Перейти к содержанию

Мыши, мыши кругом


hena

Рекомендуемые сообщения

Полізли мишки.... Вчора одну у вулику знайшов, бджоли вже з нею розібрались.... Порозложував отруту... Спробую ще червоний перець як радить zaporojec

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

25f242f6ea3598376e9c954bcdbc67c2.jpg

Готовимся к зиме. Лежанку от мышей защитил вот таким нехитрым способом. Диаметр отверстий 8 мм.

sent from Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

 

Готовимся к зиме. Лежанку от мышей защитил вот таким нехитрым способом. Диаметр отверстий 8 мм.

 

sent from Tapatalk

 

 

А мені це нагадало ловушку для мишей! :umora: Була десь у мене така. Тільки дірки трохи більші. Олександре, то така зараза.що може полізти й туди, дідько б її взяв !:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мені це нагадало ловушку для мишей! :umora: Була десь у мене така. Тільки дірки трохи більші. Олександре, то така зараза.що може полізти й туди, дідько б її взяв !:dntknw:

8мм - не фантазуйте. :) Туди трутень відгодований може не влізти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8мм - не фантазуйте. :) Туди трутень відгодований може не влізти. 

  Уявив трутня...:rofl:  Але  дійсно , я з ними таке вже бачив, що нічому й не дивуюсь. А розгризти дірку - то їм як за жарт! Одне спасає - метал ще  не навчились  гризти! :frusty: А бігають і по металу вгору,- якось бачив як па контейнеру між вгнутими полосками, - "як Христос по воді"!:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Раньше за мышек не думал пока  сегодня случайно не заглянул :ak:, пчелки живы (пока) завтра пересажу испытаю комбинезон.

Как-то раньше за них не думал. Прошла через леток...:ah:.IMG_3655.thumb.JPG.086ad48a1aaa30634780fIMG_3656.thumb.JPG.c3558fdf1fca3521ece14коврик новый был.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, aleksanderche сказал:

Раньше за мышек не думал пока  сегодня случайно не заглянул

Да, хорошо поработала. Посмотрите внимательно другие семьи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас цього року затишшя. Раз поклав отрути - і все... Правда бачив кільки трупів щурів - можливо з цим пов'язано (є така думка - де є щурі, там миші не живуть).

А того року разів три годував і до весни під чисту злизали.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Пять лет вожу пчел. Зимовка на улице, нижние летки открыты, заградителями не пользовался никогда - мыши не докучали. По осени, где то с октября мыши стали бегать по хате (я там не живу, дом в деревне, как дача). Начал ставить мышеловки (сразу три штуки) и каждый раз (приезжал через два-три дня) в них были пойманные мышки. Сразу попадались серые домовые, потом пошли рыжие полевки. Если те годы попадалось 6 - 12 мышей, то в этот более 30-ти особей, т.е. необычно много, то ли зима холодная нонче, то ли кукурузное поле рядом с пасекой виновато. И в один прекрасный день, мне стрельнуло - а не осмотреть ли мне улья на предмет незваных гостей. Результат осмотра - в трех ульях "гости". Определить о наличии мышей в улье легко. Первое - неприятный мышиный запах, второе - много подмораи мышиного кала, и третье - подранный утеплитель. По рекомендациям форумчан в чате, купил отраву "крысиная смерть" в пакетиках. Пакетики раскладывал в пластиковые крышки от банок из под кильки, чтобы не было прямого контакта яда с дном улья. Дополнительно изготовил из листа пластика заградители и навесил на все улья. Сегодня результат: в одном улье - дохлая мышь в подушке на рамках, в другом - в уголке улья дохлая, в третьем - прогрызена пластмасса заградителя, возможно, мышь ушла помирать на волю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мышей в ульях можно контролировать закрепив на проволоке тыквенное семечко и просунуть в леток 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Приходив бджоляр розповідав що три сімї загинули від землерийки з десяток ще в процесі...

Принагідно,ще раз звертаю увагу колег: землерийка комахоїдна тварина, тому традиційні методи боротьми ядами проти гризунів не завжди діють .Навіщо?якщо повний вулик комах.

Тому допомагають протравлений фарш та спеціальний каучуковий клей.

Будьте уважні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Борода-1 сказал:

Приходив бджоляр розповідав що три сімї загинули від землерийки з десяток ще в процесі...

Принагідно,ще раз звертаю увагу колег: землерийка комахоїдна тварина, тому традиційні методи боротьми ядами проти гризунів не завжди діють .Навіщо?якщо повний вулик комах.

