Перейти к содержанию

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

21 хвилину тому, AVA сказав:

Як би неприлічна цифра для бакфаста :hmm:

Як вона може бути прилічна, бджола поза законом. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6,5 за два дня ! Поїхав на кочові думав хоть якісь магазини відберу ,але ше іде принос ,покрутився там і додому - кращі мають по магазину ,хужі все в гнізді

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За сьогодні - біля 2кг. Ще взяток є, але пік, явно, пройшов. Правда, буває, що до середини серпня ще по кілограмчику доносять, а буває, що обриває капітально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, AVA сказав:

Як би неприлічна цифра для бакфаста :hmm:

Так на кочовому причепі лише відводки, які цьогоріч постійно  обдирав і на нуки і для виховательок, бо не купував під це бджіл цього сезону. :dntknw: А свої не запустив вчасно через хворобу - попав в інфарктне відділення, де наші столичні медики успішно заразили ковідом.  А звідти й збої . Так що то все майже в нормі. :dntknw: :umora:

  • Подобається 2
  • Здивований 1
  • Сумно 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, мед же на кочовому колесі. :IMHO: Спробую щось підхоже для поповнення  зимових запасів знайти . У мене все ж біля одного кг пока щодня додається. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

постійно  обдирав і на нуки і для виховательок,

Ех, пане Леоніде, Ви так маток своїх ніколи не продасте. Ну шо це за реклама така?

Пишіть, що меду вкачали мінімум п'ятдесятку, принос щодня по +5, "пчола" не поміщається у 7 корпусів...

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Sanich сказал:

За сьогодні - біля 2кг. Ще взяток є, але пік, явно, пройшов. Правда, буває, що до середини серпня ще по кілограмчику доносять, а буває, що обриває капітально. 

В этом году вообще не понятно где он пик и был ли он как зарядились и носят через день то 1.5 то 3 .... ничего не пойму в этом году с весами... К тому же в начале неделя жары подсолнух подпортила...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Александр К. сказал:

В этом году вообще не понятно где он пик и был ли он как зарядились и носят через день то 1.5 то 3 .... ничего не пойму в этом году с весами... К тому же в начале неделя жары подсолнух подпортила...

У нас пик был 22_26 июля, по 6-7 кг, позже скатилось до 1 кг(из за жары:IMHO1:), в пятницу прошел дождь и в субботу уже 2,4

Зацветают последние поля, в общем около 400 га, сейчас на пасике - пчелы работают

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, пчельник12 сказал:

У нас пик был 22_26 июля, по 6-7 кг, позже скатилось до 1 кг(из за жары:IMHO1:), в пятницу прошел дождь и в субботу уже 2,4

Зацветают последние поля, в общем около 400 га, сейчас на пасике - пчелы работают

А у меня весь ГВ одинаковые привесы ни в перед ни назад первый раз такое.... в среднем 2-3 кг. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Александр К. сказал:

А у меня весь ГВ одинаковые привесы ни в перед ни назад первый раз такое.... в среднем 2-3 кг. 

Я как то слышал, что нужно через Северский Донец, переехать, от старых пчеловодов

Но привесы по 6-7  кг были

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня 2 5

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, пчельник12 сказал:

Сегодня 2 5

 

ОГО !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, пчельник12 сказал:

Сегодня 2 5

Так вроде бы первое сегодня. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні десь біля 1,7 кг. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, пчельник12 сказал:

Я как то слышал, что нужно через Северский Донец, переехать, от старых пчеловодов

Но привесы по 6-7  кг были

 

 За то не знаю я в другой стороне области в Малой Рагозянке стою.

5 часов назад, пчельник12 сказал:

 

 Как раз в тех районах где донец течет часто пчеловодов пчельниками называют :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ромео сказал:

Ех, пане Леоніде, Ви так маток своїх ніколи не продасте. Ну шо це за реклама така?

