Перейти к содержанию

Наша лінія


Ю.М.

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, MaXUA123 сказал:

Ого і це все при серійному виробницві може коштувати менше 8000!!!! Ще й з шнеком для забрусу. Я вражений

Звичайно я ще недоріс щоб купити лінію. Але якщо все нормально працюватиме, то на мій погляд це буде непогана пропозиція.

Ще раз підкреслюю, програма запуску серії, випробування на пасіках,  відповідно робота над помилками, займе 2-3 роки. Ви підтягнетесь!!!

Але починати треба зараз, а не коли Вам припече, а нас задавлять...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, MaXUA123 сказал:

Ого і це все при серійному виробницві може коштувати менше 8000!!!! Ще й з шнеком для забрусу. Я вражений

Эту линию я смотрел в деле. Сделано на века и работает как швейцарские часы. Цена вопроса 13 евро. :hmm:

То что вижу здесь мягко говоря,  сильно сырое. Но за 8. :)

 

16 часов назад, senber сказал:

Я очень плохо отношусь к совместной собственности, а тем более к кооперативной. Собственник я.

Остается только:

1) придумать какими коврижками заманить к себе на откачку пасечников из ближайших окресностей, предварительно укатав перейти на унифицированную рамку.

2) каким способом обезопасить всех участников "груповухи" от "попандоса" если вдруг у кого-то зашкалит антибиотик.

16 часов назад, senber сказал:

Но это просто мой комплекс. В принципе, схема рабочая.

Согласен на все сто. Подсолнух давят на масло с незапамятных времен. Да и ветряные мельницы еще не так давно успешно махали крыльями а мельник на селе был уважаемым человеком хоть в тихаря и считался довольно зажиточным куркулем, дерущим семь шкур с несчастных хлеборобов.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О линии задумываюсь уже давно.

Из тех что видел на сегодня больше нравится такой вариант.

5bdc4a3ad0085_.thumb.jpg.c492ddd29f2b31af16b1d5f89bbe759d.jpg

Плюсы этой линии - простота, цена и длина линии 3300мм, а следовательно можно установить в помещение длиной 5-6м. Это не маловажный фактор, т.к. делает возможным использования для откачки меда уже имеющихся помещений, а не строительства цеха длиной 9м.

Распечаткой от этой линии пользуюсь 3 года. Результатом доволен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Ысч сказал:

"груповухи" от "попандоса"

страх відстать від " поїзда" і добиратись до пункту призначення на самокаті зробить свою справу, а взагалі то про це ну дуже рано говорити, я просто предположив що такий варіант її експлуатації також можливий, ця лінія пасіку в сто сімей обслуговуватиме всього три дні на рік( приблизно) а якщо таких пасік п*ятьдесят, це вже п*ять місяців роботи, одна пасіка на сто сімей буде працювати на лінію три роки, а гуртом то вже інша срава і менші затрати на лінію в рази, колись обмізковував цю ситуацію так думав що такі як Нагорнюк чи Очколас( наприклад) можуть надавати послуги по відкачці на своїх лініях і заразом викупляти продукцію, ось Вам і співпраця і кооперація, ну це звісно моя фантазія, але ж чом би і ні, завантажив в буса сто корпусів, здав через ваги, через деякий час забрав і всі красиві, всі сміються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Ысч сказал:

Остается только:

1) придумать какими коврижками заманить к себе на откачку пасечников из ближайших окресностей, предварительно укатав перейти на унифицированную рамку.

2) каким способом обезопасить всех участников "груповухи" от "попандоса" если вдруг у кого-то зашкалит антибиотик.

Согласен на все сто. Подсолнух давят на масло с незапамятных времен. Да и ветряные мельницы еще не так давно успешно махали крыльями а мельник на селе был уважаемым человеком хоть в тихаря и считался довольно зажиточным куркулем, дерущим семь шкур с несчастных хлеборобов.:umora:

1. Так вот в этом и суть кооперации  (я так думаю). Все должны быть на одной рамке, все должны быть на одинаковых корпусах, все должны использовать одни медпрепараты и в определённое время,  все должны понимать, что несут ответственность за свои бока и отклонения от "протокола кооператива". Эта тема ещё длиннее, чем про линию по откачке. Громада должна возрождаться снизу. Для этого нужно... Короче,  о чём мы здесь говорили?... :).
2. Ну это проще простого. Отбираются пробы с каждой партии, опечатываются - и в сейф... Как появились бока - открыли сейф и отдали всё на анализ. Весь банкет за счёт диверсанта. Если умышленная диверсия, то в двойном размере. Если простая оплошность, то все расходы с его мёда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, andrey88055 сказал:

О линии задумываюсь уже давно.

