Jump to content

Шульц

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  709
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,026

1 Follower

About Шульц

 • Birthday 01/11/1967

Profile Information

 • Location
  Черкаська область

General Information

 • Пасека в
  садку
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  БК 10/145, ППС
 • Порода пчел
  Бакфаст

Recent Profile Visitors

2,162 profile views
 1. Це називається - когнітивний дисонанс. А кондиціонер на скутері просто зустрічний потік повітря, який настільки гарячий що не охолоджує на будь-якій швидкості.
 2. Вдень було +33. Їздив на скутері в Звенигородку (6км), кондиціонер ввімкнений на повну, а однак жарко. Ніхто не підкаже скутер ямаха з водяним охолодженням, що може бути з кондиціонером? PS. Ввечері їзив по селу, то кондиціонер вже працював нормально.
 3. Це у Вас якийсь ранній в мене в зоні досяжності сантиметрів 50 максимум. Шкода що всі сіють одночасно мої бджоли покривають поля семи фермерів. І в цьму році майже все під соняхом. У нас після обіду і десь до 18 ввесь час моросило.
 4. Вчора в 11,20 я подумав що в мене прорвало водопровідний шланг (який я на ніч закриваю, бо там 4 атм.) я вибіг надвір, а ні там СБДячить.
 5. То від нас Вам посилка. У нас вже третій раз з 17 години пристойно так мочить і усе в Вашу сторону суне, хіба якийсь промахнеться
 6. Зазвичай початок цвітіння дрібнолистої на 10 днів пізніше. В лісі у нас лише дрібнолиста. А в Звенигородці не дуже багато широколистої, скажу своїм бджолам, щоб в Звенигородку не летіли, там через річку страшно, (хоча до липи їм всього 3км) А я то думаю, що в нас ввесь день гримить, а то у Вас СБД. Судячи з прогнозу з півночі і взавтра добряче СБДітиме. Поки писав вже СБДануло. М'яко кажучи валить. ой вибачаюся СБДить.
 7. Вільховець також не зачепило, ймовірно Тарасівка, Шевченкове, Моринці, а можливо навіть ближче Хлипнівка, Гудзівка. Геть поряд було видно як з хмари падає дощ. Може навіть зачепили ті райони Звенигородки що прилягають до Хлипнівки і Гудзівки. Не шкодуйте, не хочуть чомусь тягнути
 8. Правильна думка. Я такі витрусив на землю, вулик прийняв, крапка. Гратися. щоб врятувати 3 рамки вже не дуже молодої бджоли не варто.
 9. Малуватий привіс значить, раз його можна конвертувати в розплід.
 10. У нас аналогічно два попередніх роки не було, то цього року квітів море. Але поки бджіл там практично нема, мабуть нема що брати
 11. Так я так і написав ВІД В24МАА Трутень В100КАА
 12. Це і не стара в мене є матка ШО 17 року від В24МАА поки шпарить як кулемет.
 13. "Совпадєніє" не думаю у мене теж одна в ройовому всі бджоли під прильоткою висять, у вулику 12 маточників запечатаних, матки нема, всі маточники на одній рамці і на якихось пласмасках, здається "цоколі" називаються. Як вони збираються відлітати, як я накрию в понеділок маточники, знову ж таки пласмасками, здається "бігуді" звуться.
 14. Ще пару днів такої погоди і бджоли виженуть трутнів зимувати і вже ніхто роїтися не буде.
 15. У Вас бджоли є? Якщо вірити Вашому профілю, то Вашу пасіку та кількість, що на фото з'сть приблизно за тиждень всю без залишку. І ніякої гордості, проста необхідність, загальна кількість візуально помітно не зменшилась
×
×
 • Create New...