Перейти к содержанию

Дятел сивий, седой дятел, жовна сива


Рекомендуемые сообщения

25 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Ездил сегодня на пасеку.  17 марта меня не было в городе но было тепло и очень заметно что пчёлы конкретно облетелись.  ну и сегодняшнее видео.

 

Сергей,то не дятел.Слишком низко и близко к земле.Скорей всего куница или хорь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Да похоже на Хоря.

Я никогда не видел дятла сидящего на земле.Также не видел низко сидящего на дереве чтоб аж хвост упирался в землю.Потом дыра как бы правильной формы.У дыры от дятла края рваные.

В других только летки расширены-разгрызены.Зачем дятлу только леток и у земли?Он  скорей бы по центру раздолбил чем спускаться вниз головой к самой земле опять-же..

Ну и следы не заячьи.

Таково мое мнение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Да похоже на Хоря.

Дятел!!! Он прекрасно и вниз головой долбит. Куница или хорь улей грызут как правило с угла, им так удобней. Плохо видно, но следы всеже по ходу зайца, за куницей и хорем по такому снегу канавка всегда. Нужно только отстреливать:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Рус сказал:

Дятел!!! Он прекрасно и вниз головой долбит. Куница или хорь улей грызут как правило с угла, им так удобней. Плохо видно, но следы всеже по ходу зайца, за куницей и хорем по такому снегу канавка всегда. Нужно только отстреливать:IMHO1:

Вполне возможно что дятел начинал.

Грызут и плоскость.

У меня в прошлую зиму за мышами в сарай ломились когда лаз снегом привалило так дырень расфигачили конкретно.А начинали ее когтями.

Добрались до бревен и все.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бет зеленый дятел точно такая картина у меня и видел этого медвежатника лично ,куница улей раз несла бы в клочья а следы на снегу зайца .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Думаю дыры сделал дятел. 

 

5 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

В принципе  дыры от дятла. а летки возможно действительно работа куньих.  

 

14 минут назад, tolik2362 сказал:

зеленый дятел точно такая картина у меня и видел этого медвежатника лично ,куница улей раз несла бы в клочья

Наконец то решена проблема с ульями ППУ и ППС 

Доски её величество доски , вот материал для ульев и на 30 лет хватит 

А лишняя рамка расплода из ППУи ППС мне без особой надобности 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Мико сказал:

Наконец то решена проблема с ульями ППУ и ППС 

Іван Фабро відео виклав про екскурсію на пасіку до Броніславовича, так там "це капець" шо натворили дятли, треба мабуть мілку рибацьку сітку натягувати щоб вулики не чіпали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

У  меня прошлый год  корпус деревянный раздолбал и один ППУ. а этот год оторвался на ППУ.   Несколько лет вообще проблем не было а теперь распробовал. У меня в ППУ слабачьки  так что без ППУ  развития не будет.   снег сойдёт и проблемы эти закончатся.

Цього року теж один ППУ пошкодив, зелений дятел. Рахую, що синиці великої шкоди не приносять а вот дятел проблема. Так що з ним тільки один вихід.

index.jpg

56642980.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И это ППУ.А ППС растрощать в хлам.Рыболовная сеть .Д.20 мм.Поможет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

Отам, де дошкою дірки прикриті, то 100% дятел...

Тільки не зелений, а сірий...

 

Ого ,  тут скоро буде ціла картотека на дятлів , зелений, сірий, червоний... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, larson сказал:

Іван Фабро відео виклав про екскурсію на пасіку до Броніславовича, так там "це капець" шо натворили дятли, треба мабуть мілку рибацьку сітку натягувати щоб вулики не чіпали

Або в деревьяних тримати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Або в деревьяних тримати 

в цему році штук 8 вуликів подолбали,торік штук 20 , ДЕРЕВО, дири с кулак, достае мед і пергу, зелена довгодзьоба тварь:hmm: забиваю тіпогравським люмініем дири, а їх з 12кал,:ah: якби  ПЛАСТІКОВІ  то думаю що без сітки , до весни, їх би в мішки  позгрібав. 

  • Подобається 1
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Sanich сказал:

Але ж не будеш сидіти всю зиму на пасіці і стерегти - це не має ніякого сенсу. А йому потрібно 10-15 хвилин, щоб із вулика обсерваторію зробити. 

