Jump to content

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,419
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,481

3 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Recent Profile Visitors

4,519 profile views
 1. Проживання на базі від 100 грн/добу. Попереднє бронювання за тел. (067) 580 19 66, (095) 405 96 90, e—mail: base.soich@gmail.com.
 2. На жаль Київ не домовився, а ми не витягуєм фінансово...
 3. За рішенням Ради Бджолярського кругу 2-3жовтня 2021р., на базі ім. Соіча, в смт. Старий Салтів, Харківської обл. традиційно відбудеться Всеукраїнський <<Бджолярський Круг>>. Окрім святкування “медових обжинок” передбачені 5-годинне пленарне зібрання, виставка-продаж обладнання, реманенту та інвентарю. Реєстрація учасників з 18.00 1 жовтня по 12.00 2 жовтня. Інформація від оргкомітету буде оновлюватись. Прохання поширювати.
 4. Традиційно звітую перед Точком. За 7 місяців поставлено - 10 ліній і 23 пристрої обрізки забрусу. Характеристики обладнання можна переглянути на сайті https://pavik.com.ua/avtomaticheskie-linii-dlja-otkachki-meda
 5. Як пасічник, що працює з українськими вуликами більше 20 років стверджую, що всі Вами перераховані проблеми вирішені ще 100 років тому, читайте І,І, Корабльова та В.А. Нестерводського. Це для любительської пасіки, чим я також займаюсь у вільний від роботи час. Що стосується "заробити шалені гроші", в розумінні успіху у цій справі, то маю багато прикладів пасік і в даданівських лежаках і в даданах з магазинами, і інших систем де люди успішно господарюють. Не наша вина, але наша біда що нема промислових пасік на українську рамку. Я витрачаю на бджіл приблизно місяць робочого часу на рік, качаю
 6. Підручник Фізика 8 клас Бар’яхтар 2016 (Укр.) Розділ 1. Теплові явища § 1. Тепловий стан тіл. - § 5. Теплопровідність https://4book.org/uchebniki-ukraina/8-klass/2396-fizika-8-klas-bar-yakhtar-2016/ss-1-teploviy-stan-til-ss-5-teploprovidnist/page-5 Прочитайте, будь ласка, а далі поспілкуємось.
 7. 1) По влаштуванню вентиляції у цих вуликах, хто має досвід. 2) Яку породу бджіл порадите для Київської області? 3) Що краще використовувати - холстик з утепленням чи потолочини з утепленням? 4) Література Влаштування вентиляції залежить від сили сім"ї та типу рамки - змикаються чи ні верхні планки. Найкраще зимувати по дві сім"ї у вулику. Верхній льоток обов"язково відкритий ( ширина по силі сім"ї), нижній на зиму можна закривати зовсім (бджоли його прополісують максимально. Вентиляція в дашку обов"язкова. Якщо змикаються верхні планки або потолочини бажано мати щілину біля
 8. Ні! Це шкільний курс фізики, здається 7й клас!!!
 9. Ідея правильна! Давно над цим думаю! Вчора знову звернув увагу що вся дорога вкрита попелом - на Дніпрі палять очерет і вітром несе на місто. Таке бл..во продовжується тижнями щороку! А раніше з очерету робили все! Від вулика до хати!.
 10. Из личного общения с Д.Рахматулиным: он: Почему украинские пасечники часто мне возражают? я: Потому что у них зачастую опыта больше!
 11. Нижню планку бджоли частково сприймають як долівку гнізда, тому й недобудовують. В старих вуликах часто бачив квадратну нижню планку розташовану ромбом, тобто ребром догори. Що стосується "спливання" стільника, давайте шукати причини: проблема виникла в останні роки. Що змінилось? Чи покращилась якість вощини? Ні! Чи змінилась середньодобова температура? Так! Підвищилась! Чи збільшились посіви соняшнику? Так. Отже при зменшенні міцності конструкції (вощини), вона втрачає міцність додатково при підвищенні температури та різкому навантаженні - раптовий потужний взяток. Причому пливуть як пр
 12. Багато пасічників вважають, що українська рамка занадто висока. Насправді недобудова до нижньої планки - це проблема слабких сімей і відсутності взятку. Є 2 варіанти побороти проблему. Перший - опустити вощину до нижньої планки при навощуванні і другий - підняти рамку відносно сусідніх. Ну і при сильному взятку відбудують і заллють все! Що стосується розмірів нижньої планки, то бажано натягувати дріт вертикально. Тоді рамка міцніша за рахунок стягування верхньої та нижньої планок, і нижня має бути міцною, щоб не занадто прогиналась, тобто десь 20х10мм.
×
×
 • Create New...