Из тех что видел на сегодня больше нравится такой вариант.

5bdc4a3ad0085_.thumb.jpg.c492ddd29f2b31af16b1d5f89bbe759d.jpg

Плюсы этой линии - простота, цена и длина линии 3300мм, а следовательно можно установить в помещение длиной 5-6м. Это не маловажный фактор, т.к. делает возможным использования для откачки меда уже имеющихся помещений, а не строительства цеха длиной 9м.

Распечаткой от этой линии пользуюсь 3 года. Результатом доволен.

Чія лінія 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, senber сказал:

Отбираются пробы с каждой партии, опечатываются - и в сейф... Как появились бока - открыли сейф и отдали всё на анализ. Весь банкет за счёт диверсанта. Если умышленная диверсия, то в двойном размере. Если простая оплошность, то все расходы с его мёда.

А если форс-мажор? К примеру соседи решили пару сотен бройлеров выпоить гентамицином а пчелки малехо попили из поилки?

Мне думается проще будет после каждого участника "груповухи" все вымыть "Керхером" высушить обдувкой из компрессора и слить технические остатки меда в "общак".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Ысч сказал:

А если форс-мажор? К примеру соседи решили пару сотен бройлеров выпоить гентамицином а пчелки малехо попили из поилки?

Мне думается проще будет после каждого участника "груповухи" все вымыть "Керхером" высушить обдувкой из компрессора и слить технические остатки меда в "общак".

А, ты про это? Я тебя не понял.
Так конечно надо мыть после каждого "клиента". Однозначно. А "технические остатки" на медовуху... и на Спаса песни петь хором. ))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, djdf сказал:

Чія лінія 

Написал в личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.10.2018 в 16:24, dacha сказал:

Могти - то могут! Да не делают!:IMHO1:

Подаю скорочено свою статтю журналу "Бджолярський круг" №2 2018р

          У нас є лінія!

  Звертаюсь до критиків та песимістів. До тих, хто кричить "все пропало" і до тих, хто тікає з України - ми працюємо!!! Свідомо, без вагань вже 4 роки не даємо реклами в СМІ, але кожного року на зустрічах пасічників, виставках та семінарах нам є що показувати і на запитання: "а що у вас нового?", ми готові звітувати і двічі і тричі нарік, бо головна наша ідея - не зупинятись на досягнутому, а головний девіз: "Ми робимо те, що інші не вміють, не можуть, або не хочуть!"  Незважаючи на труднощі і проблеми, які так люблять смакувати диванні експерти, ми всього за 8 років створилицілу серію нового обладнання. Причому нового не тільки для українського ринку. Але залишалась непідкореною головна висота - автоматична лінія для відкачування меду. Три роки ми намагалися домовитися з зарубіжними виробниками про спільне виробництво, три роки вели переговори про кооперацію та часткове виробництво лінії в Україні, але марно. Як заявили представники Французької фірми "Томас": "нам потрібно завантажувати своїх робочих"!  А нам наших не потрібно?!  І рішучі слова Віталія Івановича Нагорнюка "та пошліть ви їх..." були останнім поштовхом до дії. Тим більше, що ми вже виросли з коротких штанців. І от 31 липня, 2018року, у вівторок, відбулись ходові випробування ПЕРШОЇ! НАШОЇ! УКРАЇНСЬКОЇ! лінії!!!

  Успішні випробування: "Вона працює!" Чи все ідеально? Ні! Але є базова модель і є досвід проектування, є творчий колектив і є велике бажання "завантажити" саме наших робочих, наших постачальників, наших клієнтів, посередників і перевізників. І ще раз підкреслити: " Україна - медова країна" завдяки не тільки людям та природним ресурсам, а й технічному оснащенню! Геть розмови про відставання! Ми вийшли на світовий рівень і рухаємося далі, до нових висот!
 
