Jump to content

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,452
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ю.М.

 1. Любой каприз за Ваши деньги!
 2. Не зовсім так. Якщо Ви замовляєте нам такий пристрій, ми не ставимо трансформатор і електроножі, це близько 4 000, тому ціна зросте 48+2=50тис. Якщо Ви хочете без нас, а пристрій вже є, ми продаємо Вам станцію водяного нагріву за 6тис. та водяні ножі, а електроножі нам повертаєте, за трансформатор можемо також скинути десь 600грн.
 3. Коли заробимо грошей. Перші три тижні Нового року - торгівлі нема!
 4. Можна, але потрібно ставити відразу нагрівну станцію- бачок з теном, насос, терморегулятор, ножі. Бажано ще й розширювальний бачок, розміщений вгорі. Ціна близько 6 000 на сьогодні. Ціну нової моделі повідомити не можу, але повинна бути доступною.
 5. Ви переоцінюєте наші можливості. З радістю продавали б по 30, але не менше 100 шт. у місяць.
 6. РРП-1 випускається давно, конструкція відпрацьована, ножі виготовлені з урахуванням досвіду попередніх років. Пристрій обрізки для лінії призначений саме для лінії, адаптований по продуктивності з рештою агрегатів. Може використовуватись самостійно в перспективі поєднання в лінію. Анонсований пристрій на пасіках не працював, тому зробимо, обкатаємо, тоді піде в серію. Рішення за Вами.
 7. Можна, але продуктивність падає на 30% Зараз багато пасічників звертаються, але крім старого напівавтомата ми нічого не маємо, не встигнемо... Який старий???? Ми тільки 11 років на ринку! Розпечатками займаємось 7!
 8. Я досить критично ставлюсь до даданівської рамки в ролі медової. Для таких сумнівів є ряд причин, як то відсутність великих пасік (обмежене застосування) так і міцність самої рамки. Тому реальний відеоогляд пристрою можна зробити тільки після сезону використання. Що стосується рекламних відео- це роблять блогери і ми також, на кожній виставці. На форумі також буде.
 9. Звичайно допрацювання будуть!!! Зокрема для термоізоляції та доступної ціни. Але враховуючи наш досвід (центрифугами "граємось " з 14 го року)Ми надіємось на пристойний результат. А дане відео - це подарунок "під ялинку", для зняття стресу від політики!
 10. Новинка виробництва КООП "ПАВІК". Найбільша промислова воскотопка в Україні!
 11. Цілком робоча машина. Потрібно ножі підлаштувать. За 27 можна брать!
 12. Ви забули додати " при даній технології " Але варіантів виготовлення вулика з очерету декілька. Є багато варіантів і в ютубі. Постараюсь знайти. Не обов"язково пресувати одразу весь вулик, особливо Український! Достатньо пресувати передню(задню) та бокову стінку, а потім збирати. Таким чином швидкість виготовлення вулика зросте в 2-3 рази. А економія сировини полягає в тому, що менше дрібних кусочків. Крім того, вулики з очерету (рогозу) робили ще наші прадіди і розміщували матеріал вертикально! Без станків і гвинтових пресів!
 13. Одне питання: Навіщо горизонтальне розміщення очерету??? У В.М. Ничика надивились? Українські вулики завжди робили з вертикальним розміщенням очерету (рогозу), так більша економія матеріалу і вулики краще захищені від опадів.
 14. Я не завжди встигаю за конкурентами, тому подумаю...
 15. Корисна інформація: 1. На Точку не звернули уваги на проведену 27-27 жовтня виставку "Продуктивне бджільництво", а дарма! 2. На виставці були представлені різні виробники пластикових вуликів, які дружно піднімають ціни через подорожчання сировини. 3. Ціни на дерево також ростуть. Робимо висновок: найближчі кілька років значно зросте попит на дешеві вулики. Ціна такого вулика може бути в межах 500 грн (причому лежак значно дешевший від корпусного) Тому буде попит і на обладнання для виготовлення таких вуликів.
 16. Це люди, які в своєму житті хоча б нужник побудували...
 17. Місцем проведення Кругу в 2020 році мали бути Черкаси. Ми навіть репетицію провели восени 19-го. Але карантин нам завадив. Цього року нас ніхто не питав, а ми не дуже поривались з фінансових причин, адже проведення Кругу - недешеве задоволення. Скоріш за все - ця ж причина, а не пандемія, була основною при відміні проведення в Старому Салтові. Організатори "пролетіли" з другою харківською виставкою, тому ( є такий термін українською - "забзділи"). Ото і всі пояснення. Мені прикро що так сталося, є значить і моя вина, значить треба прикласти сили для виправлення ситуації. Третій раз "кинути" Кр
 18. Наприклад у Києві, в експоцентрі і зробити вхід по 300$ (Апімондія -2012)
 19. Плануємо встигнути до Харківської весняної виставки, якщо нічого не завадить. Наша медогонка на 3 касети на 230 рамку добре показала себе в роботі. Тому візьмем її за основу і поставимо ротор на 2 касети по 20 рамок на 300 мм. Промислове використання рамки на 300 мм сумнівне, тому вкладати гроші в таку лінію ризиковано. А от спрощений варіант для пасіки 100-300 сімей можливий, особливо враховуючи наш досвід з напівавтоматом для обрізки. Ми продали їх більше 200шт, причому половину за межі України. Принцип автономних модулів буде збережено, кожен може працювати як самостійно, так і в
×
×
 • Create New...