Пишіть, що меду вкачали мінімум п'ятдесятку, принос щодня по +5, "пчола" не поміщається у 7 корпусів...

:umora:

А раньше продавал.:umora: Сам у него покупал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такі собі взятки. Як видно по прівєсам - якраз, коли мав бути пік на соняху №2 - зарядили дощі і похолодання. Так що як я не старався вийти в цьому році на 3-ті корпуса, так і не вийшло. Не фартонуло :ak:

E7uvEXTXsAEWV_5?format=png&name=900x900

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ромео сказав:

Ех, пане Леоніде, Ви так маток своїх ніколи не продасте. Ну шо це за реклама така?

Пишіть, що меду вкачали мінімум п'ятдесятку, принос щодня по +5, "пчола" не поміщається у 7 корпусів...

:umora:

Мені брехати на другій половині сьомого десятка ніяк не личить. А маток у мене, знаючи їх якість, давно вже розібрали ближні пасічники й без об'яви. :dntknw: Не у них же проблема з привагами. Ось переїду завтра, як Бог дасть, на чорноземний пізній  сонях (а це далеко не наш гібридний на бідних засушливих  пісках) от тоді й побачимо, на що здібні мої бджілки у двох корпусах, виведені від тих маток. :ay::vinny:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Rustem сказав:

А раньше продавал.:umora: Сам у него покупал.

Ну, й що? Я хоч раз вас обманув? :ah:Маток реалізував лише перевірених на кладку, якиі обіцяв. Та й породу видно зразу ж. То не F- невідомого N, а чистопородні  матки, я за це ручаюсь. Совість моя чиста. Я далеко не з тих брехливих аферистів, що й не знають про походження тих маток, яких вони  реалізують. Навіть пишуть , що он до четвертого покоління виводили від моїх спадкоємців. :ooops: І прирости ваги щоденні хлопці одержували і  одержують від них теж рекордні. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всё, веса зашкалили. Куда там чего цеплять, что бы хоть знать, дневные привесы? Или прокачать улей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, mits сказал:

Всё, веса зашкалили. Куда там чего цеплять, что бы хоть знать, дневные привесы? Или прокачать улей?

Прокачувать бо яйцекладку маткі посадете , супер зашкалені ваги це круто , але вже і сіять потрібно починать по серйозному 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mits сказал:

Всё, веса зашкалили. Куда там чего цеплять, что бы хоть знать, дневные привесы? Или прокачать улей?

У Вас веса взрослые -- как у Мико на 160 или детские как у меня на 105 ?   а то мои уже несколько дней зашкаленные но противовес не ставлю так как основной масмв уже отцвёл и по лёту виже что привес минимальный...       Ну а противовес прицепить с лева (гирьку или любой вес) там где регулируете веса.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, mits сказав:

Всё, веса зашкалили. Куда там чего цеплять

чіплять оголошення на "медовій біржі" :ay: в надії, що на нього позариться якийсь європейський ресторанчик

E7wyxmQXEAMtKA5?format=jpg&name=900x900

які там щодені прівєси будуть - вже немає ніякої різниці :ak:

давайте вже фото 5-го корпусу, раз вже таке діло. До речі корпус можна переставити на сусідній улєй даби зекономити на вагах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

У Вас веса взрослые -- как у Мико на 160 или детские как у меня на 105 ?   а то мои уже несколько дней зашкаленные но противовес не ставлю так как основной масмв уже отцвёл и по лёту виже что привес минимальный...       Ну а противовес прицепить с лева (гирьку или любой вес) там где регулируете веса.  

Детские. 105 килограмовые.  Да и семейка там херовенькая в улье. Она, маточники потянула была, месяц назад. Я её наказал, забрал весь росплод на отводки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, mits сказав:

Детские. 105 килограмовые.  Да и семейка там херовенькая в улье

так, це несерйозно - якщо зашкалив самий миршавий вулик, то передовики вже під землю від недитячих перегрузів мали піти

давайте фото Ваших "хмарочосів"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...