Jump to content

Ысч

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,662
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ысч

 1. Продам зимовалые однолетние сеянцы гледичии трехшипой. Цена - 10 грн за штуку или 700 грн за сотню. В наличии 200 штук. Заказы в личку.
 2. Не знаю що буде з ціною а от зі строками вже зрозуміло - плідні з"являться не раніше середини червня.
 3. Шось той бородатий дядько з року в рік прикалується все більше. Коли починав водити бджіл, все було чітко по плану - щороку збільшення на 30%, ніяких відхилень. А як вийшов на сотню бджолородин так кожного сезону наче на кактус дерешся.
 4. Мои точно так же, только с берестка. Вы южнее, и тоже "сидите в ульях"? Грусть-печалька.... Такая паршивая зимовка как этом сезоне в моей пчеловодной практике впервые. Отход составил почти 30%. Продажа пакетов была отменена еще в середине марта. Сейчас стоит вопрос о дате закладки маточников на восстановление и расширение пасеки. Обычно прививался после 8-10 дней с хорошим приносом обножки. В этом сезоне таких еще не было, так шо прививаться будем не ранее 10 мая, хотя обычно было в период с 27 апреля по 3 мая.
 5. Ходив на "клондайк" у розвідку. Видивився ще сіянців-однорічок. Скоріш за все, проросло минулорічне насіння, бо копав усе ретельно. Ще пару сотень повинно набратись. Можу нарити та відправити НП. Якщо хтось ще не посадив колючу загорожу з гледічиї, можна спробувати.
 6. Минулого року продав 60 пакетів по тисячі. Зимівля була 100% Цього року відмовляю по 1400. Дуже важка зимівля з відходом 30% пасіки. Та й ціна на мед спонукає приділити більше уваги цьому напрямку. Є залізна домовленість лише на два пакети по 1400, молоді хлопці-початківці, очі горять - таким відмовляти негоже.
 7. Нема, тільки проліски. Щоб посадити для розмноження. Не знаю скільки, 20-30, чи пів-сотні. Навіть якщо вимерзла під корінь вона пусте нові пагони. Першорічки краще зрізати, буде красиве міцне деревце.
 8. Є пара шикарних зимувалих дворічок павловнії. Поміняюсь на підсніжники. Саме підсніжники, ті що білого кольору. Проліски не пропонувати!
 9. Як на мене то багатенько для старту. Я починав з чотирьох сімей од яких зразу-ж зробив відводки на плідну матку. І меду трохи качнув, і досвід отримав, і пасіку подвоїв.
 10. На Дніпровщині на останній тиждень зими прогнози малюють пару "закидонів" і погодні примхи начеб-то повинні влягтися. З першого березня "малюють" стабільно в районі нуля градусів з перевагою до потепління. Може хоч березень буде без вибриків матінки-природи.
 11. По різному. Деякі маючи запаси корму обхезались. Деякі маючи корма просто висипались на дно, залишилось пару жмень бджіл. Деякі не посипались а замерли прямо на кормових рамках. Сьогодні нарешті плюсова температура. +5, велика вологість, туман, тихо. У вівторок знову обіцяють -12. Задовбали вже ці "качєлі".
 12. Дніпропетровщина. 10% пасіки вже точно лягло. Ще відсотків п"ять на межі. Одна з найгірших зимівель за останні 10 років.
 13. краще коли э фіксовані позиції для збільшення якось не задумувався. може можна знайти приспособи з великим фокусом.
 14. тоді гугліть - бинокулярная лупа, очки для часовщиков и ювелиров і буде Вам щастя. десятикратної з пластиковими лінзами та підсвіткою буде більш ніж достатньо. Бюджет: 300 гривень максимум. Дорожче не купуйте, воно того не варте.
 15. Йдете на найближчий базар де торгують промисловими товарами й питаєте окуляри майстра-годинникаря. Знаходите де ними торгують. Міряєте. Купуєте які сподобались. В господарстві згодяться також для пайки та роботи із всіляким дріб"язком.
 16. На те щоб знайти матку та посадити її у коробочку теж зір потрібен. А якщо тре прививатись кожні 3-5 днів як тоді? Чистити коробочку від перезрілих личинок? А коли матка сидить у в"язниці хто буде у сім"ї сіяти? Ніж купувати коробочку краще краще придбати спеціальні окуляри для роботи з личинками. Або мати молоду дружину (як у мене), вона ті личинки у мисочки зажбурляє як камінці у воду.
 17. Мисочки взагалі не потрібні, одна морока з ними. Краще воскових нічого немає. Оту коробочку в яку потрібно садити матку теж можна не брати - коштовна цяцька для створення собі зайіих проблем. Краще знайти рамку з личинками потрібного віку. За рік-два китайський пластик підсихае та стає крихким та жорстким - плавно насадити цоколь на тримач та кліточку на цоколь стає проблематично. Докупити та докомплектувати китайську систему теж проблематично, допуски та посадки форм для лиття виробів м"яко кажучи "гуляют" навіть в одного виробника. А брати вироби різних китайських виробників в
 18. Одна їм шана - рік-два та на смітник. У мене Нікот. П"ять років, політ нормальний. По завершенню сезона прокрутив у пральній машинці на максимальній температурі і все знову як новеньке.
 19. На Днепровщине такая-же фигня, шпарят дожди вторую неделю. На лугах вода уже стоит лужами, земля не впитывает. С завтрашнего дня на недельку снова вернутся морозы до -10 градусов. У природы нет плохой погоды, главное чтоб был урожай.
 20. Дніпровщина. Більше тижня вдень -10-13, вночі -20-24. Потім за добу перескочило з -20 до +6
 21. Теж свої павловнії пошкарябав пару днів тому. Живі. Зробив наступний висновок - найбільш небезпечні для молодих паростків ранні заморозки. Минулого року на початку вересня, коли листя ще було на дереві вдарив легкий морозець і молоді пагони померзли майже під корінь. Коли ж дерево скинуло листя починається визрівання пагона. Чим довше пагін визріває до настання заморозків тим більша в нього зимостійкість. Цього року ранніх заморозків не було, деревця добре визріли ось і витримали сильний мороз на протязі 10 діб. Чекаю весни щоб впевнитись у своїх міркуваннях.
 22. Спеціально цього року навколо дерев не "танцював з бубном". Десять діб тримався мороз -20. Навесні подивимось що сі стало.
 23. так цена пакетов тоже будет плясать от окончательной суммы полученой за мед (заготовитель+дотация) Но это будей действенно и справедливо. в принципе все возможно, но я не был бы столь пессимистичен.
 24. Я так делаю в семирамочниках разделенных надвое. Но все равно создаю отводок на двух рамках трушу пчелы увожу на резервный точок для отстоя-облета матки. У вас еще мало наблюдательного стажа чтобы делать выводы. Нет разницы, носят мед на рапсе или нет. По окончании всегда ройка. Даже неройливые пчелы идут в разгул.
×
×
 • Create New...