Jump to content

Ысч

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,714
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,406

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Файна Юкрайна

General Information

 • Пасека в
  якесь село
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  жовті, сині та зелені
 • Порода пчел
  Карніка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Днепропетровская обл. Павлоградский р-н. Пришла дотация на Ощад.
 2. А шо його рахувати? Помножив кількість кілограмів на 60 і спиш спокійно. А коли множиш на 80 то спиш неспокійно.
 3. Коли зима малосніжна або поряд посіяно озимий рапс тоді не чіпають. Зрізана пре непролазним колючезним деркачем. Такий прийом гарно приміняти коли потрібна надійна жива загорожа.
 4. По хорошему - дотация это государственные инвестиции в сегмент самозанятого населения. Существенные инвестиции, на протяжении длительного времени. Но это по хорошему. А у нас покажут калач а в итоге - дуля. КРС хоть несколько лет датировали а пчеловодам только по губам поводили. На следующий год дадут по полтиннику. В лучшем случае.
 5. З понеділка знов потепління а морози не встигнуть землю "прихватити". Весною в пасічника роботи багато. На дерева часу не лишається. Але як кажуть хазяїн - барин, накопаю весною. Доки вона виросте до стану дров про нас вже й забудуть на цьому світі. Гледічія - дерево на віки. Те від якого я копаю сіянці було здоровезним вже в ті часи коли я 12-річним пацаном бігав у шкільну майстерню на гурток авіамоделювання. Першу свою заготовку для різьби по дереву на токарному верстаті я відпиляв саме від нього. А рівно сьогодні мені виповнилося 49 рочків і думаю що це дере
 6. Не допомагають зараз ті бакси. Вага зеленого теж зменшується.
 7. Пане Василю, гледічію саджають щоб отакенний непролазний деркач отримати, візьміть хоч пів сотні. Вона садиться легко, з таким пакунком на півсотні за 10 хвилин впораєтесь.
 8. Дніпропетровська, Ощад - штіль.
 9. Зима цьогоріч видалась "циганська". Можна сміливо висаджувати дерева. Якщо Ваш точок досі не захищений від вітру або непроханих гостей, пропозиція залишається дійсною: можу накопати та відправити сіянці гледічії. Ціна питання - 7 грн за штуку.
 10. Відправляв свої саджанці у Чернігівську та Луганську - не померзла. У мене в Дніпропетровській теж росте й не мерзне. Значить і у Києвській нічого їй не буде. Взагалі, вважаю питання з: померзне/не померзне на території України повинно бути закритим.
×
×
 • Create New...