Перейти к содержанию

Телебачення


ромео

Рекомендуемые сообщения

14 хвилини тому, gardener сказав:

а шо за єрунда? Вже 28, а телевізію не вимкнули:hmm:

  То ще ті придурки . Я тут,за кордоном, дивився наші канали - десь десятків зо два їх по супутнику. То таких як я наших громадян чимало ж. Ну і що тепер? Бував я в Єгипті, - там наших телепрограм в готелі теж не було, зате Пєсков з Урганом там в ящику цілими днями красовались. Так ото у нас й ведеться "гібридна " війна !   От лише за це по мозгам і по деяким іншим місцям декому з нацради пора б було вже й всипати. А СБУ куди дивиться? Оце якраз і є їх пряма робота.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.01.2020 в 12:16, Николай S сказал:

Замовив і я собі ........

Моя чудо-антена працювала успішно 5хв... і плата підсилення здохла...

Шикардос...:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а я взагалі ні яких рухів в цьому напрямі не робив, жінка пока корме, вона зазвичай вечорами коло ящика зависа, я за компом і то більше читаю а не дивлюсь, ща сидить азейбаржантв дивится, там часто кіна без реклами цікаві крутять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, ромео сказав:

Моя чудо-антена працювала успішно 5хв... і плата підсилення здохла...

Шикардос...:ak:

Я антену  поставив стару польську, ох і намучився:umora:, з  усіх  раніше  робочих  точок для встановлення прийшлось лізти на саму високу  , це приблизно 11  метрів висоти від землі , решта  глухо, нема сигналу, перевіряв як міг ---нова плата, кабель, кумова антена, всі надії знайти точку прийому хоч трохи нижче   марні, а так хотілось зручне місце для заміни плати  бо лізти в морозяку на верхівку криші ой як не хочеться  а саме в мороз вони там частенько горіли.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

Я антену  поставив стару польську, ох і намучився:umora:,

Згадав про горище! Відшукав там стару антену від Інтертелеком. Купив плату, поставив горизонтальною поляризацією з новою платою. 

Працюває... 32 канали:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ромео сказав:

Згадав про горище! Відшукав там стару антену від Інтертелеком. Купив плату, поставив горизонтальною поляризацією з новою платою. 

Працюває... 32 канали:af:

так каналіввсього  32 але 30 пустий:umora:

 

мені нічого шукати зразу не довелость антена стояла, кабель був цілий, але все прийшлось  переробляти, переносити ...... як виявилось стара плата на диво працює:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи є вже BISS ключі для закодованих від учора каналів, мене цікавить ICTV

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перевіряв по спутнику, з цікавого залишились канали "Трофей" , "Фауна",  "Дача" все решта , що домашніх  цікавило закодовано, Т2 працює якість зображення цілком задовільняє, ......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ромео сказав:

Згадав про горище! Відшукав там стару антену від Інтертелеком. Купив плату, поставив горизонтальною поляризацією з новою платою. 

Працюває... 32 канали:af:

А хто сміявся з мого горища:umora:. Там ще не таке можна знайти.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Нашёл программы для бесплатного просмотра теле программ . Смотреть почти можно всё , только надо тернет нормальный . Хочешь иностранный или русскоязычный , украинский , без проблем .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З переліку найбільш популярних таких порталів, де можна дивитися Інтернет-ТВ безкоштовно без реєстрації, варто відзначити:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Міхал-69 сказал:

З переліку найбільш популярних таких порталів, де можна дивитися Інтернет-ТВ безкоштовно без реєстрації, варто відзначити:

Вот ещё подкину один . правда может понадобится плеер если смотреть в поисковиках других , в хроме есть и работает .У меня мозила стоит , подтянул плеер .http://tuchkatv.org/  http://acetv.org/player3

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З переліку найбільш популярних таких порталів, де можна дивитися Інтернет-ТВ безкоштовно без реєстрації, варто відзначити:

Всё хорошо, только доступе росея ТВ в обширном списке .

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, BeeDeny сказав:

Всё хорошо, только доступе росея ТВ в обширном списке .

