Jump to content

Ысч

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,653
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,256

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Файна Юкрайна

General Information

 • Пасека в
  якесь село
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  жовті, сині та зелені
 • Порода пчел
  Карніка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Як на мене то багатенько для старту. Я починав з чотирьох сімей од яких зразу-ж зробив відводки на плідну матку. І меду трохи качнув, і досвід отримав, і пасіку подвоїв.
 2. На Дніпровщині на останній тиждень зими прогнози малюють пару "закидонів" і погодні примхи начеб-то повинні влягтися. З першого березня "малюють" стабільно в районі нуля градусів з перевагою до потепління. Може хоч березень буде без вибриків матінки-природи.
 3. По різному. Деякі маючи запаси корму обхезались. Деякі маючи корма просто висипались на дно, залишилось пару жмень бджіл. Деякі не посипались а замерли прямо на кормових рамках. Сьогодні нарешті плюсова температура. +5, велика вологість, туман, тихо. У вівторок знову обіцяють -12. Задовбали вже ці "качєлі".
 4. Дніпропетровщина. 10% пасіки вже точно лягло. Ще відсотків п"ять на межі. Одна з найгірших зимівель за останні 10 років.
 5. краще коли э фіксовані позиції для збільшення якось не задумувався. може можна знайти приспособи з великим фокусом.
 6. тоді гугліть - бинокулярная лупа, очки для часовщиков и ювелиров і буде Вам щастя. десятикратної з пластиковими лінзами та підсвіткою буде більш ніж достатньо. Бюджет: 300 гривень максимум. Дорожче не купуйте, воно того не варте.
 7. Йдете на найближчий базар де торгують промисловими товарами й питаєте окуляри майстра-годинникаря. Знаходите де ними торгують. Міряєте. Купуєте які сподобались. В господарстві згодяться також для пайки та роботи із всіляким дріб"язком.
 8. На те щоб знайти матку та посадити її у коробочку теж зір потрібен. А якщо тре прививатись кожні 3-5 днів як тоді? Чистити коробочку від перезрілих личинок? А коли матка сидить у в"язниці хто буде у сім"ї сіяти? Ніж купувати коробочку краще краще придбати спеціальні окуляри для роботи з личинками. Або мати молоду дружину (як у мене), вона ті личинки у мисочки зажбурляє як камінці у воду.
 9. Мисочки взагалі не потрібні, одна морока з ними. Краще воскових нічого немає. Оту коробочку в яку потрібно садити матку теж можна не брати - коштовна цяцька для створення собі зайіих проблем. Краще знайти рамку з личинками потрібного віку. За рік-два китайський пластик підсихае та стає крихким та жорстким - плавно насадити цоколь на тримач та кліточку на цоколь стає проблематично. Докупити та докомплектувати китайську систему теж проблематично, допуски та посадки форм для лиття виробів м"яко кажучи "гуляют" навіть в одного виробника. А брати вироби різних китайських виробників в
 10. Одна їм шана - рік-два та на смітник. У мене Нікот. П"ять років, політ нормальний. По завершенню сезона прокрутив у пральній машинці на максимальній температурі і все знову як новеньке.
 11. На Днепровщине такая-же фигня, шпарят дожди вторую неделю. На лугах вода уже стоит лужами, земля не впитывает. С завтрашнего дня на недельку снова вернутся морозы до -10 градусов. У природы нет плохой погоды, главное чтоб был урожай.
 12. Дніпровщина. Більше тижня вдень -10-13, вночі -20-24. Потім за добу перескочило з -20 до +6
 13. Теж свої павловнії пошкарябав пару днів тому. Живі. Зробив наступний висновок - найбільш небезпечні для молодих паростків ранні заморозки. Минулого року на початку вересня, коли листя ще було на дереві вдарив легкий морозець і молоді пагони померзли майже під корінь. Коли ж дерево скинуло листя починається визрівання пагона. Чим довше пагін визріває до настання заморозків тим більша в нього зимостійкість. Цього року ранніх заморозків не було, деревця добре визріли ось і витримали сильний мороз на протязі 10 діб. Чекаю весни щоб впевнитись у своїх міркуваннях.
 14. Спеціально цього року навколо дерев не "танцював з бубном". Десять діб тримався мороз -20. Навесні подивимось що сі стало.
 15. так цена пакетов тоже будет плясать от окончательной суммы полученой за мед (заготовитель+дотация) Но это будей действенно и справедливо. в принципе все возможно, но я не был бы столь пессимистичен.
×
×
 • Create New...