Перейти к содержанию

Наша лінія


Ю.М.

Рекомендуемые сообщения

9 часов назад, uam_63 сказал:

 

 

А медогонку де можна глянути .

До кінця серпня плануємо випробувати в роботі, тоді й покажемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Немного потренировавшись снял ещё работу ножа Юрия Михайловича 

Теперь можно посмотреть в   реальном времени ,сколько нужно время на рапечатку и зачистку рамки 

Оборудование для любителькой пасеки не заменимое 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Мико сказав:

Немного потренировавшись снял ещё работу ножа Юрия Михайловича 

Теперь можно посмотреть в   реальном времени ,сколько нужно время на рапечатку и зачистку рамки 

Оборудование для любителькой пасеки не заменимое 

 

Неоднозначний початок ролика. :ah:

При такому типі обрізки потрібно мати продуктивну систему відбору меду із забрусу. Та і рамки у мене через одну. які потрібно було б дорізати ножем. гострим електроножем Гуслія виходить також доволі швидко при необхідному досвіді. ;) А от швидкість очищення рамки від воскових наростів зверху і знизу я оцінив. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Мико сказал:

Немного потренировавшись снял ещё работу ножа Юрия Михайловича 

Теперь можно посмотреть в   реальном времени ,сколько нужно время на рапечатку и зачистку рамки 

Оборудование для любителькой пасеки не заменимое 

 

Дякую за похвалу! Приємно дивитись на таку роботу і прекрасно, що є такі люди, як Романович, що не зупиняються на досягнутому!

Але по ножу бачу кілька неприємних моментів (крім помпи):

1. Важкі рамки і для жіночих рук, мабуть, непридатний;

2. Вправо - вліво рамку рухать також нелегко;

3.Спина у Вас, Романовичу не в найкращому положенні для такої роботи.

Висновок: треба ще думать як крім продуктивності зробити роботу легшою на руки... :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Ю.М. сказал:

Дякую за похвалу! Приємно дивитись на таку роботу і прекрасно, що є такі люди, як Романович, що не зупиняються на досягнутому!

Але по ножу бачу кілька неприємних моментів (крім помпи):

1. Важкі рамки і для жіночих рук, мабуть, непридатний;

2. Вправо - вліво рамку рухать також нелегко;

3.Спина у Вас, Романовичу не в найкращому положенні для такої роботи.

Висновок: треба ще думать як крім продуктивності зробити роботу легшою на руки... :IMHO:

Запросити ще одну працівницю, і рукам і спині стане легше 100 відсотків

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ю.М. сказал:

Дякую за похвалу! Приємно дивитись на таку роботу

Висновок: треба ще думать як крім продуктивності зробити роботу легшою на руки... :IMHO:

:ay:

 

44 минуты назад, SAN63 сказал:

Запросити ще одну працівницю, і рукам і спині стане легше 100 відсотків

вот только негде взять 

Два электроножа ручных и две резчицы , освободят Колю от откачки 

Пока приходится самому тоже участвовать :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 17.08.2020 в 19:42, Мико сказал:

:ay:

 

вот только негде взять 

Два электроножа ручных и две резчицы , освободят Колю от откачки 

Пока приходится самому тоже участвовать :ak:

Вчора поставили лінію замовнику

20201008_150757.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://www.youtube.com/results?search_query=лінія+60+рамок+ПАВІК

Медогонка 3 х 20 рамок, Рамки 145 або 230, Продуктивність обрізки до 3-8 рамок за хв. Шнек 100кг/год. Насос 20л/хв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ю.М. сказал:

https://www.youtube.com/results?search_query=лінія+60+рамок+ПАВІК

Медогонка 3 х 20 рамок, Рамки 145 або 230, Продуктивність обрізки до 3-8 рамок за хв. Шнек 100кг/год. Насос 20л/хв.

видео не удачное. ничего не понятно. а я ведь типа присматриваюсь. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

видео не удачное. ничего не понятно. а я ведь типа присматриваюсь. 

То вже треба починати  145мм рамки робити стандартні ,бо такі як у вас зараз  станок не розпечатає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

видео не удачное. ничего не понятно. а я ведь типа присматриваюсь. 

Давно пора, а то спостерігається цікава тенденція що або є лінія але нема бджіл, або навпаки...