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk
 

На ок.тв. в самому низу є блок українських. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.02.2020 в 12:22, blek-269 сказал:

только надо тернет нормальный

пустячок... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

ontivi .com -  є доступні хороші канали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Новый сервис IPTV, Никаких абонплат до конца 2021 года.

https://ott.blue/?lang=ru#reservation

для того что бы попасть к ним на форум нужно приглашение тех кто уже там зарегистрирован.
кто хочет могу скинуть приглашение, напишите мне в личку Вашу електронку которую Вы указывали во время регистрации и получения ссылки на плейлист.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30.01.2020 в 22:51, ромео сказав:

Згадав про горище! Відшукав там стару антену від Інтертелеком. Купив плату, поставив горизонтальною поляризацією з новою платою. 

Працюває... 32 канали:af:

Рік прожили лише з інтернетом. 30.12 теж зробив подібні маніпуляції лише з "польською" антеною. Був би час дивитися ті всі 32 канали...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, arki сказал:

Новый сервис IPTV, Никаких абонплат до конца 2021 года.

https://ott.blue/?lang=ru#reservation

для того что бы попасть к ним на форум нужно приглашение тех кто уже там зарегистрирован.
кто хочет могу скинуть приглашение, напишите мне в личку Вашу електронку которую Вы указывали во время регистрации и получения ссылки на плейлист.

Скажите пожалуйста чем этот сервис так защищён что такая конспирация ?  Вызывает подозрение что это всё халява которая наказывается законом , если так законспирировано .  Я могу смотреть все каналы что показывает у нас по Т2 и по тернету есть программы  русские белорусские , украинские ,английские  всё и не пересмотришь . Я не понимаю что за конспирация такая ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шульц сказал:

Був би час дивитися ті всі 32 канали...

вам достатньо 32 канали, будь ласка а багато хто говорить що там немає що дивитися. а там де я скинув ссилку тематичні касові канали, плюс для дорослих є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надоело где попало смотреть футбольные матчи , в этом году подключил платную подписку на олл ТВ  за 100 грн в месяц . Удобно ! проплачиваю только те месяцы когда футбол ! не реклама )))) может кто тоже страдает...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, aleksandrfeed сказал:

в этом году подключил платную подписку на олл ТВ  за 100 грн в месяц

там тоже есть футбольные каналы и безплатно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, arki сказав:

там тоже есть футбольные каналы и безплатно

На 2021 тендер на єврокубки  та деякі європейські чемпіонати виграв мегого!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 17.01.2020 в 21:39, ромео сказал:

під час пошуків, мяко кажучи, офігел від нашого бізнесу...

Не збирався до цієї теми. Та от на погодних сайтах настирливо (прям без мила в зад) рекламується HQCI TV T2. "Чудеса японських технологий..." Ціна невелика. З поваги до Японії можна б і замовити. Можливо там якийсь "супер-гіпер-пупер" підсилювач на "вічних" батарейках. Не покидає відчуття "лапші на вухах".:crazy:

 

В 14.01.2020 в 19:03, blek-269 сказал:

Т2 самый простой и дешёвый способ  даже если денег мало , а хочется смотреть .

То правда! Вищезгадана реклама добирається до найбідніших. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Петрович 49 сказал:

Не збирався до цієї теми. Та от на погодних сайтах настирливо (прям без мила в зад) рекламується HQCI TV T2. "Чудеса японських технологий..." Ціна невелика. З поваги до Японії можна б і замовити. Можливо там якийсь "супер-гіпер-пупер" підсилювач на "вічних" батарейках. Не покидає відчуття "лапші на вухах".:crazy:

 

То правда! Вищезгадана реклама добирається до найбідніших. :(

Если нормальный тернет  то не надо не каких приставок всё есть смотри не хочу любое . У меня тернет включин по 15 часов . Вот на летнем точке поставил антенну  хмары , но время нет настроить  да и не знаю будет работать , спутник  так там нечего смотреть задолбали политикой . Как то решим .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...