотик,дивним чином сума повернених  грошей еквівалент ціні тарі у якій здавався мед(20 літрове відро)

Для прикладу бджоляр здав 1200 кг меду по 27 грн-вимагали  вернути 2 грн назад.

Може і правда я не ,виключаю ,  був знайдений антибіотик ,але чому саме 2 грн?

Розясніть!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Mаксим сказав:

В такому разі Ви суперечите цілям комерції - найвища можлива вигода. Навіщо збільшувати внутрішню ціну навіть за високої зовнішньої, коли пасічники й так везуть мед, бо їм нема куди діватися? Ви недоотримуєте прибуток.

Максим, ну у нас же є конкуренти. Ми не одні на ринку, і вони теж хочуть працювати. Якби ми штучно занижували б ціну на внутрішньому ринку, маючи високу на зовнішньому, не сумнівайтеся, наші конкуренти піднімали б її.

 

12 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

слава богу  пока что  Вы не одни

Сергій, я так розумію, у Вас є негативний досвід здачі меду на "Бартнік"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, UkrUser сказал:

І це погано. Адже маючи меншу ціну на зовнішньому ринку, ми не зможемо підняти її на внутрішньому. Чим дорожче ми продаємо "закордон", тим вищу пропонуємо ціну на внутрішньому ринку.

А тут є і інша сторона є експортери, які завжди дадуть вище ніж середня по країні ціна, хоча і експортують мед по найнижчій ціні, якщо дивитися статистику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Борода-1 сказав:

Біля мене недалеко приймали Ваші представники заготовляли мед у пасічників.я був "невільним" посередником так як маючи бджоломагазин контактую з багатьма бджолярами і надавав інформацію заготівельників меду.Наскільки я інформований спочатку все було по правилах: брались проби для дослідження,давались розписки ,видавлись гроШі.

Але  на якомусь етапі ставався збій .Після повної оплати деяким бджолярам телефонували і требували верну певну суму грошей назад так як у меді виявився антибіотик,дивним чином сума повернених  грошей еквівалент ціні тарі у якій здавався мед(20 літрове відро)

Для прикладу бджоляр здав 1200 кг меду по 27 грн-вимагали  вернути 2 грн назад.

Може і правда я не ,виключаю ,  був знайдений антибіотик ,але чому саме 2 грн?

Розясніть!

Ви, мабуть, не про наших заготовачів розповідаєте. Чи є у Вас контакти цих заготівельників? Якщо є - будь ласка, особистим повідомленням відправте.

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А тут є і інша сторона є експортери, які завжди дадуть вище ніж середня по країні ціна, хоча і експортують мед по найнижчій ціні, якщо дивитися статистику.

Яку статистику Ви дивитесь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, UkrUser сказав:

Ви, мабуть, не про наших заготовачів розповідаєте. Чи є у Вас контакти цих заготівельників? Якщо є - будь ласка, особистим повідомленням відправте.

смт Чемирівці у Вас напевно  координати але я завтра продублюю так як візитка в магазині

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Борода-1 сказав:

смт Чемирівці у Вас напевно  координати але я завтра продублюю так як візитка в магазині

Добре, якщо можна конкретно контакти заготовача і пасічників, у яких вимагали повернути 2 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, UkrUser сказал:

Ви, мабуть, не про наших заготовачів розповідаєте. Чи є у Вас контакти цих заготівельників? Якщо є - будь ласка, особистим повідомленням відправте.

Яку статистику Ви дивитесь?

Звичайну, яка доступна в інтернеті, хоча вона не є супер свіжою, але показує тенденції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А  что  так  тему  расшевелили спустя 2 года...?   Пчеловодов  прессовали  2 года  из  40гр  и  до  25.  мед  вывозили  бабки гребли  и не до  нас было.???     А теперь что  до нового  подсолнуха  ещё  пол года..а остатков на 1 месяц работы..    Вспомнили про пчёловодов. время  свободное появилось. заходить в тему и уделять нам внимание....        лучше  напишите  какая будет  цена  через  неделю...месяц...два...           Ну  типа  Ваш  прогноз...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Звичайну, яка доступна в інтернеті, хоча вона не є супер свіжою, але показує тенденції.

Я не переглядаю статистику в інтернеті. Хочете сказати, що Ви володієте інформацією, по якій ціні, в розрізі по експортерам, експортується мед за кордон?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@UkrUser скажіть, будь ласка, чи планується Вами співпраця з пасічниками на довгостроковій основі. Що мається на увазі. Пасічник і фірма укладають договір, де пасічник зобов'язується здати свій мед фірмі за вказаними показниками якості, а фірма зобов'язується оплатити за цінами, вищими на момент здачі в середньому по ринку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

А  что  так  тему  расшевелили спустя 2 года...?   Пчеловодов  прессовали  2 года  из  40гр  и  до  25.  мед  вывозили  бабки гребли  и не до  нас было.???     А теперь что  до нового  подсолнуха  ещё  пол года..а остатков на 1 месяц работы..    Вспомнили про пчёловодов. время  свободное появилось. заходить в тему и уделять нам внимание....        лучше  напишите  какая будет  цена  через  неделю...месяц...два...           Ну  типа  Ваш  прогноз...

Я вже писав, що зареєструвався тут як простий пасічник, але недавно почав працювати у "Бартніку". Тему підняв, бо побачив, що нас поливають брудом і з цим не згоден.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, UkrUser сказал:

Я не переглядаю статистику в інтернеті. Хочете сказати, що Ви володієте інформацією, по якій ціні, в розрізі по експортерам, експортується мед за кордон?

Є короткі відомості хто експортує по найвищій ціні і хто по найнижчій ціні, так само і відсотки по місцях.

І експортери з найнижчою ціною, як правило і купують по найвищій, що є на даний час на ринку.

Ми ж тут не обмежені інформацією.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, nibond сказал:

скажіть, будь ласка, чи планується Вами співпраця з пасічниками на довгостроковій основі. Що мається на увазі. Пасічник і фірма укладають договір, де пасічник зобов'язується здати свій мед фірмі за вказаними показниками якості, а фірма зобов'язується оплатити за цінами, вищими на момент здачі в середньому по ринку.

Ваш зиск з того всі розуміють, а який інтерес Ви пропонуєте навзайм експортеру, щоб він замислився над пропозицією?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Борода-1 сказав:

смт Чемирівці у Вас напевно  координати але я завтра продублюю так як візитка в магазині

 В мене із ними теж були точно такі проблеми.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, UkrUser сказав:

Добре, якщо можна конкретно контакти заготовача і пасічників, у яких вимагали повернути 2 грн.

Давайте свій телефон в лічку вже завтра зателефонує один ,бо тільки сьогодні мені жалівся що не віддають алюмінієві фляги та відра ,казав що буде судитися....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще і  половину відер побитих привезли.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Mаксим сказав:

Ваш зиск з того всі розуміють, а який інтерес Ви пропонуєте навзайм експортеру, щоб він замислився над пропозицією?

Якість і гарантований обсяг меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, офіцер сказал:

Ще і  половину відер побитих привезли.

 

Ну це звичне явище останнім часом. Раніше таке менш спостерігалось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Якість і гарантований обсяг меду.

Як на мене, якість все одно потрібно перевірити, а за обсяги експортери не переймаються. Додали гривню до ціни і мед полився рікою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...