 На відео все видно, а роботу показати нема на чому, хоча окремі агрегати  вже працювали сезон, зберемо відео- покажемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Stol сказал:

То вже треба починати  145мм рамки робити стандартні ,бо такі як у вас зараз  станок не розпечатає

Головне щоб рамки були всі однакові за розміром, решта - то наші проблеми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Stol сказал:

То вже треба починати  145мм рамки робити стандартні ,бо такі як у вас зараз  станок не розпечатає

верхний и нижний бруски стандарт..  ну а то что разделитель почти на всю длину рамки я думаю это никакой роли не играет..  тем более у меня рамка 145..   а на 230 рамке примерно такой разделитель и есть. так что всё пойдёт. точнее войдёт и выйдет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ю.М. сказал:

Давно пора, 

если только дадут дотацию то так и сразу..  а то если я куплю за свои то я мозг вынесу если что не так..  ( извиняюсь но как то так. )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

верхний и нижний бруски стандарт..  ну а то что разделитель почти на всю длину рамки я думаю это никакой роли не играет..  тем более у меня рамка 145..   а на 230 рамке примерно такой разделитель и есть. так что всё пойдёт. точнее войдёт и выйдет.

так что всё пойдёт. точнее войдёт и выйдет.:ay:

3 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

если только дадут дотацию то так и сразу..  а то если я куплю за свои то я мозг вынесу если что не так..  ( извиняюсь но как то так. )

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Ю.М. сказал:

 

 На відео все видно, а роботу показати нема на чому, хоча окремі агрегати  вже працювали сезон, зберемо відео- покажемо.

Покупцю не видео потрібне ,а реальна робота лінії та відгуки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

верхний и нижний бруски стандарт....

Сергей, стандарт нужен само собой но и ширину брусков надо минимальную,  тода меньше поправлять ножом, у меня верхний шириной 20мм нижний вообще стоит "на ребро"(12мм) так как вертикальная натяжка проволоки, на горизонтальной  распечатке кум, дал ему просмотреть видео с темы, говорит у нас всё и так  быстрее,  а я  вот подумываю  как бы сделать что бы нож  "ласточкин хвост"   грел немного лучше...... поднял вольтаж до 14в. всё равно  кум успевает охладить ножа......:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Stol сказал:

Покупцю не видео потрібне ,а реальна робота лінії та відгуки

Покупцю на сьогодні потрібні гроші, а ми не підведем!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Ю.М. сказал:

Головне щоб рамки були всі однакові за розміром, решта - то наші проблеми.

Скажіть конкретно якою повинна бути рамка. Верхній, нижній брусок - розміри, Гофман и так далі? допустимі відхилення?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Николай S сказал:

верхний шириной 200мм  ...:umora:

:umora: :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Ю.М. сказав:

:umora: :umora:

очепятка 20мм:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Нагорный сказал:

Скажіть конкретно якою повинна бути рамка. Верхній, нижній брусок - розміри, Гофман и так далі? допустимі відхилення?

Є стандартні розміри, відхилення +/- 1мм, краще "- 2".  Решта не так важливо, головне щоб були однотипні, але ще  має значення чи добудована до нижньої планки, товщина недобудованої рамки, наявність перги або кристалізованого меду, чи симетрично відбудована з обох сторін, прогин планок, сучки,  дефекти печатки і т.п. Такі рамки краще відразу відкласти і обрізати вручну, а потім вибракувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.10.2020 в 11:55, Ю.М. сказал:

Вчора поставили лінію замовнику

 

Знаю цього замовника. Влітку поїду дивитися на лінію в дії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

09.10.2020 в 20:43, Ю.М. сказав:

Є стандартні розміри, відхилення +/- 1мм, краще "- 2".  Решта не так важливо, головне щоб були однотипні, але ще  має значення чи добудована до нижньої планки, товщина недобудованої рамки, наявність перги або кристалізованого меду, чи симетрично відбудована з обох сторін, прогин планок, сучки,  дефекти печатки і т.п. Такі рамки краще відразу відкласти і обрізати вручну, а потім вибракувати.

Аде можна подивитись "стандартні розміри" рамок і вуликів?   Унас в кожного свій стандарт і це святе і недоторканне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Аде можна подивитись "стандартні розміри" рамок і вуликів?   Унас в кожного свій стандарт і це святе і недоторканне.

В основному у нас в Україні є три стандарти рамок (якщо не рахувати МФУ): дадан, рут, магазинна, в яких різниця лише в висоті рамки (ну і деколи в товщині верхнього бруска), а так розміри однакові - довжина верхнього бруска 470мм, ширина рамки 435мм, висота, відповідно до типу рамки 300/230/145мм.

Збоченців, які придумують свої стандарти рамок я не рахую. (Альпійці і УДАВи - то взагалі зовсім інша планета :umora: для них все треба переобладнувати - і медогонки і все інше)

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...