Jump to content

владек

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,040
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46

About владек

 • Rank
  Тихосув

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Львів
 • Interests
  садівництво

General Information

 • Пасека в
  львівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  дадан, українець, делон
 • Порода пчел
  карпатянка

Recent Profile Visitors

1,780 profile views
 1. У мене та в інших пасічників вийшло на круг по 10 літрів на сім"ю. Врахуйте, до 15-го травня було холодно, сім"ї тупо розвивались, і одразу ж пішло тепло і ріпак зацвів. Так, що результатом задоволений. І сім"ї поправились. І ще одна дивина. Майже всі сім"ї ввійшли в рійку. А роїв не було. Матки виходили прямо в руках. Отже відбір меду сумістив з формуванням відводків. Тепер готуватиму до гречки.
 2. Неприємна новина. Сусіди сказали, що вчора обробляли хімікатами ріпак. Зрозуміло, що навіть на думці у тих не було щоби попередити бджолярів. Візуально нічого підозрілого не помітив. Сім"ї у мене ще не набрали потрібної сили. В основному середняки. Буду старатись вияснити яким саме препаратом обробляли.
 3. Из практики: летают на рапс за 6км запросто! Летать то они летают, а что приносят? Продуктивный полет от 800 м до 2,5 км. до 5км.-слезы о дальше - запах. Не помню точно, ну где то 75 мгр - 50 мгр. - 10 мгр. ну и следы.( точность не гарантирую.) Цьогоріч нарешті на ріпак добра погода. Бджоли правда слабуваті. Та все ж є надія, що за два тижні щось піднесуть.
 4. Так це свято, для тих хто воював та залишився живим. А для мене це день пам"яті про них і по загиблих. Моєму батькові і моєму тестьові пощастило, та тепер їх вже немає на цьому світі. Отже вічная пам"ять їм та усим воякам, які відстояли свободу для нас з вами. А кого вони перемогли, або не перемогли то не головне.
 5. У мене до сих пір льотки відкриті на 3 см. Думаю, що за кілька день добре потепліє, то вже відкрию повністю.
 6. Та ні. Справа не в кількості личинок а в готовності сім"ї. Ще мало молодої бджоли. А от за тиждень вся вийде. От тоді й приймуть усіх.
 7. Ну ось, нарешті стартував цьогоріч. Заклав 30-ь штук личинок. Стартер-виховалка на 10 рамок. П"ять на 1/2 інші повністю запечатаний розплід. Правда бджоли ще малувато. Думаю, що приймуть небагато. Вже друга закладка повинна бути кращою.
 8. Це вони після холодриги відчули добру погоду і повилітали раненько. Я вийшов на пасіку о 10-й годині. На термометрі було +7, і сонце, то вони вкрили всю кульбабу та інші квіти навколо вуликів суцільно!. Гуло, як на аеродромі. Під обід вже розлітались далі.
 9. Траву встеляли скоріш за все через холодну погоду. Далеко не могли летіти. У мене вода приблизно за 200 м. І якщо в напувалці вода є постійно з самого першого обльоту, то воду беруть з напувалки, а от якщо в напувалці часом сухо, то відвідування останньої різко зменшується і летять до ріки. Вважаю, що тепла вода в напувалці такаж важлива річ як і весіння підгодівля в таку холодну весну, як на тепер.
 10. кузмич! Мисочки це нормально. А от коли вже трохи відтягли та молочком заклали, значить зароїлись. Сім"я у Вас слабенька. А чи причина не в матці?. Може неякісна. Через те і сім"я слабувата? В такому випадку то й добре, що зароїлись. Запечатають. Зробіть відводок. Після обльоту молодої об"єднаєте.
 11. hena! Я так розумію, що коментар до повідомлення Але у Вас рій! а не сім"я перевезена на близьку відстань. Звичайно, рої злітають інколи. Та це не правило. А щоб все ж не було несподіванок, даю одну рамочку розплоду (бажано печатного, "береженого - Бог береже"). А від гнізда до місця прививки, також інколи буває злітають, та це знов виняток ( а може невміння пасічника взяти роя). А відносно 3-х км для перевезення то думаю, що частина бджіл повернеться на пасіку , тому необхідно залишити один вулик на старому точку.
 12. Захід з вул. Дж.Вашінгтона, з правого боку від роддому. Прямо метрів 300-400, потім поворот за гаражами направо, 300-400 м.
 13. Мабуть все залежить від погодніх умов.
 14. А підгодівля не замінить? І ще, на Вашу думку, підгодівлю давати одразу після підстановки прививочних рамок, чи за кілька годин пізніше?
 15. silver! А я ліхтарик на голову одягаю. Значно зручніше.
×
×
 • Create New...