Jump to content

Пчеломучитель_ua

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,170
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Пчеломучитель_ua

 1. Все може бути. Я поки над ціною не нависаю, бо на закупівлю необхідного мед здав. Залишки з легкістю зачекають і пару років. Оголосив ціну яку дають звичайним пасічникам
 2. На сьогодні у нас ціна застигла. Від 45 до 48. Кому як вздумається. Заїздив за тарою, то бачив в складі тільки десь 2-3 тони. Можливо тільки відгрузились. А можеі нема, що відгружати. На мою думку ціна почне рухатись на початку лютого.
 3. В Сумській обл. декотрим нарахували. Різниця привата з іншими тільки в тому що там все швидше, бо все автоматизовано. Ті що з ощад. тим все попаде значно пізніше, бо там все вручному режимі+свята)
 4. Подивився ці відео аж сумно стало. Жінка мені на Миколая книгу подарувала, як приемно і як радісно отримувати такі подарунки. А раніше терпіти не міг книги...старію...
 5. А хто встановить діагноз? Зараз в вет.лабараторіях ні спеціалістів, ні обладнання.
 6. Але Овдієнко правий, мед гребуть весь. І той якому 2-3 роки. І в будь якій тарі. І згодні приїхати в будь який час і будь куди. У нас поки що 50 грн. ще не дають, а якщо і дають, то по домовленості. Робоча ціна 47-48.
 7. У мене всі гніздові рамки з чорного дроту. Але як правило після перетопки легше запустити нову. Нержавійка звісно краще, але я на обьеми бухт ще не вийшов, а по 0.5кг дорогувато
 8. Мені завжди подобалось як всі роблять доводи про реальність, логіку і т.д. Але ніхто не пояснює реальність коли у всіх однакова ціна, при різних обємах, контрактах, логістиці. І ціна змінюється в один день і по всій Україні.
 9. Час покаже яка реальність є насправді. Чекати залишилось не довго
 10. Я вам теж про таке писав, але це не вписується в вашу логіку.
 11. Зараз непоганий момент, на фоні минулих років. Але я все таки після здачі урожаю 2019, ще трішки зачекаю. Але 1.72 вже добре)
 12. Не знаю як по експортерам, а по заготувачам все стабльно. Важаю що звичайну ціну в 49-50 побачимо ще в цьому році
 13. Стосовна яка фірма, хто конкретно і т.д.... на це я відповіді давати не буду. Вже трішки навчило. Стандартна ціна від 500 кг зараз 46, далі ви домовляетесь індивідульно. Все залежить від обєму, тари, і вашого знаходження. але по факту 48 ціна рельна Що стосовно чуток, те що я чув але перевірити не можу. То вже є і 49, але 20т в новій бочці Агрінол.
 14. Всі пакети формую з зимувалих відводків, які на 1-10 травня тяжко відрізнити від сімей. Лежаки маю тільки під вивід маток. Коли я розводжу бджіл, щоб продати пакети я завжди маю вільну тару з розрахунку що 50-60% пакетів я можу не продати.
×
×
 • Create New...