           У нас є перспектива!
 Нам 8 років, іде дев"ятий... Ми пройшли важкий шлях від першого електроножа до сучасних механізмів долаючи багато перепон. Нас не пустили на Апімондію в Києві, а обіцяли безкоштовне місце, наше виробництво падало разом з гривнею і страждало від війни. Ми сиділи без зарплат і раділи першим весняним ярмаркам, падали з ніг у гарячий літній сезон і втрачали людей... Але в основу розвитку підприємства були закладені правильні принципи:
- Ми довіряємо нашим клієнтам! Оплата замовлення тільки після отримання, навіть при відправці за 10 000 км.
- Ми відповідаємо за якість нашої продукції, навіть на відстані 10 000 км. 
- Ми цінуємо тих, хто цінує колектив і вміє працювати.
- Ми враховуємо менталітет українця і не ставимо відеокамери.
- Ми робимо ставку на молодь.
- Нових працівників запрошує колектив, адміністрація тільки погоджує.
- Ми зростаємо і це має відображатись на нашій зарплаті.
- Ми можемо більше!
     І от ці "ветерани" підприємства, яким по 30 років бачать іноземні делегації, що приїздять до нас за товаром, спілкуються з пасічниками і чують хороші відгуки про свою роботу. Хіба це не перспектива розвитку, чи не приклад для інших? Особливо в наш час і в наших умовах???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Наша лінія

Юрій Михайлович, на мою скромну думку ви пропустили один еволюційний крок в розвитку свого продукту, а саме - автоматична розпечатка. Можливо я помиляюсь, але чомусь думається, що попит на автоматичну розпечатку, як окремий агрегат, був-би більший ніж на всю лінію. 

  • Подобається 3
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Юрій Михайлович, на мою скромну думку ви пропустили один еволюційний крок в розвитку свого продукту, а саме - автоматична розпечатка. Можливо я помиляюсь, але чомусь думається, що попит на автоматичну розпечатку, як окремий агрегат, був-би більший ніж на всю лінію. 

Правильно, когда производительность распечатки соответствует произодительности медогонки. В моем конкретном случае весь процесс откачки тормозится производительностью 8р медогонки. Т. е. я регулирую процесс количеством людей на ножах. На акации участвуют 2 человека с ножами и один на медогонках. На подсолнухе на распечатку добавляю третьего, редко четвертого. 

Если я куплю автоматическую распечатку, у меня сразу появится потребность обновлять медогонки, так что линия в сборе более предпочтительна. 

Очень сомневаюсь, что уже сейчас у кого-то стоит медогонка, способная обслужить автоматическую распечатку, ведь большую часть времени она простаивает, пока идет работа вручную ножами или вилками. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Mаксим сказал:

Правильно, когда производительность распечатки соответствует произодительности медогонки. В моем конкретном случае весь процесс откачки тормозится производительностью 8р медогонки. Т. е. я регулирую процесс количеством людей на ножах. На акации участвуют 2 человека с ножами и один на медогонках. На подсолнухе на распечатку добавляю третьего, редко четвертого. 

Если я куплю автоматическую распечатку, у меня сразу появится потребность обновлять медогонки, так что линия в сборе более предпочтительна. 

Очень сомневаюсь, что уже сейчас у кого-то стоит медогонка, способная обслужить автоматическую распечатку, ведь большую часть времени она простаивает, пока идет работа вручную ножами или вилками. 

Можно поставить не одну медогонку, а две. 
Но прелесть линии в том что она не только распечатывает. Но и ускоряет сопутствующие процессы, такие  как загрузка/выгрузка рамок, накопление рамок и т.д.

Много времени уходит на тасовку рамок, когда не хватает обьема накопительного стола.  Доставать рамки с корпусов и ставить их обратно и т.д.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Юрій Михайлович, на мою скромну думку ви пропустили один еволюційний крок в розвитку свого продукту, а саме - автоматична розпечатка. Можливо я помиляюсь, але чомусь думається, що попит на автоматичну розпечатку, як окремий агрегат, був-би більший ніж на всю лінію. 

