Jump to content

Петрович 49

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,555
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,007

2 Followers

About Петрович 49

 • Rank
  Загоруйко В.П.
 • Birthday 01/01/1949

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Харьков.

General Information

 • Пасека в
  Харьковская обл. Купянский р-н.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Дадан,лежаки двухэтажные 18р.
 • Порода пчел
  Укр. степная,помеси.

Recent Profile Visitors

2,349 profile views
 1. Я Вас зрозумів. Ви мене ні. Шкода! Дискусія про ефективність тієї чи іншої системи вуликів в цій темі недоречна.
 2. Вибачаюсь, порада не мені, але вона занадто строга. Ну, не можна починати пасічникування з підпалу вулика.
 3. Рамок брати побільше і з розплодом, аби в основній сім'ї утворився хоч якийсь вакуум. Гніздо значно розширяють. Замість забраних рамок - суш + вощина. Маточники видаляють, крім одного Спочатку вони подумають, що для рою льотних мало. Згодом молодняк стане на крило, вилупиться матка і віник Вам не допоможе... Занадто спрощено ви описали "думки" бджіл. Обидва прийоми дієві, хоч і кропікі.
 4. У меня после подрезки в большинстве случаев ТС. Скорее всего травмирование матки. Спешка. Неисправимый "пасечник выходного дня". Применяю в исключительных случаях. Подрезка крыла матки не выводит семью из роевого состояния. Как дурковали - так и будут дурковать, периодически отдыхая перед летком. Если "зевнете", через неделю -две выйдет ещё больший рой с молодой маткой. А эти слабо прогнозируемые по времени вылета и по месту первой посадки. С уважением!
 5. Почніть з п. 4). Не захоплюйтесь привабливими новинками, яких зараз безліч. Я починав з " Якщо маєте бджіл" Радіонов, Шабаршов. По п. 1). Чотири льотки, бо розраховано на зимове утримання 2х сімей. Якщо одна невелика сім'я - два зайві. Нижній в літню пору - основний (прохід бджіл). Верхній - вентиляція взимку і під час бурхливого взятку. Зверніть увагу (поки вулик без бджіл), чи є добре підігнана глуха перегородка (Діафрагма). Знадобиться. 2) Для однієї -двох сімей немає суттєвого значення. Як на мою думку, з карпаткою Вам буде комфортніше. 3) Використовуйте, що під рукою. На
 6. Пропоную спрщену инструкцію по кленкам. Не судіть строго, у кожному регіоні свої особливості. Звісно, слушні зауваження, доповнення вітаються. 1. Цветут до распускания листьев в апреле - мае. Перед садами. а) Ясенелистый (американский). Форма листьев в самом названии. Сорняк невыносимый, губитель пустующих деревень. б) Остролистый (обыкновенный). Форма листьев типичная для клёнов. Бывает используется для озеленения. в) Сахаристый (канадский). Форома листьев типичная (ну как у канадских хоккеистов на футболках). Осенью во всех бледно-желтые крылатки. б) и в) сильн
 7. Той "дехто" не викликає довіри, м'яко кажучи. - Вже нектар бачить, а він, здається, з Білорусії? - В нього бджола вже помінялась! Як вдалося визначити? - Не бачить аскофферозу. Та хіба в такий час він буває? - Проти підкормок, а залишки пакетика на брусках лишилися. - "Дурь полнейшая!!!"- це коли дві-три рамки бджоли посажені на десять. Ролик = довжині кола: nDR. А народ дивиться, лайкає...
 8. То Ваші хоч якось "работают на вынос". Червона зона!!! Якщо нижный льоток закритий.
 9. Правильно! Якщо відкриті обидва. В верхній ближче до розплоду заносять, в нижній викидають відпрацьоване. Бджоляна логістика! А взагалі, як на мене, верхній льоток в теплу погоду і за відсутності бурхливого взятку - то "баловство".
 10. Продаються в Куп'янському р-ні Харківської обл. 4-5 бджолосімей без вуликів. Рамки дадан. Обсижують на даний час більш 10 рамок. Продає інвалід за станом здоров'я, т. 099-941-00-25 Микола.
 11. Що до інших тварин. Наперед скажу, правду і тільки правду, але в іншому подвір'ї, в іншому селі це може видаватись сумнівно. Тож з досвіду родичів, сусідів і власного (я ж таки найстарший)) тезісно: - Кури і бджоли співіснують мирно (цесарок і бройлерів я не розглядаю). Але траву не косять. - Гуси - то нахаба! Галасливі, подавай їм воду (а в нас з цим туго), довбуть все підряд: глиняний сарай, молоді деревця, залишений у дворі автомобіль чи мотоцикл. Осінню літають через паркан. - Найбільш підходящі для двору - індовутки. Спокійні, невибагливі, самі висижують потомство. - К
 12. Ага! Щоб траву косили і погоду вгадували. Не те, що Тимко III, отой дармоїд з біостанції ХНУ ім. Каразіна. Мало їх лишилося, зникаючий вид. Миролюбиві, пильнують стоячи, окраса степу (як і верба плакуча), в Куп'янську є пам'ятник байбакові. Недалеко від пасіки жили раніше, метрів за 300, на місці силосних траншей. Далекувато - можна би було огородити разом з пасікою. Коли проїздив, зупинявся напроти. Стоїть стовпчик, спотерігає, йду по дорозі - нуль реакції. Варто зроботи пару кроків в траву - ховається. Я ступив на їх територію. Намає вже понад 10 років.Без втручання людини не обійшлося.
 13. Вострите лыжи, качайте колеса... Пора!1-2 апреля +13-+15*. Это по GISMETEO. Надеюсь, не розыграш на 1 апреля.
 14. Геніально! А я раніш думав, що дошки для вулика підбирають. А тепер вулик під наявні дошки. Колись ходила байка, що Рут взяв розмір 230 через те, що йому попались під руку такі ящики з-під снарядів.
×
×
 • Create New...