Перейти к содержанию

Встреча в Сколе


gardener

Рекомендуемые сообщения

А може спершу вияснити дату?

Хоч теми різні, та я думав що пишемо про одне...
19 вересня...
19 СЕНТЯБРЯ :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як засвіжчує досвід,саме під кінець вересня в усіх краях пасічники отримують вікно у своїх клопотах.Тому і я за 19 вересня!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 СЕНТЯБРЯ

Тому і я за 19 вересня!

Підтримую! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 СЕНТЯБРЯ

Тому і я за 19 вересня!

Підтримую! :hi:
Однозначно за!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вистачить одного дня?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вистачить одного дня?

Може, й не вистачить. Але для тих, хто зі сходу це й так забере майже тиждень часу. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На 19 вересня згоден, приїду(в цей час планую відпочинок у Моршині). На скільки мені відомо, погода в цю пору в цій місцевості, як правило, завжди гарна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напишіть хтось в лічку що планується на цьому заході

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 вересня цілком прийнятно. Struk 07 правий, одного дня замало. :az: а де ще похмілля, також мінімум день :umora: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але для тих, хто зі сходу це й так забере майже тиждень часу.

Тим більше. Приїхати за тисячу кілометрів , поздороватись і назад?.
що планується на цьому заході

Я б запропонував відвідати музей бджільництва карпатського краю в Стрию , побувати в редакції журналу "Український пасічник", побувати в гостях у місцевих пасічників ( в того ж Василя Левка, наприклад) та і в самому Львові є на що подивитись. Всі прибуватимуть у Львів. Звідти і розпочати матшрут можна. Може я не в свою справу ніс пхаю, але я вношу таку пропозицію і беру на себе відповідальність за організаційне забезпечення запропонованого. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напишіть хтось в лічку що планується на цьому заході

Та чому в лічку? Як визначимося, то напишемо тут. Формат зустрічі - табірно-наметовий з максимальним самообслуговуванням і повним самофінансуванням. Це було започатковано Ногайцем, це візьмемо за традицію. Обслуги не буде. Деталі оголосимо ближче до зустрічі. 19, це орієнтовно, реально - день приїзду, день зустрічі, день від"їзду...
Я б запропонував відвідати музей бджільництва карпатського краю в Стрию , побувати в редакції журналу "Український пасічник", побувати в гостях у місцевих пасічників ( в того ж Василя Левка, наприклад) та і в самому Львові є на що подивитись. Всі прибуватимуть у Львів. Звідти і розпочати матшрут можна. Може я не в свою справу ніс пхаю, але я вношу таку пропозицію і беру на себе відповідальність за організаційне забезпечення запропонованого.

Пане Струк, такі заходи тягнуть на Конгрес :umora: . Організація таких масштабів потребує певних коштів і часу. Спонсорів в нас нема і не намічається. Не кожен, хто спроможеться приїхати, зможе витратити гроші на музеї, екскурсії і транспорт зі Львова до Сколе. Та і приїхати всі одночасно не зможуть. Ми просто зустрічаємося. Отаборуємося, познайомимося, поговоримо, хто схоче щось викласти в формі доповіді(лекції), будемо тільки раді. Можна організувати для бажаючих бліц-похід, наприклад на Лопату - помилуватися краєвидами. Всі хто був в Запоріжжі підтвердять, що і в такому ракурсі все може бути досить цікаво. І попри всі "прогнози" не було ніякої пиятики на подобі тої, що чинилася на Крузі в їдальні. :hi: На правах объявления: всреча будет в лагерно-палаточном варианте, поэтому с собой надо иметь палатку, керемат(коврик) и спальник. Питание будем закупать централизовано, с последующим распределением расходов. Готовить на месте, на костре. У кого нету возможности привести палатку, будем старатся обеспечить палатками на месте.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Організація таких масштабів потребує певних коштів і часу.

Абсолютно з Вами не згідний. При хорошій організації все запропоноване мною можна зробити за 6-8 годин і витрати будуть лише на транспорт. Моя впевненість - це досвід в проведенні подібних заходів. Я не збираюсь наполягати, я просто відстоюю реальність своїх пропозицій. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Абсолютно з Вами не згідний.

Запропоноване Вами Struk 07,, я бачу таким. Строєм і галопом. Пролетіли хтось зазівався, загубився. Тому шоб побачити Львів 6-7годин, ба навіть дня не хватить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте не так категорично.Мені,перетинаючи майже всю Україну,хотілося б більше попачити львівського (друге місце,звичайно,після точківців).Тож не треба відкидати пропозицію пана Струка.Якщо він хоч схематично накидає вартість сервіс-послуг по туробслузі,то бажаючи знайшлися б :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте не так категорично.Мені,перетинаючи майже всю Україну,хотілося б більше попачити львівського (друге місце,звичайно,після точківців).Тож не треба відкидати пропозицію пана Струка.Якщо він хоч схематично накидає вартість сервіс-послуг по туробслузі,то бажаючи знайшлися б

hena це питання можна вирішити і таким чином:" Ви приїжджаєте на зустріч до Сколе. Поїзд прямий від Вас і через Львів. А після зустрічі вертаєтесь до Львова, де я можу прийняти Вас із дружиною у себе вдома, якщо така буде. День на огляд Львова. Звичайно треба тиждень. Але і це буде цікаво."
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При хорошій організації все запропоноване мною можна зробити за 6-8 годин і витрати будуть лише на транспорт.

