Jump to content

arki

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  488
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

438

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  саду
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  местные помеси

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. цікаво, в кого яка вартість дров? по регіонах. я на житомирщині машина дров, метровки, двухметровкі, береза 4800грн, поколані 5800грн. це середня ціна, є більше є і менше
 2. і тим більше ті з яких виходив останній росплід. деякі стверджують що останньому росплоді має бути само більше кліща. ні, коричневі, темно-коричневі
 3. Якось забув написати,що після того як вийшов росплід в полісянки, забирав кілька рамок і побачив що вони в дірках, для чого бджоли полісянки повигризали дірки в стілнику? А сьогодні говорив зі Столяром і згадав про це, на що він відповів що бачить це частенько і навіть бачив як бджоли вигризали і викидали личинку бджоли з кліщем. Невже лісова бджола таким способом знищує кліща? Чи може вони відчувають домішки у вощині?
 4. один знайомий росповідає що щавельку перед проливом розбавляє в дистильованій воді,підігрітій до 50градусів, і додає 40-50гр цукру. хтось ще так робить?
 5. а если как в моем случае, вначале простая деревянная заставная а затем теплая?
 6. На днях після обробки Біпіном-Т встановив теплі заставні але одразу за деревяними заставними. Росповів знайомому а він і каже що було б тепліше якщо теплі заставні ставив без деревяних. На мій погляд яка різниця по теплу, просто не так бджоли гризтимуть теплі, якщо стоятимуть за діафрагмами. Хто що думає з цього приводу?
 7. мабуть не веде відбір по миролюбності значать, чим чістіша матка тим вища вірогідність передачі своїм дочам гко. потрібно комплексно оцінювати, як морфомерія так і гко. доречі вчора обробляв біпіном-т, в тому числі і полісянку, як завжди, димарем не користувався, сиділи в клубі, клуб сів на 4х рамках, одна була порожня без бджіл, подумовую ще до зими підсилити бджолами на рамках.
 8. отож бо... вибачте, не хочу нікого образити. тоді як можна стверджувати що то полісянка? просто по характерних ознаках? тоді можна такого навигадувати, це як пальцем в небо. як я цього літа , купив десяток маток одної з порід і вирішив видібрати кращих.. але коли половину переміряли то виялися звичайні помісі а по поведінці, печатці, забарвленню бджіл і тд пару сімей відповідали тій породі і гадав що будуть і по морфометрії відповідати на відсотків хоча б 60-70.
 9. Ви робили проміри тих сімей з якими працювали? тобто чи ви впевнені в чистоті тих сімей? можливо то були помісі
×
×
 • Create New...