Я думаю, що на зиму потрібно обгортати якимось цупким матераілом. Наприклад білими мішками. Або товстою плівкою, або б.у. банерним полотном. :IMHO:

То заячі сліди по снігу. :IMHO:

Дятел зелений  так би мовити  веде осідлий спосіб життя і є територіальний птах ( має свою територію яку періодично обстежує в пошуках їжі, тому якщо хоч раз знайде поживу, занадиться і періодично буде тривожити пасіку, один ну десяток можна закрити, а більше проблематично. Також він досить скритний птах, протягом року, шкодити починає під весну коли починається шлюбний  період, на пасіку як правило залітає пара і починає трощити.  Нажаль це червонокнижний птах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ЮВ. сказав:

Дятел зелений  так би мовити  веде осідлий спосіб життя і є територіальний птах ( має свою територію яку періодично обстежує в пошуках їжі, тому якщо хоч раз знайде поживу, занадиться і періодично буде тривожити пасіку, один ну десяток можна закрити, а більше проблематично. Також він досить скритний птах, протягом року, шкодити починає під весну коли починається шлюбний  період, на пасіку як правило залітає пара і починає трощити.  Нажаль це червонокнижний птах. 

У мене він вулика розтрощив ще по осені, по теплу - на початку жовтня. 

Тому, якщо вулики і бджоли важливі і хочеться саме вуликів із легкого матеріалу - потрібно чимось захищати. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ЮВ. сказал:

 ППУ пошкодив, зелений дятел.

index.jpg

 

Интересно, я у нас таких и не видел даже.:hmm:Хотя, если он враг пчеловода, то и не нужен он нам.:mf_swordfight:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, ромео сказав:

У холодний період року нерідко відвідує годівниці та може пошкоджувати вулики для живлення бджільми.

То може його просто треба годувати, щоб не ліз у вулики.

Годую всю зиму горличок і біля них горобців з синицями, а сьогодні ще появився горобиновий дрізд. Дятлів цієї зими не бачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Мушу продублювати в цій темі

Панове, то не зелений дятел, а його родич...

Зелений дятел рідкісний , а сивий - поширений, ось що у Вікіпедії пишуть

Все вірно,

У нас зустрічаються обидва. Важкопомітні завдяки свому окрасу. Але відрізняються звуком. У одного рівний - а у іншого затухаючий. У нас спостерігав обидва вида.  І котрий із них вулики трощить - не знаю. :( 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Егор Юрьев сказал:

Сергей,то не дятел.Слишком низко и близко к земле.Скорей всего куница или хорь.

 

3 часа назад, Егор Юрьев сказал:

Я никогда не видел дятла сидящего на земле.Также не видел низко сидящего на дереве чтоб аж хвост упирался в землю.

Дивіться

 

57 минут назад, mits сказал:

Интересно, я у нас таких и не видел даже.:hmm:Хотя, если он враг пчеловода, то и не нужен он нам.:mf_swordfight:

Зеленого не побачите. А от сивого точно чули... Якщо постаратись, то можна і побачити. Бо дуже вже полохливий

Дивіться і слухайте...

Тут можна 10с послухати

а тут 30с достатньо

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ромео,дякую.Цікаво та повчально.В мене таких нема хоча до лісу 300 метрів.Червоноголових повно,тому про цих злодюг і гадав.А цих не бачив.Може в лісі і живуть та у гості,слава Богу,не залітали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Егор Юрьев сказал:

Ромео,дякую.Цікаво та повчально.В мене таких нема хоча до лісу 300 метрів.Червоноголових повно,тому про цих злодюг і гадав.А цих не бачив.Може в лісі і живуть та у гості,слава Богу,не залітали.

Это очень осторожный дятел. его не часто можно увидеть. А вот услышать -запросто. В апреле -мае. можно слышать очень громкие крики типа кия-кия кия или кя-кя-кя. прямо среди белого дня. будто бы кричит хищная птица. но более пронзительно. на высоких тонах... Вот это и есть он.

А вот постом выше уже и крик есть)) прохлопал)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Ці зелені, чи  сиві?  мертві то точно.:wave:

58a217220a3af_IMG_47021.JPG.4f649b226c2228d8fa103aca4f254cf4.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Стовідсотково - куньї ці дири  зробили

куниця відірвала доску в двухстенному, зїла рамки,і зробила там гніздо, з піря горобців  , вулик той в лісі стоїть. з пластіка я  б там не поставив, і взагалі  в нашіх умовах  їх треба ставити групами і обгортати сітками інакше той сиво-зелений зробить з него  купу.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене в саду дятел зробив в старій яблуні дупло і думав там оселитися. Але прилетіли шпаки і на дятлів напали так що вони втекли не витримавши облоги і дупло залишилось переможцям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Sanich сказав:

Все вірно,

У нас зустрічаються обидва. Важкопомітні завдяки свому окрасу. Але відрізняються звуком. У одного рівний - а у іншого затухаючий. У нас спостерігав обидва вида.  І котрий із них вулики трощить - не знаю. :( 

 

Ото я ще років з чотири тому рекомендував окутувати вулики на зиму на відстані см15-20 китайською сіткою з льоски - дуже дешева колись була. То чи я був не правий? Хоч мудрістю з @Мико  не порівнююсь, але то було досить мудре і правильне  рішення. Та на мене так були наші"зелені" накинулися, що я вирішив відмовчатися. Але ж я був стовідсотково правий! :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...