Тому допомагають протравлений фарш та спеціальний каучуковий клей.

Будьте уважні.

а навіщо їй фарш якщо комах там багато,в темі зимовка2016-2017 я вже говорив про польську приманку яка і на землеройку діє такщо кому треба звертайтесь в приват скину

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, miro сказав:

а навіщо їй фарш якщо комах там багато,в темі зимовка2016-2017 я вже говорив про польську приманку яка і на землеройку діє такщо кому треба звертайтесь в приват скину

Мені розповідали про приманку бджолярі ,тай у темі описані-не сам придумав. Розложити приманку в місці локалізації тваринки ,а це як правило тепле місце (потолочина ,утеплювач,подушка) принаймі якийсь буде шанс ..........:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Борода-1 сказав:
3 години тому, miro сказав:

а навіщо їй фарш якщо комах там багато,в темі зимовка2016-2017 я вже говорив про польську приманку яка і на землеройку діє такщо кому треба звертайтесь в приват скину

Мені розповідали про приманку бджолярі ,тай у темі описані-не сам придумав. Розложити приманку в місці локалізації тваринки ,а це як правило тепле місце (потолочина ,утеплювач,подушка) принаймі якийсь буде шанс

В двох вуликах було оселились миші, то клав пакетики "Крысиная смерть", з'їдали за добу, тричі клав. Вони цю приманку більше полюбляють, ніж бджіл, чи то заїдають нею, чи в прикуску, але подіяло.

На землерийку можна використати спеціальну липучку для гризунів, у нас її називають книжка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, nibond сказал:

клав пакетики "Крысиная смерть", з'їдали за добу, тричі клав. Вони цю приманку більше полюбляють, ніж бджіл, чи то заїдають нею, чи в прикуску

Якщо не помиляюся, в  інструкції вказано, що тварина гине на протязі 5-7 діб. За цей час миші вспівають і пакетиків попоїсти і шкоди наробити :(. Нам би таку отруту, щоб раз - і миша вже на небесах :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, shersand сказал:

 Нам би таку отруту, щоб раз - і миша вже на небесах :).

Раньше яды именно такими и были, вызывали смерть в течение ближайших суток. Но у них есть огромный недостаток, из-за которого разработали яды следующего поколения со сроком действия 5+ дней. Связано это с тем, что если грызун вдруг съест не смертельную дозу (а это происходит частенько), то его нервная система не почувствует связи между приманкой и отравлением, таким образом к ней не возникнет опасения и грызун съест приманку вторично. Т.е. эти приманки не создают механизма устойчивости при котором животное ее избегает отравившись не смертельно один раз, а социальные грызуны типа крыс еще и оповещают других что это яд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Rad сказав:

Раньше яды именно такими и были, вызывали смерть в течение ближайших суток. Но у них есть огромный недостаток, из-за которого разработали яды следующего поколения со сроком действия 5+ дней. Связано это с тем, что если грызун вдруг съест не смертельную дозу (а это происходит частенько), то его нервная система не почувствует связи между приманкой и отравлением, таким образом к ней не возникнет опасения и грызун съест приманку вторично. Т.е. эти приманки не создают механизма устойчивости при котором животное ее избегает отравившись не смертельно один раз, а социальные грызуны типа крыс еще и оповещают других что это яд.

Виробники використовують в основному  два види ядів бродіфакум та бромадіолон ,які є антикаугулянти (тобто визивають геморагіїї тобто крововиливи у внутрішніх органах).Для прикладу :бродіфакум визиває смерть при одразовому поїдані приманки(велика доза викликає смерть через 2-5 дні, невелика більше пяти днів.Бромадіолон яд комулятивної дії тому для смерті гризуна потрібне періодичне кількоразове поїдання приманки(для накопичення яду у печінці),відповідно збільшується період до смерті.

З метої економії приманки добросовісні виробники повині вказувати в анотації до приманки, що приманку слід розкладати періодично після поїдання не раніше 5-7 днів .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги давайте включимо логіку і принцип економічної ефективності в сьогоднішніх умовах пасічникування.

До чого я веду. В темі, про ціну меду в кожного з нас, хто там висловлюється, відчувається ощадливість та своє бачення ціни своєї праці.

А от коли доходить до захисту реального джерела доходу БДЖОЛОСІМЮ, тут ми включаємо елементи не педбачувальних і не ефективних  витрат на боротьбу з мишаками. При цьому забуваючи про  економічну доцільність тих чи інших заходів (на мові мого діда це було так "чи варта умовно отравлена мишка (не комп'ютерна) потраченого часу  і грошей на її вилов".

