Jump to content

Крук

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,127
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Крук

 1. Треба було просто виправити тому що на мобільному є функція автоматичного виправлення слів. Трохи не додивишся що шрифт дрібний і вже йде хибна правка яка спотворює зміст. Ви мабуть цього не знаєте.
 2. У Вас якісь космічні масштаби. За життя десяток тонн ще можна зрозуміти а за день десяток тонн зжерти то це як? В один кінець вливається а з іншого виливається? Яку пропускну здатність повинна мати ця труба і де взяти стільки сили для перекачування такої кількості рідини...
 3. На нашу мову переклад наступний - І яка кількість оксиметилфурфуролу на кілограм живої маси приводить до клініки?
 4. Та я серйозно питав. Не секрет що в мед переходять білкові речовини із коконів лялечок які були в розварених стільниках і в перзі. Якщо змішати начебто чисту масу із спиртом тоді отримаємо подібну до вати каламуть яку знову доведеться відфільтровувати. Виникає питання - для чого робити роботу два рази замість одного?
 5. Хоч ціди хоч не ціди але переціджувати доведеться. Хто не вірить нехай спробує сам.
 6. Розводимо до вдвічі більшого об'єму кип'яченою водою.
 7. Зброджування меду дає на виході більшу кількість сивухи в порівнянні із цукром. Додаткове очищення по технології яку я описав дозволяє отримати чистий спирт. Вживання такого розведеного спирту в порівнянні із звичайним самогоном менш шкідливе. Набагато зменшується негативна дія вищих спиртів на печінку. Тим самим наші клієнти більше проживуть і дадуть більший прибуток. Очищений спирт можна використати для виробництва медового бальзаму. Рецепт дуже простий - треба взяти емальоване відро і нарізати із двох світло-коричневих повномедових рамок запечатаного меду. Оцинковане відро не годиться тому
 8. Если утром хорошо значит выпил плохо Если утром плохо - значит выпил хорошо!
 9. Я всі досліди в першу чергу роблю на собі. Потім вузький круг дегустації а потім розширена дегустація. Після чого можна й продавати.
 10. бичачого Молока гірських козлів.
 11. Будь- яку отруту розкладують у недоступних для інших тварин місцях. Це непорушне правило Якщо є підозра що кіт наївся отруєного зерна тоді треба дати проносного - вазелінового масла 5 мілілітрів. Також цей метод допомагає якщо в кота зупинився кишківник внаслідок вживання кульків. Кишки очищаються швидко і ефективно і без шкоди для котів. Після такої процедури гарний апетит.
 12. Я цього котика знайшов маленьким і диким. Бігав дуже худий і дуже голодний. Був в такому стані що можна було вивчати скелет. Привіз додому, полікував, проглистував і проблошив. Вилікував інфекційну хворобу. Голодування відбилося на психічному стані. Котик як побачить щось живе що може бути здобиччю - зразу ловить і не роздумує. При цьому страшно гарчить не гірше тигра. Жадібність приводить інколи до того що їсть поліетиленові кульки. Декілька раз доводилося давати проносні засоби щоб кульки повиходили. Залазить навіть у піч і стає схожий на сажотруса.
 13. Є один дієвий метод. Це голод. Із середини травня годуємо тільки ранком і в обід. Вечором голодний кіт іде полювати. Із липня місяця годуємо тільки ранком. Із кінця вересня починаємо годувати два рази а із кінця жовтня годуємо по три рази так як потрібно. Ось на фото один із моїх котів із достойним трофеєм.
 14. В мене вдома двоє молодих котів. Ні мишей ні пацюків не видно і не чутно. Ловлять все що тільки можуть зловити але люблять відпочивати на теплій печі.
 15. Метилсаліцилат в суміші із нітробензолом використовується для боротьби із акарапідозом бджіл.
 16. Зате дубові і добре горять. Соснові не беру взагалі.
 17. І возьму я помощника а він мєсто займе у машині. Сидушкі всі познімав і є тільки водітельське место. Я краще оте мєсто палками заложу то більше толку буде. Та й нема в мене такого помощника. Надіюся тільки на себе. Мабуть таки на електропилку треба тягнутися іначе вихода нема некуди.
 18. Шибко дорога ота пилька. Щоб купити треба добре працювати декілька місяців як не повгода. В мене прицеп дубового нестройового колоддя стоіть 5 - 6 штук. А електропилька 8 штук як мінімум якщо не фуфло. А то і дороже. Є стара хускварна 137 ото єю й пиляю. Під цепку тільки графітки підкладаю шоб не шина не накрилася. І в звьоздочку на конці спецмазути заганяю щоб подшипніки не вишли із строя. Отак і пиляю.
 19. На случай форс мажора субсидія повинна бути а вона є??? Щось у Вас там теке робиться що як в Японії. Почитали не фіга не понялі.
 20. А хто пробував робить і використовувать десь лучкову пилку? Перепало мені декілька стрічкових пилок то є задумка зробити лучкову пилку щоб різати колодки в лісі по тихому. В цьому році натягав дров десь на два місяці із лісу. Отак поїду до лісу на пасіку а назад в салон машини наскладав дручків а дома попиляв і поскладав. Дуже харашо коли порожняком із лісу не їдеш. Головне щоб в машині ні пилки ні сокири не було. Де взяв - нашов валялося та і всьо. У мене в лісі багато сухих гілок із дуба і засохлих дубків які попадали на землю і гниють потроху. Дерева не валяю а на землі забираю все що тільк
 21. Із погоди перекідка пошла в комуналку із комуналки ще кудись. Нормальна тема. Будем набивать клаву тута.
 22. Якщо надворі холодно а сонце заходить червоним на мороз тоді люблю дивитися як горять дрова в грубці. По хаті поширюється легкий запах дров. Крайній кружок на грубці тримаю частково відкритим для допалювання чадного газу.
 23. +23 * Зрозумів технологію обігріву. Коли мороз тоді господар рубає дрова і разом гріється це тоді коли на диванчику влежати не можна. Але тут є одне але. Якщо дрова сирі тоді вихід тепла значно менший чим у сухих і гроші буквально вилітають у трубу. Дубові сухі дрова і ясеневі в мене горять подібно до вугілля. Жару повна топка. Якщо дрова свіжонарубані тоді можуть бути сирими.
 24. Сьогодні в мене вдома ранком було сонячно а потім насунули хмари. Віє північно-західний вітер. Без опадів. Ось після другої години дня знову весело визирнуло сонце і вже хилиться до заходу. Цілий день сьогодні плюс 4. Наносив дров, натопив у хаті. Регулярно чищу трубки щоб була краща тепловіддача. Тоді йде менше дров. Газовий котел в цьому році взагалі не вмикав. Це занадто дорого.
×
×
 • Create New...