Jump to content

Крук

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11,080

2 Followers

About Крук

 • Birthday 06/06/1969

Profile Information

 • Location
  Чернігівська область

General Information

 • Пасека в
  Чернігівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки на даданівську та українську рамку
 • Порода пчел
  Українська степова

Recent Profile Visitors

1,862 profile views
 1. Треба було просто виправити тому що на мобільному є функція автоматичного виправлення слів. Трохи не додивишся що шрифт дрібний і вже йде хибна правка яка спотворює зміст. Ви мабуть цього не знаєте.
 2. У Вас якісь космічні масштаби. За життя десяток тонн ще можна зрозуміти а за день десяток тонн зжерти то це як? В один кінець вливається а з іншого виливається? Яку пропускну здатність повинна мати ця труба і де взяти стільки сили для перекачування такої кількості рідини...
 3. На нашу мову переклад наступний - І яка кількість оксиметилфурфуролу на кілограм живої маси приводить до клініки?
 4. Та я серйозно питав. Не секрет що в мед переходять білкові речовини із коконів лялечок які були в розварених стільниках і в перзі. Якщо змішати начебто чисту масу із спиртом тоді отримаємо подібну до вати каламуть яку знову доведеться відфільтровувати. Виникає питання - для чого робити роботу два рази замість одного?
 5. Хоч ціди хоч не ціди але переціджувати доведеться. Хто не вірить нехай спробує сам.
 6. Розводимо до вдвічі більшого об'єму кип'яченою водою.
 7. Зброджування меду дає на виході більшу кількість сивухи в порівнянні із цукром. Додаткове очищення по технології яку я описав дозволяє отримати чистий спирт. Вживання такого розведеного спирту в порівнянні із звичайним самогоном менш шкідливе. Набагато зменшується негативна дія вищих спиртів на печінку. Тим самим наші клієнти більше проживуть і дадуть більший прибуток. Очищений спирт можна використати для виробництва медового бальзаму. Рецепт дуже простий - треба взяти емальоване відро і нарізати із двох світло-коричневих повномедових рамок запечатаного меду. Оцинковане відро не годиться тому
 8. Если утром хорошо значит выпил плохо Если утром плохо - значит выпил хорошо!
 9. Я всі досліди в першу чергу роблю на собі. Потім вузький круг дегустації а потім розширена дегустація. Після чого можна й продавати.
 10. бичачого Молока гірських козлів.
 11. Будь- яку отруту розкладують у недоступних для інших тварин місцях. Це непорушне правило Якщо є підозра що кіт наївся отруєного зерна тоді треба дати проносного - вазелінового масла 5 мілілітрів. Також цей метод допомагає якщо в кота зупинився кишківник внаслідок вживання кульків. Кишки очищаються швидко і ефективно і без шкоди для котів. Після такої процедури гарний апетит.
 12. Я цього котика знайшов маленьким і диким. Бігав дуже худий і дуже голодний. Був в такому стані що можна було вивчати скелет. Привіз додому, полікував, проглистував і проблошив. Вилікував інфекційну хворобу. Голодування відбилося на психічному стані. Котик як побачить щось живе що може бути здобиччю - зразу ловить і не роздумує. При цьому страшно гарчить не гірше тигра. Жадібність приводить інколи до того що їсть поліетиленові кульки. Декілька раз доводилося давати проносні засоби щоб кульки повиходили. Залазить навіть у піч і стає схожий на сажотруса.
 13. Є один дієвий метод. Це голод. Із середини травня годуємо тільки ранком і в обід. Вечором голодний кіт іде полювати. Із липня місяця годуємо тільки ранком. Із кінця вересня починаємо годувати два рази а із кінця жовтня годуємо по три рази так як потрібно. Ось на фото один із моїх котів із достойним трофеєм.
 14. В мене вдома двоє молодих котів. Ні мишей ні пацюків не видно і не чутно. Ловлять все що тільки можуть зловити але люблять відпочивати на теплій печі.
 15. Метилсаліцилат в суміші із нітробензолом використовується для боротьби із акарапідозом бджіл.
×
×
 • Create New...