Jump to content

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,402
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,422

3 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Recent Profile Visitors

4,308 profile views
 1. Я іншої думки. В нашому випадку зростання ціни саме форс-мажор з медом в Європі! Тому що бананова республіка не може диктувати ціни на світових ринках, не кажучи вже про пасічника. Для тих хто диктує ціни є безліч причин щоб їх занизити: хімічні забруднення, механічні забруднення, тара, умови зберігання, умови отримання, умови транспортування, пилок ГМО, і кожен пункт можна розписати на 10 підпунктів. Це як завалити студента на екзамені. Той, хто пише нормативні документи завжди буде пресувати того, хто їх виконує! Тому доки Україна не буде узгоджувати(писати) правила, а не сліпо підпису
 2. Нікого не лякаю! Але Ваш приклад з молоком також недоречний! Поголів"я корів зменшилось в 10 разів, тому й бігають. Якщо кількість вуликів зменшити в 10 разів, будуть і за медом бігать, але ж ми розширяємось! Тому більшу кількість продукції можна вигідно продати тільки з розумом, або дочекавшись наступного неврожайного року. Якщо розуму не вистачить, знову будуть демпінгувати за рахунок ціни. Якщо чекати, то "поки товстий схудне, то худий здохне!!!" А ще зрозумійте що мед тільки з соняшнику, не дай БОГ....
 3. Ваша іронія недоречна! Виплата дотації свідчить що дуже скоро до меду будуть підвищувати вимоги. Цього вимагає і конкуренція на світових ринках і відсів непорядних операторів ринку ( бо ложка дьогтю...). Тому без підвищення культури виробництва Ви 2.2 отримаєте тільки при падінні "зеленого" і то не скоро!
 4. Молився за дотацію чи не більше за пасічників. Сам не претендував, не вірю в безкоштовний сир. А от, що до цін на обладнання пояснюю: з 1 го січня зростає на 1000 мінімалка, тарифи на ел енергію, ціни на метал - по курсу валют, проїзд в транспорті, ростуть ціни на бензин, комунальні тарифи. Так що світло в кінці тунелю більш схоже на фару тепловоза...
 5. Саму сапетку доцільно використати як магазин при переселенні у вулик. Коли є взяток і гніздо в сапетці відбудоване можна поставити зверху на вулик через діафрагму. Через діафрагму з отвором 150мм є рекомендації зимувати слабкі сімЇ на 145 тій рамці в двох корпусах. Так само при нарощуванні сім"ї додатковий корпус знизу зніме (відтермінує) проблему роїння.
 6. Глина без наполнителя будет трещать и отваливаться. Лучший наполнитель (добавка, арматура) для глины - конский навоз. Там еще присутствует химическая реакция (когдато читал). По крайней мере глиняный пол в Украине в старых хатах мазали глиной с конским навозом. Для лучшей теплоизоляции в замес добавить измельченной травы или соломы.
 7. Солому измельчают при уборке, а до этого 1-2 снопа срезать на поле не убудет... Но Вы больше к мечтателям относитесь . В свое время ради спортивного интереса я научился плести корзины, поделки из лозы, соломенные брыли, даже для народного хора изготавливал. Поэтому считаю, что сапетку можно изготовить из любого доступного материала (даже из измельченной соломы). Другое дело товарный вид, долговечность и термоизоляционные свойства. Именно термоизоляция у соломы лучше, чем у других материалов, поэтому сапетку из соломы важно делать для местности с "мерзопакостной" погодой. А для Турции можно и к
 8. Да кто ж Вам не дает! Два вечера- две сапетки. Более того - для России неоценимый опыт! Снимете видео, прославитесь в ютубе! И нам покажете!
 9. Можна й тубуси, але вони холодні... А от очерет та рогіз у нас (Кременчуцьке водосховище) щороку горить по кілька тижнів. Зимою заганяй в"язальну машину і вози камазами. Але ідея не затребувана.
 10. Глина також не обов"язкова. Якщо сапетки виготовляти не "до коліна", а на промисловому обладнанні (пресуванням), можна отримати екологічно чисті вулики за смішними цінами - 100 грн. А далі використавши технологію Прокоповича створювати пасіки на тисячі сімей практично без затрат на обладнання!
 11. Є кілька кілька пізнавальних фільмів про пасіки з сапеток, деякі з них:
 12. Начебто перехворів. Сьогодні 9й день, температура спала. Тест (безкоштовний) негативний. З 5 дня збивав температуру парацетамолом, приймав противірусні таблетки "новірин". Багато пив узвару. Меду їсти, взагалі їсти не міг. Сьогодні вийшов до Дніпра (живу на набережній), річка спокійна, мене штормить!!!
×
×
 • Create New...