Звичайно я по свойому викручувався б від таких питань. Бо теж, як і кожен з вас повівся на різні природно-хімічні препарати. А коли  віднайшов запас перенесений мишками так званої кольорової пшенички, як засобу боротьби з  ними в одному з укромних місць апідоміку. То лише після цього зрозумів, що мишки і лже виробники таких препаратів перехитрили мою вищу економічну освіту. Тому  відразу включив логіку діда і зрозумів, кращого способу ніж придумали наші прадіди вилову цих злодійок не має.

Зібрав усі наявні механічні мишоловки різних конструкцій, чого не вистачало на різні об'єкти та вулики докупив додатково. Всі мишоловки заряджаю  природно висушеним насінням з гарбузів.  Ефект 95%.

Чому не сто, бо непевно миші теж мають розум або удачу?

Сото сховище  з медово-перговими запасами, зробив по тип "бункер Гітлера під Вінницею" але з урахуванням механічної загрози цих маленьких але плодючих злодюжок.

Пасіка повністю зимує в природних умовах, тому, якщо помічаю присутність в окремих вуликах  цих не бажаних злодійок, ставлю механічну мишоловку з насінням гарбуза у вулик (на верх або на дно в залежності від конструкції ) і на протязі 2-5 днів позбавляюсь такої загрози.

Осінню і зимою в нас з цим лихом, як ніколи стало проблемно. Думаю причина в надмірній сухості літом і осінню.

Не знаю як в інших, регіонах, але в нашому (там де моя пасіка), літо і осінь дуже посушливі.

Підтвердження цього факту, така катаклізма.

Від  другої половини червня 2016 року і до самої пізньої осені листопада , жодного нормального дощу не випало.

Рапс  приблизно на 500-600 гектарах практично не зійшов (в радіусі пасіки). 

Озима пшениця на всіх полях навіть пізньої осені (кінець листопада 2016 р.) на окремих полях проросла  не більше на 2 см. тобто не закущилась.

А це вже передумова пересіву (рапсу і озимини) по весні.

Дядки (з мільйонними витратами), які посіяли рапс та  озимину в торбі.  А відповідно і ми коло них. 

Тому напевне і лютують популяції мишок в наших краях від таких природних аномалій.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.01.2017 в 23:51, Жало сказал:

 

Тому напевне і лютують популяції мишок в наших краях від таких природних аномалій.

 

 

Мабуть зникають їх природні вороги. Може варто посприяти ласкам для їх розмноження і підтримки популяції на вашому кутку. Сови теж досить ефективні у цій справі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, язичник сказав:

Мабуть зникають їх природні вороги. Може варто посприяти ласкам для їх розмноження і підтримки популяції на вашому кутку. Сови теж досить ефективні у цій справі

Дійсно, якщо все в комплексі природне (а не хімія) то і не буде надмірності в популяції мишей.

А природні санітари мишей не будуть гинуть від хімічних приманок.

Але для цього треба добре подумать,  перш ніж  вестись на якісь "заманухи".....невідомого складу і бистрої дії та ще наче і не дорого.

Потім чухаємось там, де і не мало свербіти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Самый лучший метод борьбы - это отсутствие всякой борьбы. Ставим улей на сетчатое дно и закрываем леток реечным деревянным вкладышем с сеткой из нержавейки либо с прикрученным к вкладышу гребенчатым заградителем, который следует, также закрыть от синиц. Все - ни синиц, ни мышей, ни отравы. И деньги целы и совесть чиста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, язичник сказал:

ги. Може варто 

 

11 час назад, Борисович сказал:

совесть чиста.

Я вот почитал,и 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Кузьмич сказал:

Я вот почитал,и 

Такие дети спасут Мир.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 23.01.2017 в 16:45, язичник сказав:

Мабуть зникають їх природні вороги. Може варто посприяти ласкам для їх розмноження і підтримки популяції на вашому кутку. Сови теж досить ефективні у цій справі

У мене на дачі постійно живе весела сімейка їжачків. Коти теж постійно заходять. А одна кішка так все літо й прожила у мене, добре ловила мишей. Але все ж миші знайшлися й поїли приманку. Ще раз роздав. Може ще не все й з"їли...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.01.2017 в 12:26, Кузьмич сказал:

 

Я вот почитал,и 

 

Просто МОЛОТОК.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...