Автоматичну розпечатку окремо від лінії зробили у Вінниці ( Бі-стар). Я вважаю що всі агрегати повинні бути зв"зані конструктивно, а продавати в роздріб - будьласка. При одній умові- серійному виробництві. 

 Зараз, в зв"зку з падінням ціни на мед, у виробників обладнання(всіх і у нас зокрема) гряде катастрофа - розбігаються люди! Тому коли ціна підніметься (а це обов"язково буде!) цілком реально, що лінію вже не буде кому робити...:(

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

    Чим відрізняється наша лінія.

Перш за все ціною. Не зважаючи на проблеми постачання якісного металу, електрообладнання, електроніки системи управління, ми знаходимо оптимальні рішення і намагаємось працювати з перевіреними колегами з українських підприємств. Тобто на комплектуючих економити на будемо! Металу українського немає, але будемо використовувати якісну харчову нержавіючу сталь і на металі також економити не будемо! Залишається, як не прикро, економити на зарплаті, податках і на умовах праці. Але головне завдання - економія за рахунок правильних і прогресивних інженерних рішень.
  Це не завжди подобається замовнику, але ми послідовно доводимо, що за малі гроші можна отримати обладнання "не гірше". Якщо Ви хочете мати "краще" - потрібно заплатити щонайменше таку ж ціну, як у конкурентів. Коли замовники це зрозуміють, ми вже будемо готові зробити краще і надійніше, а головне забезпечити технічне обслуговування нашого обладнання.
  Сервіс - наше все! Ми зможемо протягом доби доїхати в будь який куточок України і допомогти вирішити технічні проблеми. Спробуйте протягом доби отримати запчастини з Франції або Фінляндії. Особливо коли "пече"!
   А ще ми плануємо отримати економію за рахунок серійного виробництва та зимового виробничого циклу. Адже виготовлення серії виробів завжди зменшує затрати на одиницю продукції. Оптимально брати до 50% попередньої оплати на пів року, зменшуючи ціну на банківський відсоток, який би принесли ці гроші на депозиті. Реально для початку виготовляти 3-5 ліній одночасно. А оскільки виробничий цикл виготовлення займе кілька місяців, вигідно це робити під меншу зарплату, коли підприємство не перегріте терміновими замовленнями. Тобто скидки зимою і при умові кредитування, і повна ціна влітку. Така система у нас відпрацьована на простіших виробах. 
   Також є кілька технічних рішень, які ми залишимо незмінними, оскільки вони у нас відпрацьовані. Це зокрема електричний підігрів ножів, бо так значно дешевше і економніше. Живлення лінії від мережі 220 В, оскільки підключати 380 дорого і не завжди можливо. Загальна потужність не більше 3 квт, а при роздільному включенні медогонки і обрізки - до 2 квт, що дозволить використовувати навіть мобільні генератори.    
  Також доцільно робити лінію під рамки 230 і 145, без даданівської на 300. Це також дає економію до 10 відсотків ціни (менша кількість металу).
  Таким чином можна досягти зниження ціни в 3-5 разів порівняно з зарубіжними аналогами.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Можно поставить не одну медогонку, а две. 
Но прелесть линии в том что она не только распечатывает. Но и ускоряет сопутствующие процессы, такие  как загрузка/выгрузка рамок, накопление рамок и т.д.

Много времени уходит на тасовку рамок, когда не хватает обьема накопительного стола.  Доставать рамки с корпусов и ставить их обратно и т.д.  

Об этом и речь, распечатывающий агрегат сам по себе не решает проблем, а требует усовершенствования всех остальных операций для уравнивания производительности этих операций. Потому линия если и интересна, то только в сборе. 

