Jump to content

UkrUser

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

314

About UkrUser

 • Birthday 04/08/1983

Profile Information

 • Gender
  Male

General Information

 • Пасека в
  Ізяслав, Хмельницька обл.
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Паливоди, альпійський
 • Порода пчел
  місцева

Recent Profile Visitors

2,340 profile views
 1. З Днем народження вітаю, бажаю всього найкращого...

 2. Ви навіть не розрізняєте сарказм від буквального
 3. Хіба я десь казав, про створення екопасіки у 300 сімей? Як я рекламую "Бартнік", можете показати? Хіба я когось закликав здавати мед для "Бартнік"? Я володію інформацією, якою хотів поділитись з вами. Але бачу, що у вас все по - старому. Все, буквально все, люба розмова зводиться до одного: у всіх смертних гріхах винен Бартнік. Мико, прошу Вас не цитуйте мене і не читайте взагалі мої повідомлення. Вони адресовані не Вам. Всі винні, один Ви д'Артаньян.
 4. Взагалі, як на мене, я б перестав рівнятись на Європу. Вони повільно сходять з розуму зі своєю толерантністю, демократією та лібералізмом. На жаль, у європейців давно атрофувались"яйця". В наш час Азія набирає оберти шаленими темпами а на ринку майже зовсім немає конкурентів. А є попит. Навіть на сонях, чистий. Можете пояснити, чому не вигідно продавати продукт зі збільшеною доданою вартістю, для того, щоб гроші лишались в Україні?
 5. Україна продає не брендований товар. В Європі ніхто не хоче купувати фасований мед, набагато простіше і вигідніше купувати мед бочками і фасувати в себе, а потім продавати його під своїм брендом, написавши на етикетці що мед з EU and non-EU countries. Тому і ніхто не знає, що це мед, фактично, з України. Ми сировинний придаток, з якого можна отримати руду, метали, ліс, с/г продукцію і інше тисячами тонн задешево. А розфасувати, і заробити на цьому в рази більше, вони і самі можуть. Немає друзів ні в Європі, ні в Азії, ні в Америці. Всі банально хочуть заробити, за рахунок інших.
 6. Забудьте, органічне бджільництво існує лише на папері. У нас немає органічного землеробства, вся земля давно розорена і диких луків немає. а ліс вирубують шаленими темпами. Скоро і його не залишиться. Вимоги до сертифікації просто неможливо виконати для простого пасічника. Лише за великі хабарі. Ні, не так. ЗА ВЕЛИКІ ХАБАРІ. Та навіть якщо заплатити, то не факт, що експортери приймуть ваш мед, як органічний, скоріше за все скажуть, що в меді антибіотики чи пестициди, або ви обробили біпіном, який заборонено використовувати. Даремно я починав розмову про це
 7. Це правда. Медогонка потрібна з харчової нержавійки. А про віск наступне скажу. Якщо навіть ви не поставите жодного листка вощини, впровадите безвощинну технологію, є ймовірність того, що бджоли забруднять його, приносячи нектар з пестицидами, або забрудните ви, використовуючи недозволені препарати. Лабораторні дослідження воску проводить сертифікуючий орган, а не експортер
 8. Романовичу, у Ваших словах докір експортерам. Ні, справа не в тому, що бджоли продукують брудний віск. Справа в тому, що у нас немає вощини органічної і справа в тому, що, у воскові нагромаджуються шкідливі речовини, які заборонені у органічному виробництві. Одне з найважчих завдань - пройти лабораторні дослідження воску. Це робить сертифікуючий орган
 9. Та ні, просто я працюю в "Бартнік" і вивчив правила сертифікації з перших вуст.
 10. Якраз чистий віск - одне з найважчих завдань
 11. Я не маю органічної пасіки, і ніде не казав, що маю її. Не намагайтесь піймати мене на брехні.
 12. Ціна на сертифікацію порівняно невелика, і зменшується, в перерахунку на вулик, в залежності від кількості. Значно важче виконати умови.
 13. Друзі, попит на український органічний мед, лише в Європі, просто шалений. Ми, мабуть, ще років з 10 не зможемо його вдовольнити.
 14. За прогнозами ФАО, Україна вийде на друге місце, у поточному році, за обсягами експорту меду, потіснивши Аргентину, а через 5-7 потіснить Китай і вийде в лідери. Вірити чи ні - справа кожного, але ні Аргентина ні Китай не показують ріст експорту вже більше 5 років. А Україна стрімко набирає оберти.
 15. Добре. Як напишу першу статтю, так і створю тему.
×
×
 • Create New...