Jump to content

Ысч

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,658
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,265

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Файна Юкрайна

General Information

 • Пасека в
  якесь село
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  жовті, сині та зелені
 • Порода пчел
  Карніка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ходив на "клондайк" у розвідку. Видивився ще сіянців-однорічок. Скоріш за все, проросло минулорічне насіння, бо копав усе ретельно. Ще пару сотень повинно набратись. Можу нарити та відправити НП. Якщо хтось ще не посадив колючу загорожу з гледічиї, можна спробувати.
 2. Минулого року продав 60 пакетів по тисячі. Зимівля була 100% Цього року відмовляю по 1400. Дуже важка зимівля з відходом 30% пасіки. Та й ціна на мед спонукає приділити більше уваги цьому напрямку. Є залізна домовленість лише на два пакети по 1400, молоді хлопці-початківці, очі горять - таким відмовляти негоже.
 3. Нема, тільки проліски. Щоб посадити для розмноження. Не знаю скільки, 20-30, чи пів-сотні. Навіть якщо вимерзла під корінь вона пусте нові пагони. Першорічки краще зрізати, буде красиве міцне деревце.
 4. Є пара шикарних зимувалих дворічок павловнії. Поміняюсь на підсніжники. Саме підсніжники, ті що білого кольору. Проліски не пропонувати!
 5. Як на мене то багатенько для старту. Я починав з чотирьох сімей од яких зразу-ж зробив відводки на плідну матку. І меду трохи качнув, і досвід отримав, і пасіку подвоїв.
 6. На Дніпровщині на останній тиждень зими прогнози малюють пару "закидонів" і погодні примхи начеб-то повинні влягтися. З першого березня "малюють" стабільно в районі нуля градусів з перевагою до потепління. Може хоч березень буде без вибриків матінки-природи.
 7. По різному. Деякі маючи запаси корму обхезались. Деякі маючи корма просто висипались на дно, залишилось пару жмень бджіл. Деякі не посипались а замерли прямо на кормових рамках. Сьогодні нарешті плюсова температура. +5, велика вологість, туман, тихо. У вівторок знову обіцяють -12. Задовбали вже ці "качєлі".
 8. Дніпропетровщина. 10% пасіки вже точно лягло. Ще відсотків п"ять на межі. Одна з найгірших зимівель за останні 10 років.
 9. краще коли э фіксовані позиції для збільшення якось не задумувався. може можна знайти приспособи з великим фокусом.
 10. тоді гугліть - бинокулярная лупа, очки для часовщиков и ювелиров і буде Вам щастя. десятикратної з пластиковими лінзами та підсвіткою буде більш ніж достатньо. Бюджет: 300 гривень максимум. Дорожче не купуйте, воно того не варте.
 11. Йдете на найближчий базар де торгують промисловими товарами й питаєте окуляри майстра-годинникаря. Знаходите де ними торгують. Міряєте. Купуєте які сподобались. В господарстві згодяться також для пайки та роботи із всіляким дріб"язком.
 12. На те щоб знайти матку та посадити її у коробочку теж зір потрібен. А якщо тре прививатись кожні 3-5 днів як тоді? Чистити коробочку від перезрілих личинок? А коли матка сидить у в"язниці хто буде у сім"ї сіяти? Ніж купувати коробочку краще краще придбати спеціальні окуляри для роботи з личинками. Або мати молоду дружину (як у мене), вона ті личинки у мисочки зажбурляє як камінці у воду.
 13. Мисочки взагалі не потрібні, одна морока з ними. Краще воскових нічого немає. Оту коробочку в яку потрібно садити матку теж можна не брати - коштовна цяцька для створення собі зайіих проблем. Краще знайти рамку з личинками потрібного віку. За рік-два китайський пластик підсихае та стає крихким та жорстким - плавно насадити цоколь на тримач та кліточку на цоколь стає проблематично. Докупити та докомплектувати китайську систему теж проблематично, допуски та посадки форм для лиття виробів м"яко кажучи "гуляют" навіть в одного виробника. А брати вироби різних китайських виробників в
 14. Одна їм шана - рік-два та на смітник. У мене Нікот. П"ять років, політ нормальний. По завершенню сезона прокрутив у пральній машинці на максимальній температурі і все знову як новеньке.
×
×
 • Create New...