Даже такая мелочь, как шнек для забруса или центрифуга - вроде бы не компонент первой необходимости, но при объемах распечатки на линии придется сильно заморочиться с ваннами и отстойниками. Вот так одно за другое цепляется. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

     Про гроші!
Ціна на нашу лінію повинна бути доступна!  Тому для запуску в серійне виробництво потрібно провести заходи для підготовки приміщення, навчання чи підбору необхідних спеціалістів та розробку всього комплекту технічної документації з урахуванням подальшої сертифікації даного обладнання на відповіднісь нормам СЄ.
  На підготовку виробництва завжди виділялись значні кошти, тому що від якості проведення підготовчих робіт напряму залежала якість та ціна випущеної продукції. 
Коштів на якісну підготовку виробництва ми не маємо!
 Якщо робити так як робимо - матимемо ціну на лінію близько 12 тис євро з програмою випуску - 3 лінії на рік. Перспективи збільшення кількості - примарні: тобто зробили одну, продали, зробили ще одну.
Якщо вкласти трохи грошей можна отримати ціну лінії 7 тис Є, але при умові випуску не менше 10 ліній на рік.
Враховуючи що 2/3 коштів іде на закупку металу та комплектуючих, плюс підготовка ввиробництва, потрібно мінімум 5тис х 10 х 2( підготовка виробництва) =100 тис євро, або 3 200 000 грн.
Майте на увазі - це мої скромні розрахунки, за які я відповідаю.
Якщо залучати інвестора, потрібно додати прибуток інвестора, мінімум 20%.
Якщо залучати банк, потрібно додати комісію банку - мінімум 50%.
Якщо залучити державні кошти -додати мінімум 100% та ще й глобальна перевірка використання коштів.
 Вихід один - просити гроші у пасічників, тобто створити інвестиційний фонд для впровадження нової техніки, чим ми і плануємо занятись найближчим часом. 
Сподіваємось на Вашу підтримку. 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Ю.М. сказал:
Вихід один - просити гроші у пасічників, тобто створити інвестиційний фонд для впровадження нової техніки, чим ми і плануємо занятись найближчим часом. 
Сподіваємось на Вашу підтримку. 

Тобто за природою акціонерне товариство, але без акцій? Як ви прануєте юридично залучати ці інвестиції? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Mаксим сказал:

Тобто за природою акціонерне товариство, але без акцій? Як ви прануєте юридично залучати ці інвестиції? 

Я це вже писав на початку теми. Реально - як особисту позику під розписку, звітувати - через сайт, або на точку. Мені зараз потрібні гроші тільки на метал, який мені дають також з відтермінуванням платежів. Таким чином можна виграти час до початку нового сезону. 

Розглядаються також інші варіанти. Тому і раджусь з громадою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ICO – Initial Coin Offering, первичное размещение монет. Проще говоря, это такая своеобразная, новая форма инвестирования, которая появилась благодаря возрастающей популярности криптовалют. То есть по сути, ICO – не что иное, как сбор денежных средств для какого-то проекта.

Чому б не спробувати вам створити ICO?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ю.М. сказал:

Автоматичну розпечатку окремо від лінії зробили у Вінниці ( Бі-стар). Я вважаю що всі агрегати повинні бути зв"зані конструктивно, а продавати в роздріб - будьласка. При одній умові- серійному

Цяж розпечатка гарно прилаштовуєься до лінії яку пропонують 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, djdf сказал:

Цяж розпечатка гарно прилаштовуєься до лінії яку пропонують 

Можливо я просто не бачив, але на виставках, на яких "Вінницькі" показували свої вироби досі не було цілісної лінії, а тільки окремі агрегати. Крім того дуже велика різниця агрегатів по висоті. Але я не прагну в цій темі критикувати когось. Нам всім вистачить роботи , якщо виживем...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Юрій Михайлович, Ви вже зробили лінію, продайте мені насос , чекаю в черзі вже з весни.,.., 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Єдине, що можу сказати- чекайте ще. Ми припинили виробництво насосів, сушарок, і кілька видів ножів щоб зробити лінію. На ці роботи витратили значні кошти, але готові до серійного виробництва. Проблема одна - де взяти кошти?

Для серійного виробництва насосів ( 20 шт) нам потрібно: купити 20 мотор-редукторів 5тис х 20 = 100 тис, частотний регулятор 2тис х 20 = 40 тис, електричні комплектуючі , метал, інструмент, аренда приміщення, електроенергія, податки, комісія банку, зарплата,  .... 200-250 тис грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні дякую, більше чекати не буду, домовився вже у другому місці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...