Jump to content

Dan

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  450
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13

1 Follower

About Dan

 • Rank
  авантюрист/в хорошому сенсі/:)
 • Birthday 01/04/1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  406819852

Profile Information

 • Location
  Львів-Винники

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл. Городоцький р-н.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  L/R 8рамок з надставками 145х435, ще й лежаки на мою голову :)
 • Порода пчел
  місцеві і Карпатка(Мисько)

Recent Profile Visitors

1,202 profile views
 1. Ми особисто робили тільки адресну допомогу, із рук в руки так би мовити, а не на якісь рахунки. А ще є волонтери, які їздять безпосередньо в зону АТО, можна передавати через них. Координати можна найти в фейсбуці.
 2. Я впевнений, що більша частина пасічників, в тій чи іншій мірі, беруть участь в загальній справі. Зверніть увагу ми повинні говорити не про допомогу!, це наша спільна справа. Нехай кожен робить те, що повинен робити і на що в нього вистарчає ресурсів, а оприлюднювати якісь цифри вважаю недоречним, а для когось можливо і небезпечним. Іноді 5-ть копійок більш велика пожертва чим 10000. Все буде гаразд
 3. Напроситись в гості, чи так анонімно заїхати..? Дуже гарні проекти зараз починають реалізовуватись в Україні, головне все на чистому ентузіазмі без підтримки держави!!! Україна - медова країна. І з такими ідеями, я більш чим впевнений ми будемо не тільки перші в Європі по виробництву меду, а і основними носіями стародавніх традицій як в культурі споживання медопродуктів, так і в їх виробництві. З пов.Богдан
 4. Цікаво де поділись повідомлення з цієї теми??? Здається і офтопу небуло і спостереження по суті були.
 5. На рахунок зазору згоден, працювати легше, та і бджолу менше тиснеш. А от по пристінній рамці дуже залежить від сімї, більшість навіть на мед на пристінці не йдуть, чи з зазором чи без нього. Але як сім'я сильна і сезон в розпалі, то вже не дивляться, йде навіть матка.
 6. Трішки висновків по 8-ми рамковому на 230-ту. /Дошка 25мм, безфальцевий, глухе дно, дах в нахлобучку, льоток один нижній 2-3см на всю ширину(окрім весни), дашок в нахлобучку/ Зимівля під відкритим небом в два корпуси, нижній 2-3 маломедні, себто в грудні клуб в 2-му корпусі. Згруповано на піддонах по 5-ть сімей, обнесено по периметру вітрозахисним парканом. Зимівля вся на сиропі(15-20кг цукру на сім'ю). Вихід з зими з залишком 5-10 кг кормів(вистачає на початковий розвиток) Зимівля без втрат, навіть слабаки, підмору в межах норми. Недолік - рамки зверху мокрі(Значить будем вирішувати питанн
 7. Кажись расторопша Не росторопша - 100%!
 8. Так робиться не натуральне вино, а "бормотуха")) Неправда. Спиртування вина, це один з процесів виробництва. Кріплені вина інакше не вийдуть. Ні одна раса дріжджів не працює в середовищі понад 16% алкоголю.
 9. У меня одна партия в ноль сбродилась с 25 % Качка не отпускала. А когда кинулся мерять позно 1 % сахара остался. Не сладкая, но не собрание носил, всем понравилась Мені до прикладу більше подобаються сухі вина, тож я навпаки стараюсь сусло вивести на 30% цукру. Зараз стоять при температурі близько 18 гр, бродіння дуже спокійне. Вже місяць минув, виноградно-медове цукру вже 5%, медове - 15% цукру. Побачимо що з того буде, хочу спробувати чи витягну 16% алкоголю.
 10. ну я читал в свое время микробиологию...но это было двадцать лет назад..может новую рассу дрожей вывели....ведь сто й поры много воды утекло.. Нічого незмінилось, скоріш за все ви сплутали цифри. Для отримання 12% спирту треба як мінімум 24% цукру. І це виходить сухарик. Тобто щоб отримати вино до прикладу 12%спирт 12%цукор, треба ситу 36% цукристість(приблизно). А от більшість дріжджів припиняють свою діяльність при спиртуозності 12-14%, 14% це мега-потолок. Насправді тількі винні дріжджі(стійких культур) можуть працювати при спиртуозності більше 12%, а для того щоб досягти 14-16%% треба си
 11. Не вірно!!! Найкраще почитати книжку Горніча, там описані ази, є рецепти.
 12. Я свою "бібліотеку" зовсім випадково поповнив такими книгами як: "ПЧЕЛОВОДСТВО" А.Л.Гусельников третье, исправленное и дополненное издание. Москва-1954г а також "УЧЕБНИК ПЧЕЛОВОДА" Г.Ф.ТАРАНОВ, А.М.КОВАЛЕВ, В.И.ПОЛТЕВ, А.С.НУЖДИН изд.Колос 1973г В 1971г. на ХХІІІ Международном конрессе по пчеловодству книга удостоена Золотой медали. Во як!
 13. Я негативно відношусь до будь якої отрути в вулику, а тим паче "крисячої смерті" . Скажіть своїм клієнтам як ви боритесь з гризунами, чи схочуть вони вашого меду? Це те саме, що біля хлібниці поставити отруту. Хто його знає, чи не впаде протруєна зернина в щільник? Чи при обльоті не надумають бджоли подушечку виносити з вулика?! І почитайте що вказано на любій упаковці з отрутою, стосовно використання поряд з продуктами харчування. Нам головне протриматись до снігів, потім миша у вулик не дуже лізе.
 14. Я так мислю, це суха кристалізація. А як це пояснити з фізико-хімічної точки я не знаю. Короче як собака, розуміти - розумію, а сказати не можу.
 15. Ну на счет на стол я пошутил, а на счет 50 литров и 20 подумайте хорошо!!! Краще десятки, максимум 25 л. Великі важко мити, і подумайте як будете знімати з осаду.
×
×
 • Create New...