В нас нема Вашого досвіду - за справу взялися дилетанти. А заявки на проведення зустрічі ніхто більше не давав. Ми робимо як можемо без претензій на фаховість. 6-8 годин включаючи(чи +) 2 години на дорогу - це цілий день. За цей час побачити Львів, редакцію УП, пасіку Левка і музей в Стрию - це хіба для галочки "проведено" :IMHO: А ще розриватися між Львовом і Сколе не бачу реальної можливості. І ще не знаходжу логічного звязку між зустріччю форумчан і вищезгаданими заходами. Давайте тоді ще організуємо поїздки в Олеський, Підгорецький і Золочівський замки, відвідаємо Унівський і Гошівський монастирі, Замок Паланок і ще парочку місць. Мене лаври і масштабність не приваблюють. До того ж не бачу потреби ганятися за декількома зайцями. Формат зустрічі оголошено, хто може запропонувати щось цікавіше - робіть заявку, організовуйте. Я їхав 24 год в поїзді на зустріч в Запоріжжя, бачив з поїзда ДніпроГЕС і не рахую, що дарма стратив час, а тих півтора доби було мало для спілкування. Мови нема, що хотілося б побувати на Хортиці, відвідати музей Яворницького і т.д. Але це вже не була б зустріч форумчан. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

....побувати в гостях у місцевих пасічників......

Схиляюсь до пропозиції Struk 07. Щодо влаштування ночлігу - для мене простіше оплатити на день-два проживання на турбазі, пансіонаті, або в приватному секторі, ніж тягати за собою казанки, мішки і палатки. Цікаво було б взагалі орендувати на цей час приватне обійстя(зелений туризм), і не відволікатись на вирішення побутових проблем. Та й для організаторів це буде набагато простіше - просто забронювати місця. :IMHO1: А екскурсії не такі вже й дорогі. Минулого року денна екскурсія з Моршина до Ужгорода(мікроавтобус), з численними екскурсіями по ходу, коштувала меше 100 гр.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запропоноване Вами Struk 07,, я бачу таким. Строєм і галопом. Пролетіли хтось зазівався, загубився. Тому шоб побачити Львів 6-7годин, ба навіть дня не хватить.

Знімаю свої пропозиції. Воно мені треба? Питаю я в себе. :IMHO1: В редакції я був неодноразово, в Сколе теж був, у Львові був, в Стрию був, на пасіках в Карпатах і Закарпатті був, хотілося поділитися. Нє -то нє. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас нема Вашого досвіду - за справу взялися дилетанти.

Дилетанти збудували Ковчег, а професіонали - Титанік. Свій досвід можна отримати тільки одним шляхом. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І ще не знаходжу логічного звязку між зустріччю форумчан і вищезгаданими заходами

Переконливо! Але відвідати якусь пасіку і цікаво і корисно. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щодо Сколе. От що знайшов: http://ruraltourism.com.ua/?a=viewfarm&id=488 Ну я думаю вибір ще існує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щодо Сколе. От що знайшов:

post-218-1268164812_thumb.jpg і я знайшов
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щодо Сколе. От що знайшов: http://ruraltourism.com.ua/?a=viewfarm&id=488 Ну я думаю вибір ще існує.

Звичайно існує від 100грн, до 100$ за добу, по вибору, кому що подобається :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну я думаю вибір ще існує.

На фестивалі "Дикий мед", який проходив в Сколе під акомпонемент дощу в липні минулого року, нас, мокрих і змерзлих три сім"ї пасічників приютили на ніч зовсім незнайомі люди. Безкоштовно! post-218-1268168372_thumb.jpg Буду в Сколе - обов"язково зайду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пишу для всіх. О формате встречи у нас были дискуссии и в прошлом году. Давайте не будем ее превращать в зъезд, симпозиум и такое подобное. Поверьте мне и всем, кто был в Запорожье - предлагаемый формат - это замечательный вариант. Это как встреча в семейном кругу и любая официозность только на вред. :IMHO: Экскурсии, музеи, пасеки, - это все прекрасно и полезно, но это ДРУГОЕ. Относительно ночёвки - предлагается самый простой вариант, который предусматривает общий труд для общего уюта, о других вариантах больше разве с Игорем - кому не нравятся палатки(что абсолютно не осуждается), может и попобувати ночевать в Сколе, далеко мы отдаляться не будем, с той точки зрения, чтобы и пешим и на машинах не было проблем добираться. Надеюсь таки на наличие ротной палатки, но то не для ночевки. Хотя, кому приходилось спать и под елью, и на снегу, то такой вариант будет на уровне 3-х звездочек по меньшей мере. :ole_ole: Давайте сначала определимся с ориентировочным количеством. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...